Şimdi Ara

Mega Paket cam Modül 11 TL tEKLİF !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
2.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar az önce d smart tarafından 24 ay 11 tl olmak üzere tüm kanallar açık olmak kaydı ile teklif aldım eski cam modül üyesiyim şuan kapalı olduğundan sürekli arıyorlardı.
    En cazip teklifi şimdi ilettiler.Size nasıl geçilmelimi gerek varmıdır

• bence 11 lira uzmez. ama bir yillik yapabiliyosan bir yillik yap iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi fiyat, bence kabul edin. Yılda 2-3 film izleseniz bile maliyetini kurtarır. Nat Geo kanalları da cabası.
  • tekrar aradıklarında 12 ay olarak isteyeceğim bakalım ne diyecekler.
  • Bana da dün teklif ettiler. 24 ay olduğu için kabul etmedim. Yoksa iyi fiyat.
  • Ayda 11tl gerçekten bedeva hemde tüm kanallar... ama baktım şimdi sanırım History ch yok neden yok anlamadım onun dışında spor kanalları film falan iyi olurdu hatta star kanal d ve ntv yi hd izlemek de araya girmiş olurdu da en çok izlediğim kanal neden yok o kadar kanal varken anlamadım
  • 17 TL ödüyorum mega pakete.11 TL süper rakam hele ki spor kanallarında kan kaybettikten sonra.Belgeseller için bile 2 yıl geçilebilir.
  • Merhaba; History ch neden yok ds de varmı bir bilginiz? onun dışında dt ile aynı hatta fazla bile diyebilirim belgesel açısından da history ch nin olmaması şaşırttı beni yoksa alacaktım yani iyi olurdu
  • Tam ayrıntılı bilemiyorum ama yayın haklarını satın almamıştır dsmart.History eskiden beri hep digi de diye biliyorum.
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    History Channel yıllardır sadece Digiturk'de, sürekli garaj savaşları yayınlıyor, hiç izlemiyorum. D-Smart'ta ise ona benzer program yayınlayan Discovery Showcase (adından %100 emin değilim) kanalı var.
  • arkadaşlar işin içinde sahtekarlık var.

quote:

İşin aslı belli oldu. Akıllarınca şark kurnazlığı yapıyorlar. Adım gibi eminim aradıklarında 24 ay boyunca bütün kanallar açık sabit fiyat 11 tl demişlerdi. Aboneliği kabul ettim. 24 ay aile hd paket,6 ay mega paket hediye olarak gözüküyor. Hemen aradım Ses kaydının dinlenmesini ve 24 ay boyunca 11 tl sabit ücret değilse iptalini istiyorum dedim.

İptal departmanındaki hanfendi
    "size bayi tarafından satılmış bu abonelik, direk biz satmamışız"
    "hayır dedim beni önce 212 li bir numaradan aradılar numaraya güvenmiyorum, madem D-Smarttan arıyorsunuz 08502660266 dan arayın dedim 5 dakika sonra 0850 li numaranızdan arandım"
    Kontrol ediyorum dedi sonra "evet biz aRamışız"
    O zaman ses kaydımı dinleyin ve bana taahhüt edilen paketi sisteme bana taahhüt edilen şekilde girin bu şekilde aboneliği ben kabul etmiyorum.
    Ses kaydının dinlenmesi için kayıt açtı. 72 saat içerisinde dönecekler. Eğer 24 ay mega paket bu fiyata değilse (ki değil gibi gözüküyor) vakit geçirmeden iptal ettireceğim.

Siz de kontol edin.

Çok çok eminim ki beni arayan kişi 24 ay boyunca bütün kanallar açık dedi. Hatta üsteleyerek 2 kere sordum 24 ay boyunca sinema spor kanalları dahil bütün kanallar aynı fiyata mı diye. Evet dedi karşıdaki.

Pay TV Aile (hd) 11.08.2015 11.08.2017
    Pay TV Mega (HD) (6 ay) 11.08.2015 07.02.2016

mesaj kaynağı:http://forum.donanimhaber.com/m_44416628/mpage_57/f_//tm.htm#109043478 YoK isimli arkadaşın mesajı.....

• quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

arkadaşlar işin içinde sahtekarlık var.

quote:

İşin aslı belli oldu. Akıllarınca şark kurnazlığı yapıyorlar. Adım gibi eminim aradıklarında 24 ay boyunca bütün kanallar açık sabit fiyat 11 tl demişlerdi. Aboneliği kabul ettim. 24 ay aile hd paket,6 ay mega paket hediye olarak gözüküyor. Hemen aradım Ses kaydının dinlenmesini ve 24 ay boyunca 11 tl sabit ücret değilse iptalini istiyorum dedim.

İptal departmanındaki hanfendi
    "size bayi tarafından satılmış bu abonelik, direk biz satmamışız"
    "hayır dedim beni önce 212 li bir numaradan aradılar numaraya güvenmiyorum, madem D-Smarttan arıyorsunuz 08502660266 dan arayın dedim 5 dakika sonra 0850 li numaranızdan arandım"
    Kontrol ediyorum dedi sonra "evet biz aRamışız"
    O zaman ses kaydımı dinleyin ve bana taahhüt edilen paketi sisteme bana taahhüt edilen şekilde girin bu şekilde aboneliği ben kabul etmiyorum.
    Ses kaydının dinlenmesi için kayıt açtı. 72 saat içerisinde dönecekler. Eğer 24 ay mega paket bu fiyata değilse (ki değil gibi gözüküyor) vakit geçirmeden iptal ettireceğim.

Siz de kontol edin.

Çok çok eminim ki beni arayan kişi 24 ay boyunca bütün kanallar açık dedi. Hatta üsteleyerek 2 kere sordum 24 ay boyunca sinema spor kanalları dahil bütün kanallar aynı fiyata mı diye. Evet dedi karşıdaki.

Pay TV Aile (hd) 11.08.2015 11.08.2017
    Pay TV Mega (HD) (6 ay) 11.08.2015 07.02.2016

mesaj kaynağı:http://forum.donanimhaber.com/m_44416628/mpage_57/f_//tm.htm#109043478 YoK isimli arkadaşın mesajı.....

Merakla sonucunu bekliyoruz banada israrla 24 ay tum kanallar mega paket diyor 11 tl

• aynısı benim başıma geldi
    modüllü üyeliğim var.14-08-2015 tarihinde saat 18:00 da telefonum dsmart tarafından aranarak adıma bir kampanya olduğu söylendi.24 ay boyunca en yüksek paket olan mega hd paket aylık 11 TL olarak teklif edildi.Bende kabul ettim.Bu işlemin ardından dsmart online işlemlerden yaptığım kontrolde tarafıma daha düşük bir paket olan aile paketi tanımlandığını gördüm.Müşteri hizmetlerini aradığımda bir yanlışlık olmadığı söylendi.Durumu kendilerine anlattım hiçbir işlem yapmadılar.İptal talebinde bulundum kimseyle görüşemedim.Ses kaydı dinlenmesini talep ettim ilgili yere aktardılar kimse çıkmadı.Resmen kandırıldım ve şuan iptal işlemi dahil hiçbir işlem yapamıyorum kimse yardımcı olmuyor.Adamlar resmen yalancılık yapıyor bu şekilde mi para kazanacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüşke

aynısı benim başıma geldi
    modüllü üyeliğim var.14-08-2015 tarihinde saat 18:00 da telefonum dsmart tarafından aranarak adıma bir kampanya olduğu söylendi.24 ay boyunca en yüksek paket olan mega hd paket aylık 11 TL olarak teklif edildi.Bende kabul ettim.Bu işlemin ardından dsmart online işlemlerden yaptığım kontrolde tarafıma daha düşük bir paket olan aile paketi tanımlandığını gördüm.Müşteri hizmetlerini aradığımda bir yanlışlık olmadığı söylendi.Durumu kendilerine anlattım hiçbir işlem yapmadılar.İptal talebinde bulundum kimseyle görüşemedim.Ses kaydı dinlenmesini talep ettim ilgili yere aktardılar kimse çıkmadı.Resmen kandırıldım ve şuan iptal işlemi dahil hiçbir işlem yapamıyorum kimse yardımcı olmuyor.Adamlar resmen yalancılık yapıyor bu şekilde mi para kazanacaklar

Banada 11 tl 24 ay hd tum kanallar acik dediler kabul ettikten hemen sonra tekrar aradilar bir yanlis bilgilendirme olmus dediler. 11 tl sd kanallar icin diye duzeltiyoruz ekstra 4 tl hd farki var yani toplamda 15 tl dediler. Bende kabul etmiyorum dedim. Iyikide etmemisim bu kadar cirkef olduklarini bilmiyordum. Birde ukala ukala 4 tl farkedermi sizin icin diyorlar. Yok etmez hayrima vereyim dogan'a cok ihtiyaci var...

• Ben geçen sene 12 ay taah. 13 TL mega hd modüllü olarak uzatmıştım. Futbol adına pek bir şey kalmadığı için yenileme yapmayacağım. Size teklif edilen rakam bence normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüşke

aynısı benim başıma geldi

Aile pakedi görünmesi normal..Mega paket ekstra hediye olarak verilmiş oluyor ama ana üyelik Ailedir. Benim 1 senedir öyleydi ama Mega izliyordum...
    Bu senede 21 tl dediler, spor, sinema, belgesel hepsine

• Yeni modul alsam bana kac lira teklif ederler. 3 yil hd cihazli üyeliğim vardi mayista kapattirdim, bir faydasi olur mu?

• bende indirimli fiyat almak icin calisiyorum mega 12 ay mega 24 ay aile plus icin 31 tl fiyat verdiler modullu icin simdi kabul ettim kuruluma gelmeden mesajlari okuyunca iptal ettirdim kurulumu basvuruyu tekrar basvurdum bakalim ne kadar dusurebilecegim :)

• karakarqa kullanıcısına yanıt
    N11den dsmart aktivasyon paketi alirsaniz 2 yil mega paketi 35tl ye izleyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

N11den dsmart aktivasyon paketi alirsaniz 2 yil mega paketi 35tl ye izleyebilirsiniz

Uzun uğraşlar sonucu.
    Dsmart HD cihaz Aile paketi ve 12 ay Mega paket 22 tl fiyat aldım. Yeni abone için düşünceleriniz nedir ? Sizce İyimi ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.