Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.027
Cevap
139
Favori
3.055.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: pulpa

meganede direksiyon kutusundaki sorunun teşhisi nasıl yapılıyordu* direksiyonu sonuna kadar sağa sonrada sonunakadar sola çevirince en sonda tık diye bir sesmi gelecekti yada kendisini nasıl belli ediyor yardımıcı olursanız sevinirim

aynen öyle
  • bu sesten başka ne oluyor peki sıkıntı nasıl kendini belli ediyor?başına gelen bir arkadaş varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pulpa -- 8 Ağustos 2007; 8:42:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: telenor

valla arkadaş gaz pedalı ile ilgili şikayet hiç duyulmamış. altta paspas vs..birşey sürtmüyorsa gaz pedalı aslında bir switch tir . onu söküp baktır derim.yada kenarından biryerden philipsin yağlı spreyinden sık dene yada reno servislerinde würth ün malları var ...eğer herşeye rağmen devam ederse söktürüp bi baktır olmadı tabi ki değişim ...çok fazla para tutacağını sanmam ama yakınındaki bir serviste baktır istersen.uzun yolda problem çıkarmasın. bazı arızalar ufak tefek şikayetlerle kendini belli etmeye başlıyor ...

Saol dostum en iyisi gidip göstermek.
    Ama benimki paspas sürtünmesi değil belli ediyor kendini.

• quote:

Orjinalden alıntı: pulpa

bu sesten başka ne oluyor peki sıkıntı nasıl kendini belli ediyor?başına gelen bir arkadaş varmı?

ok ,şu şekilde ; önce çukurlu yollarda yol darbelerini elinizde yani direksiyonda hissetmeye başlıyorsunuz. sonra kasislerden geçerken rod başları gevşekmiş gibi log log diye sesler gelmeye başlıyor.,daha sonra sonuna kadar sağ ve sola kırmalarda tak tak diye sesler gelmeye başlıyor . servise gidince de oradaki cotech sonuna kadar sağ kırıp çok hızlı bir şekilde sağ sol yapıyor boşluğun sonlarında log log diye sesler duymanızı sağlıyor sonra da geçmiş olsun 3800ytl diyor.sizde hayırlı traşlar deyip faturayı alıp önce müşteri hizmetlerine şiir okuyorsunuz en fazla % 20 bizden çalışır diyor . tabi bu yetmez deyip pazara çıkıyorsunuz .....olay bundan ibaret değerli arkadaşlar .....

red power arkadaş sen bi würth yağlı spreyi dene çözümlenir diye düşünüyorum ....

•  MEGANE II BÖLÜMÜ
    ARKADAŞLAR MEGANE II 1.4 ARABAMIN DİREKSİYON SİMİDİNİ DEGİŞTİRDİM SİZCE NASIL OLMUŞ
  • ESKİ DİREKSİYON SİMİDİMDE BU
     MEGANE II BÖLÜMÜ
  • çok güzel olmuş direksiyon simidi güle güle kullan
  • Hayırlı olsun. kaça maloldu ? Bize de tavsiye edermisin ?
  • arkadaşlar 1998 model megane 1.6 e rte 90 bg megane sahibiyim.Ankarada oturuyorum.Maksimum 19000 ytl ye kadar megane II 1.4 otantik sedan almak istiyorum fakat birkaç sorum olacak sedan 1.4 kullanan arkadaşlar aracın performansından memnunlarmı ben fazla hız yapmayan şehir içindede sakin kullanan biriyim.Yakıt olayı nasıldır forumda 1.4 sedanı olan arkadaşlardan yardım bekliyorum selamlar
  • ARKADAŞLAR TEŞEKKÜRLER 400 YTL FİYATI TAVSİYE HEM EDERİM HEM ETMEM PARASINDAN DOLAYI ETMEM GÖRÜNÜMÜNDEN DOLAYI DEGİŞTİRMEK AKILLICA DEGİL BENİM DEGİŞTİRMEMİN BAŞKA Bİ SEBEBİ VARDI RESİMDE GÖRDÜGÜNÜZ GİBİ GÜMÜŞ GÖSTERGE VAR ONUDA BENİM ESKİ GÖSTERGE ARIZA YAPTI GARANTİDEN DEGİŞTİRDİLER ELLERİNDE ESKİ KALMAMIŞTI BUNU TAKTILAR BİDE CIKMACIDAN KOLCAK ALMIŞTIM OKADAR ŞİMDİKİ AMACIM ARABANIN BÜTÜN CITA VS AYNALAR HEPSİ ARABANIN GÖVDE RENGİNE BOYATMAK VE CAM FİLMİ AMA ŞUNA KARA VEREMİYORUM KAPI KOLARI GRİMİ YOKSA GÖVDE RENGİM OLSUN..
  • BU ARADA BU DİREKSİĞYON SİMİDİNİ İHTİYACI OLAN Bİ ARKADAŞA UYGUN FİYATA VERBİLİRİM
     MEGANE II BÖLÜMÜ
  • quote:

Orjinalden alıntı: stopal

MEGANE II BÖLÜMÜ
    ARKADAŞLAR MEGANE II 1.4 ARABAMIN DİREKSİYON SİMİDİNİ DEGİŞTİRDİM SİZCE NASIL OLMUŞ

güzel olmuş .birde şu sağdaki teybi orjinal cd -radyo ile değiştirme imkanın varsa daha güzel duracak . sana tavsiyem aracını her yıkadığında direksiyonun deri kısımları yapış yapış olmaması için onu da köpükle yıka ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: telenor

quote:

MEGANE II BÖLÜMÜ

güzel olmuş .birde şu sağdaki teybi orjinal cd -radyo ile değiştirme imkanın varsa daha güzel duracak . sana tavsiyem aracını her yıkadığında direksiyonun deri kısımları yapış yapış olmaması için onu da köpükle yıka ...

telenor tşk ler orjinal cd calar demişsin cıkmacılarda 450 ytl istiyolar bana cok pahalı geldi ama uygun birşey bulabilirsem bende aqlamyı düşünüyorum .. şu köpük konusundad bu köpük iç temizlik için dimi eyer öyleyse haqngi marka almalıyım

• Gittigidiyorda oto elektronik bölümüne gir, orada bulursun. 200 YTL'ye cd changer aldım, çok memnunum..
  • cenin cd calar mp3 te calıyomu ? ve bende mp3 calar bula bilirmiyim baktım oraya bitane gördüm mp3 calar ama gri idi
  • Orjinalden alıntı: stopal

cenin cd calar mp3 te calıyomu ? ve bende mp3 calar bula bilirmiyim baktım oraya bitane gördüm mp3 calar ama gri idi

arada bir yıka da neyle olursa olsun . çünkü bir süre sonra deri direksiyonlar eline yapışmaya başlıyor .daha önceki deri olmadığını gördüğüm için hatırlatmak istedim . cd changere gelince gayet keyifli hale geliyor araç.daha bir lüx oluyor . bu changerlerin orjinalleri mp 3 okuyan versiyonları ise CABASSE yazılı olan priviliegelerde geliyor sadece ve rengi genelde bej oluyor .

aslında şu aralar komple bir megane 2 bej priviliege full + full gözüme bayağı iyi gelmeye başladı .makyajan sonra bayağı sorun giderilmiş .geriye kalanı her arabada var bi nebze .... ama fiatı çok abarttıkları için o fiata millet başka seçeneklere kayıyor .
  • Orjinalden alıntı: telenor

cenin cd calar mp3 te calıyomu ? ve bende mp3 calar bula bilirmiyim baktım oraya bitane gördüm mp3 calar ama gri idi

arada bir yıka da neyle olursa olsun . çünkü bir süre sonra deri direksiyonlar eline yapışmaya başlıyor .daha önceki deri olmadığını gördüğüm için hatırlatmak istedim . cd changere gelince gayet keyifli hale geliyor araç.daha bir lüx oluyor . bu changerlerin orjinalleri mp 3 okuyan versiyonları ise CABASSE yazılı olan priviliegelerde geliyor sadece ve rengi genelde bej oluyor .

aslında şu aralar komple bir megane 2 bej priviliege full + full gözüme bayağı iyi gelmeye başladı .makyajan sonra bayağı sorun giderilmiş .geriye kalanı her arabada var bi nebze .... ama fiatı çok abarttıkları için o fiata millet başka seçeneklere kayıyor .

anladım telenor.. priviliege full + full bahsetmişsin o fiyata başka seceneklerde var örnegin jetta bu arbayı satınca alıcagım araba odur ve bunda yaptıgım hataya asla düşmeyecegim fuul olarak alıcam bu araba benim ilk arabam 1.4n olsun az yaksın diye bunu aldım tabi bilmeden 1.4 fuul olsaydı alıcaktım ama yoktu halada yok ama tabi şimdi pişmanın 1,4 almadıgıma arbanın bissürü şeyi eksik diyer modeller göre uyuz oldum arabada su an hala 40bin kilo metrede kıyamıyorum satmaya bende bazı yenilikler yapmaya calısıyorum kendi capımca direksiyo simidi gösterge kolcak vs ama bunların hepsi hediye para vermedim bine vi renonun kıyagı ..

• Arkadaşlar 1 ay oluyor İzmir'de Megane II 1.9 (DTI idi sanırım) gördüm.16 plakalı, daha önce 1.9 görmemiştim sanırım.
    Bu 1.9 DTI nedir,az mı bulunuyor.Bilgisi olan varmı
  • hocam onlar renautt mühendislerine getiriliyor birde özel şipariş üzerine geliyor türkiyede seri satışı yok
    bu ayrımcılık niyeeeeeeeeeee
  • quote:

Orjinalden alıntı: tturnusol

hocam onlar renautt mühendislerine getiriliyor birde özel şipariş üzerine geliyor türkiyede seri satışı yok
    bu ayrımcılık niyeeeeeeeeeee

aynen abi bu ayrımcılık niye
    yazın akrabalar geliyo yurt dışından 1.9dci 130 bg ile,araba kısrak gibi

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.