Şimdi Ara

★ Meizu MX5 - ANA KONU/KULLANICILAR KULÜBÜ★ (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.776
Cevap
39
Favori
87.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkürler. Galery nin eski sürümünü yukledim duzeldi. Bunu daha once de yapmıştım ama yine bozuldu kalıcı çözümü yok sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar benim mx5 in batarya bayaa öldü gibi. Çabuk doluyor çabuk bitiyor. AliExpress ten sipariş vermeyi düşünüyorum. Siz hiç bataryasını değiştirdiniz mi. Önerdiğiniz site ürün var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_b_68 -- 14 Ekim 2018; 6:43:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre6720

Teşekkürler. Galery nin eski sürümünü yukledim duzeldi. Bunu daha once de yapmıştım ama yine bozuldu kalıcı çözümü yok sanırım.
    Kalıcı çözüm, komple temiz kurulum.
    Bi ara lite versiyonda olsa flyme 7 gelecekti mx5 e. Meizu ya unuttu yada hedef 2023
  • m_b_68 kullanıcısına yanıt
    Bir sitede görmüştüm almadiysaniz arastirayim 60-70 tl civari çin le ayni fiyat hepsiburada da satis yapiyor ama orda 80 TL ye satiyor kendi sitesinde daha ucuz

• Esimle Telefonumuzu 3 senedir kullanıyoruz ama onunki kapanmaya basladi. Tamir olmazsa degistirecegiz baska tavsiye edeceğiniz model varmi ? 2 senedir telefonlardan cok uzak kaldim. Kamerasi cok önemli diger ozellikleri pek onemli değil :)

• quote:

Esimle Telefonumuzu 3 senedir kullanıyoruz ama onunki kapanmaya basladi. Tamir olmazsa degistirecegiz baska tavsiye edeceğiniz model varmi ? 2 senedir telefonlardan cok uzak kaldim. Kamerasi cok önemli diger ozellikleri pek onemli değil :)
    2.5 sene mx5 kullanıcısıydım. telefonun ekranı düşme sonucu karardı ve şimdi ise xiaomi red mi 5 plus kullanıyorum. F/p olarak gayet uygun bi cihaz.

• Arkadaşlar merhabalar, meizu MX5 cihazımda FLYME 6.7.4.11.G beta sürümü yüklü, telefonum aşırı yavaş şarj oluyor. Araştırdım internette flyme 6 nın bir bugu imiş bu. Pc telefonu görmüyor, sürüm nasıl düşürebilirim?

• Chill Out kullanıcısına yanıt
    Telefondan flyme sitesine girip stabil sürümü indirmeyi denediniz mi ? Belki öyle olur ? Sürüm düşürme normalde nasıl yapılır bilmiyorum ama.
  • Kıvan Ç kullanıcısına yanıt
    Hocam binbir farklı şarj aleti denedim, usb şarj kaynak yeri olarak halen daha usb gösteriyor ve aşırı yavaş şaej oluyor. Yok mu bunun bir çözümü? Flyme 7 beta yükledim sorun hâlâ devam ediyor

• Usb girişiniz bozulmuş olabilir, illede yazılımdan kaynaklanmayabilir, donanımsal bir arızanız var gibi. Herhangi bir telefon tamircisine gidin veusb soketini değiştirin, en fazla 50 tl.

• Arkadaşlar telefonumun ekranı değişmesi gerekiyor. Gözden çıkarılmış ekranı çalışan uygun fiyata mx5 telefon varsa alabilirim

Eşimin telefonu kendi kendine kapanmaya basladi tamirciye verdim batarya degisti. Daha almadim yapilirsa satmayi düşünüyordum. Huawei p20 lite aldim. Ama meizu 16 gb isinizi görürmu bilmiyorum. Yapilirsa yine haber ederim. Fiyatlari ne kadar bilginiz varmi ?

• Tamirci bizim çalışan telefonu da bozmus. Batarya degisecek dedi getirttik sarj yuzde 10-15 in üzerine cikmiyormus simdi. Oyle bir sorunu yoktu. Ne yapacagiz bilmiyorum. Artik telefonculara güvenmiyorum. İnsani zorla tamirci yapacaklar. Bu 2. Vaka baska telefonun da dokunmatigini bozmuslardi.

• quote:

Eşimin telefonu kendi kendine kapanmaya basladi tamirciye verdim batarya degisti. Daha almadim yapilirsa satmayi düşünüyordum. Huawei p20 lite aldim. Ama meizu 16 gb isinizi görürmu bilmiyorum. Yapilirsa yine haber ederim. Fiyatlari ne kadar bilginiz varmi ?
    hocam meizunun 16gb yada 32gb olması önemli değil. bana gözden çıkarılmış, çalışmasa da olur yani sadece ekranı sağlam olan meizu mx5 olsa işimi görür
    Sahibinden e baktiniz mi orda görmüştüm sanki. Sadece ekransa daha uygun fiyata aliexpres e falan bakin

• Elimde 16gb anakart var, flyme hesaptan çıkış yapılmış kayıtlı, ilgilenen olursa mesajım burada bulunsun ilanıma bakar.
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.