Şimdi Ara

Megane 1.5 DCi Expression

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
8.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba,bu araca yarın bakmay düşünüyoruz.Önceden 2005 Primera Tekna modeli vardı,sattıktan sonra epeydir araç arıyoruz.Memlekete de yakın bu araba.Sizce uygun mu?95.000 km de dizel.Bir de pazarlıkla 23.750 iyi bir fiyat olur mu?Teşekkürler,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-megane-sahibinden-orjinal-megan-1/detay

• yakıt konusunda harika süspansiyonları gayet konforlu kliması ise berbat
  • Kliması neden berbat ?
  • Soğutması için rakiplerine göre biraz daha fazla zaman gerekiyor. Isıtması normal ama.
  • Peki bütün hepsi böylemi megane 2006 yılında makyaj geçirdi düzeltilmedimi bu sorun
  • Biraz araştırdım meganın klimasından memun olmayanların sayısı oldukça fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: theyearsflewby

Arkadaşlar merhaba,bu araca yarın bakmay düşünüyoruz.Önceden 2005 Primera Tekna modeli vardı,sattıktan sonra epeydir araç arıyoruz.Memlekete de yakın bu araba.Sizce uygun mu?95.000 km de dizel.Bir de pazarlıkla 23.750 iyi bir fiyat olur mu?Teşekkürler,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-megane-sahibinden-orjinal-megan-1/detay

23.750'nin araca fazla olduğunu düşünüyorum. 7 ay kadar Megane 1.5 dCİ Expression kullandım. İlan verdikten sekiz saat sonra 23.500 liraya sattım. Araçta boya yoktu. Kilometresi de 89.000 idi. Kendi aracımı düşününce bu aracın fiyatını fazla buluyorum. Bence biraz daha araştırın. Eminim daha düşük kilometreli, boyasız bir Megane bulursunuz. Yada araç içinize fazlasıyla sindi ise biraz daha fiyat indirmeye çalışın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobiltutkusu

Peki bütün hepsi böylemi megane 2006 yılında makyaj geçirdi düzeltilmedimi bu sorun

Hayır.Arkadaşların tespitleri normal.Yumuşak süspansiyondan ötürü yol tutuşu bazı rakiplerine göre daha düşük tabi ki.
  • düzeltilmedi şehirler arası 1400 km görebilirsiniz o kadar ekonomik bir motor ancak şu klima problemini çözemedi renault servise sormuştum "insanlar hasta olmasın diye yavaş soğutuyor" gibi fantastik bir cevap vermişlerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue_Knight -- 30 Mayıs 2010; 21:05:29 >
  • Geçen sene yazın 2005 dynamique sunrooflu daha 80bin kmde 1.5 dci meganı 22.750ye satamadım sonunda babama verdim. Bu sene ne olmuş bu meganlara? Benim satamadığım arabanın aynısına 27 milyar isteyenler var. Bence 2005-06 megan dci lerin en fazla ederi 21-22dir. hadi sunroof 4 cam otomatik kapama falan varsa 23e zorlar daha da etmez. Hele gri rengi illa ki şirketin birinden ya da kiralama işinden çıkmadır. Alacaksanız füme(kül grisi) ya da siyah, sunrooflu(şirketler sunroof tecih etmez genelde) ve ilk sahibinden almaya çalışın. Kazalı, kmsiyle oynanmış, toplanmış araçların çoğu focus ya da megane oluyor aman dikkat..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cottonmurat -- 30 Mayıs 2010; 21:10:21 >
  • megan iyi arabadır. 1,5 dci 85 li motoru da oldukca atak, yol tutuş olarak gayet iyidir.
  • Vakit ayırıp cevap yazan ve okuyan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Amcam Ereğli'de.Arabaya bakmış bugün.Boyası sağ ön kapı ve arka bagaj tarafındaymış.Ayrıca kapı alt bölümlerinde oldukça fazla çizik varmış ve sadece fiyatı düz yaparım da kalmış muhabbet.Sanırım yine hüsran :( Hepinize tekrar teşekkür ederim
  • megan dci iyidir, çok az yakar fakat, mazot aldıgın pompacı önemli bakımı önemli 10 bınde yag su degıstır bas gaza
  • araç mix olmuş

makyajlı kasa ama makyajsız kasa parçaları var üzerinde aracın
  • primera hemde tekna satılıp megane alınırnı yahu bari en fulu olan cam tavanlısını falan alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Energetic

araç mix olmuş

makyajlı kasa ama makyajsız kasa parçaları var üzerinde aracın

Araç mix felan değil sadece jant kapakları yerine faz 1 dinamik jantı takılmış diğer tüm parçalar ve iç mekan faz 2.Temiz ve servis bakımları düzenli olarak yapılmışsa dediğiniz fiyata gözü kapalı alınabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.