Şimdi Ara

Mef Üniversitesi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
7
Favori
14.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende cok arastırdım ama yeni bir üniversite daha hocalar bile tam degil cok büyük risk diye düsünüyorum yazmıcam galiba
  • arkadaşlar 30 bin lira yeni açılan ve kadrosu o fena değil ama çok değil mi ?

%50 15 bin lira... +kdv
  • quote:

Orijinalden alıntı: player2974

arkadaşlar 30 bin lira yeni açılan ve kadrosu o fena değil ama çok değil mi ?

%50 15 bin lira... +kdv

çok fazla cidden mühendislik 33bin birde.İlk senesinde bu kadar ücret cok fazla geldi 26-28 anca ederi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe.1905se

quote:

%50 15 bin lira... +kdv

çok fazla cidden mühendislik 33bin birde.İlk senesinde bu kadar ücret cok fazla geldi 26-28 anca ederi var

arkadaşım birde ne var biliyor musun ? seneye 4-5 binde zam yaparlar bi bakmışsın %50 olarak burssuz okuyor gibi olursun. bu nedir ya.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efe.1905se

quote:

%50 15 bin lira... +kdv

arkadaşım birde ne var biliyor musun ? seneye 4-5 binde zam yaparlar bi bakmışsın %50 olarak burssuz okuyor gibi olursun. bu nedir ya.

aynen bahçeşehir mesela 27-30-33 yaptı son 3senede mef direk 33den basladıysa seneye 37-38den asagı olmaz özyegin 39 ise bide mef de gecikmeden arttırır

• Tv de şimdi reklamları dönüyor ne flipped classroommuş arkadaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %100 burslu kalma hakkımız varmı ?
  • İyi yerlere gelecek MEF Üniversitesi, kurulmak için kurulan bir üniversite değil. İlk girenler bir risk alacaklar fakat, alacakları riske değecek bir üniversite olacağına inanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alp

İyi yerlere gelecek MEF Üniversitesi, kurulmak için kurulan bir üniversite değil. İlk girenler bir risk alacaklar fakat, alacakları riske değecek bir üniversite olacağına inanıyorum.

Daha açılmamış bir üni. için ücret çok yüksek değil mi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: highschool

quote:

İyi yerlere gelecek MEF Üniversitesi, kurulmak için kurulan bir üniversite değil. İlk girenler bir risk alacaklar fakat, alacakları riske değecek bir üniversite olacağına inanıyorum.

Ülkemizde ne kadar pahalıysa, o kadar kalitelidir algısı var. Ailenizi vereceği bu ücret zorlamayacaksa; gitmenizi öneririm çünkü gelecekte vereceğiniz bu paraya değecek bir üniversite olacağına inanıyorum. Vakıf üniversitelerinin ücretlerinin bu kadar artmasının sebebi biraz da Koç Üniversitesi'nin 30.000 ardından da 35.000 TL bandını çok çabuk kırmasından dolayı kaynaklanıyor, şimdi de 40.000 TL'ye dayandılar, önümüzdeki yıllarda diğer üniversitelerin fiyatları da bu dolaylara gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alp -- 6 Temmuz 2014; 3:34:33 >

• Arkadaşlar bu üniversite bu kadar para istiyorsa tam burslu mimarlık kaç binle alır acaba? Benim sıralamam 44k girebilir miyim acaba? Ilk senesinde kaçla alır ki , biz koç a rakip olacağız diyorsa pek şansım yok sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

quote:

Orijinalden alıntı: Macca

Merhabalar. Bu yıl ilk kez öğrenci alacak Mefle alakalı bir şeyler sormak istiyorum. Aslında İstanbul psikoloji istiyordum. Senenin başında hedefim tabiki bu yönde değildi. Fakat sınava 10 gün var artık benim için hayal oldu diyebilirim.Sorularıma gelince.

-Burda hukuk okumak istiyorum.Bu yıl ilk kez öğrenci alacak. Araştırdım, bünyesinde güzel isimler de var. Koç sabancı vs. düzeyinde asla olmayacak ama okan, arel, gelişim ayarında bir üniversite olacağını da düşünmüyorum. Yazmak ne kadar mantıklı ya da değil?

-Ve puanları nasıl olur? Yani yeni öğrenci alacak bir üniversitenin puanları nasıl olur hiçbir fikrim yok.Yanlış anlaşılmasın "Ne de olsa yeni üniversite, elimi kolumu sallaya sallaya girerim" kafasında asla değilim ama düşük olmasını temenni ediyorum şimdiden teşekkürler.

hukuk u bence. 30 k ile kapatır.

%75 ise 35 civarı olur.

%50 si ise 50 k olur.

Hocam yüzde 75 in 47 k olma ihtimali nedir sence

• up
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: highschool

quote:

Ülkemizde ne kadar pahalıysa, o kadar kalitelidir algısı var. Ailenizi vereceği bu ücret zorlamayacaksa; gitmenizi öneririm çünkü gelecekte vereceğiniz bu paraya değecek bir üniversite olacağına inanıyorum. Vakıf üniversitelerinin ücretlerinin bu kadar artmasının sebebi biraz da Koç Üniversitesi'nin 30.000 ardından da 35.000 TL bandını çok çabuk kırmasından dolayı kaynaklanıyor, şimdi de 40.000 TL'ye dayandılar, önümüzdeki yıllarda diğer üniversitelerin fiyatları da bu dolaylara gelecektir.

borsayla ilgileniyorsunuz sanırım

• InDark gelme ihtimali olabilir yazın

• Yeni ama iyi olduğunu duydum. O fiyata da bi zahmet olsun ama. Koç, Sabancı, Özyeğin rakibiymiş.
  • Sanirim bu seneki puanlari arkadaslara tokat gibi inmistir. Sevgili arkadaslar dusuncelerinize saygim sonsuz fakat iyice arastirmadan yeterli bilgileri elde etmeden genclerin hele ki gelecegiyle oynamayalim.

• Okulumuz kesinlikle ilk senesinde fark yaratti. Seneye bu siralamalarin yarisina ulasanlar bile mefte okuma hakkini kazanamayacak gibi duruyor.
  • Mef universitesinde % 50 hukuk kazandım şuan hazirliktayim sorusu olan sorabilir. Okul baya iyi

• sezaiii S kullanıcısına yanıt
    hocam be yaptın gittin mi MEf e? ya da işletme ye mi gittin?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.