Şimdi Ara

Meguiars Çizik Giderici Pasta uyguladım,Öncesi ve sonrası fotoğrafları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
10.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracı benden önceki sahibi fırçayla yıkamış sağolsun.Ayrıca kapı kolllarında tırnak çizikleri ve sağda solda birkaç sürtme izi vardı.Bugün birkaç saat uğraşla iyi işler çıkardık.Kapı kolları tamamen,fırça izleri %70 e yakın kayboldu.

Öncesi ve sonrası

Meguiars Çizik Giderici Pasta uyguladım,Öncesi ve sonrası fotoğrafları  Meguiars Çizik Giderici Pasta uyguladım,Öncesi ve sonrası fotoğrafları

Meguiars Çizik Giderici Pasta uyguladım,Öncesi ve sonrası fotoğrafları  Meguiars Çizik Giderici Pasta uyguladım,Öncesi ve sonrası fotoğrafları

Uygulama dan kareler

Meguiars Çizik Giderici Pasta uyguladım,Öncesi ve sonrası fotoğrafları  Meguiars Çizik Giderici Pasta uyguladım,Öncesi ve sonrası fotoğrafları  Meguiars Çizik Giderici Pasta uyguladım,Öncesi ve sonrası fotoğrafları

Genel bir kaç fotoğraf

Meguiars Çizik Giderici Pasta uyguladım,Öncesi ve sonrası fotoğrafları  Meguiars Çizik Giderici Pasta uyguladım,Öncesi ve sonrası fotoğrafları  Meguiars Çizik Giderici Pasta uyguladım,Öncesi ve sonrası fotoğrafları

Son olarak

İlk olarak dairesel hareket eden makine kullandık.Şunu söyleyeyim hiçbirşeye yaramadı.Arkadaşın dükkandan fotoğrafta görünen makine ile uygulama yaptık.Ulaşamadığımız yerlere sarı meguiars bezle ve son olarakta linkteki beyaz bezle aracı sildik.

Umarım aklında bulunan herkesin yararına olur

Kullandığım ürünler
    http://www.hepsiburada.com/liste/meguiars-ultimate-compound-cizik-giderici-pasta-8517216/productDetails.aspx?productId=otm8517216&categoryId=20035740
    http://www.hepsiburada.com/liste/meguiars-el-cila-pedi-w0004/productDetails.aspx?productId=otmw0004&categoryId=20035737
    http://www.hepsiburada.com/liste/z-tech-mikro-fiber-kir-emici-bez-50x100cm-/productDetails.aspx?productId=otelf12759&categoryId=20035733

Yıkama için
    http://www.hepsiburada.com/liste/sonax-konsantre-sampuan-314300-1000ml/productDetails.aspx?productId=otson314300&categoryId=20035761&SKU=OTSON314300&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dotson314300%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dsonax%255cu0020%255cu015fampuan%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

• Elinize sağlık hocam güzel olmuş :)
  • Kazasız belasız sürüşler dilerim güzel olmuş.
  • sağolun arkadaşlar
  • Bende Autoglym radiant wax aldım. Biraz oksidasyon ve bolca kılcal var. Bakalım ben nasıl bir sonuç alıcam.

Fazla para harcamadan alınabilecek en iyi sonuç diyebiliriz. Güle güle kullanın aracınızı :)
  • Arac Evo degil herhalde

Harika olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay vay vay, işçilik çok iyi hocam.

Şu polisaj makinelerini nasıl kullanacağım yahu, şarjlı var mı polisaj makinesi? Çünkü priz bulamıyorum olduğum yerde.
  • Şu kapı kollarının arkasında kalan yerlerdeki tırnak çiziklerini önleyecek birşey yokmu? kaput filminden falan çeksek oraya uyarmı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Losangelos -- 13 Mayıs 2013; 0:09:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

Şu kapı kollarının arkasında kalan yerlerdeki tırnak çiziklerini önleyecek birşey yokmu? kaput filminden falan çeksek oraya uyarmı acaba ?

ondan da aldım da yorgunlukta uğraşamadım,bagajda duruyor

http://www.hepsiburada.com/liste/transformacion-kapi-acma-yeri-koruyucu-321101-/productDetails.aspx?productId=otm321101&categoryId=20024947

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Arac Evo degil herhalde

Harika olmus

ee herhalde,çakması sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman6161

quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

Şu kapı kollarının arkasında kalan yerlerdeki tırnak çiziklerini önleyecek birşey yokmu? kaput filminden falan çeksek oraya uyarmı acaba ?

ondan da aldım da yorgunlukta uğraşamadım,bagajda duruyor

http://www.hepsiburada.com/liste/transformacion-kapi-acma-yeri-koruyucu-321101-/productDetails.aspx?productId=otm321101&categoryId=20024947

Çok sağolun yarın alıyorum

• güzel olmuş , benim aracımda istiyor bi el atmam lazım bir ara
  • Ellerine sağlık.
  • resimdeki makineden almak lazım. elle meig. next 2.0 uyguluyorum ama kılcal izler belli oluyor. renk de mavi olunca dikkat etmek gerekiyor. o aletin fiyatı nedir? var mı bi tavsiyeniz
  • güzel bi çalışma olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

Vay vay vay, işçilik çok iyi hocam.

Şu polisaj makinelerini nasıl kullanacağım yahu, şarjlı var mı polisaj makinesi? Çünkü priz bulamıyorum olduğum yerde.

Maalesef üstad, stabil güç veremiyor şarjlılar.. Uzuuuun bir uzatma kablosuna ne dersin

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

resimdeki makineden almak lazım. elle meig. next 2.0 uyguluyorum ama kılcal izler belli oluyor. renk de mavi olunca dikkat etmek gerekiyor. o aletin fiyatı nedir? var mı bi tavsiyeniz

fiyatını bende şimdi gördüm,sanayiden arkadaştan ödünç aldık dediğim gibi.ucuz dairesel hareket eden alet hiçbirşeye yaramadı

http://www.hepsiburada.com/liste/makita-9227cb-polisaj-ve-zimpara-makinesi-1200w-180-mm/productDetails.aspx?productId=hratrmakita9227cb&categoryId=13003392&SKU=HRATRMAKITA9227CB&navq=fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_start_index%3d120%26fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dhratrmakita9227cb%26fh_lister_pos%3d122%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dmakita%26fh_refview%3dsearch

• Gayet başarılı olmuşsunuz hocam... Paylaşım için sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

quote:

Maalesef üstad, stabil güç veremiyor şarjlılar.. Uzuuuun bir uzatma kablosuna ne dersin

Hah bu iyi fikir işte.

Mesela benzinlikçinin içeride bir prize bağlar dışarıya çekerim.

Beğendim bu fikri teşekkürler

Koçtaşta 50 liraya bulmuştum polisaj makinesini yarın alsam mı acaba nasıldır 50 liraya?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

quote:

Hah bu iyi fikir işte.

Mesela benzinlikçinin içeride bir prize bağlar dışarıya çekerim.

Beğendim bu fikri teşekkürler

Koçtaşta 50 liraya bulmuştum polisaj makinesini yarın alsam mı acaba nasıldır 50 liraya?

o dairesel makina hiçbirşeye yaramadı diye yazdım yukarda benden demesi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.