Şimdi Ara

Megane 2 HB vs Focus HB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2004 Megane 2 HB 1.4 16 v 98 HP (Benzinli) yeni lastikler """vs""""" 2004 Focus HB 1.6 16 valf 100 hp (LPG li) orta derece lastikler

Dragda hangisi öne geçer sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetayranci -- 17 Temmuz 2014; 17:06:14 >

• focus 4. viteste gecer. Guzel gidiyor 4. viteste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vidanj

focus 4. viteste gecer. Guzel gidiyor 4. viteste

LPG den dolayı ağırlıktan bir miktar kaybetmeyecek midir?
  • Focusu benzinde kullanırsaniz focus her hızda öndedir. Focusu lpg de kullanırsaniz ve lpg ayariniz iyise focus gene alır

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbayram

Focusu benzinde kullanırsaniz focus her hızda öndedir. Focusu lpg de kullanırsaniz ve lpg ayariniz iyise focus gene alır

Bu tür bir şeye hiç bulaşma diyorsunuz yani, bu arada megane benim, bir bilsen de bir bilene sor anlamında foruma danışmak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetayranci

quote:

Focusu benzinde kullanırsaniz focus her hızda öndedir. Focusu lpg de kullanırsaniz ve lpg ayariniz iyise focus gene alır

Bu tür bir şeye hiç bulaşma diyorsunuz yani, bu arada megane benim, bir bilsen de bir bilene sor anlamında foruma danışmak istedim.

Kesinlikle bulaşma hocam. Vakti zamanında 1.6 megane2 yi rahat geçmiştim. Focus1 lerin şanzımanı uzundur 1 le 65 2 ile 105 3 le 155 yapar ve bu hıza kadar seridir. 0-100 ise 10sn civaridir. Eğer focustaki pilotaj kötüyse durum değişebilir. Ama bence hiç girmeyin bu işe hele hele 1.4 ile.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetayranci

quote:

Kesinlikle bulaşma hocam. Vakti zamanında 1.6 megane2 yi rahat geçmiştim. Focus1 lerin şanzımanı uzundur 1 le 65 2 ile 105 3 le 155 yapar ve bu hıza kadar seridir. 0-100 ise 10sn civaridir. Eğer focustaki pilotaj kötüyse durum değişebilir. Ama bence hiç girmeyin bu işe hele hele 1.4 ile.

teşekkürler hocam, focus un bu kadar sağlam gidebileceğini hiç düşünmemiştim. vites aralıkları resmen %30 daha iyi kendi arabamla kıyaslayınca.

• Riske gerek yok, Focus her türlü alır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.