Şimdi Ara

Mef Üniversitesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
7
Favori
14.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MEF elektrik elektronik mi yoksa kocaeli elektronik haberleşme mi arkadaşlar?Önerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Girmeden geçen sene bi kaç çakallık yapmışım puanlar artmasın diye de yemedi 😄 tam burs giremedim 75 inşaat okuyorum sorusu plan varsa sorabilir konu üzerinden
    Bu arada imkanı olanların mutlaka gelip okulu hocaları gördüm Erhan hocayla görüşsün karar vermenizde çok faydası olacaktır
    Kolay gelsin

• Mef le kocaeliyi kıyaslamak....

Erhan Erkut la konuşmanın ardından anlayacağını umuyorum

• Mef tabii ki mef çok kaliteli akademik kadroya sahip kocaeli de öyle ama mef diploması ileride çok iyi kapıları acicaktir

• MEF le kocaelini karşılamak demişsinizde 1 yıllık üniversite yani şimdi kadro açısından bir şey diyemiycem ama çoğu özel şirket KOÇ gibi üniversitelerin dışında özel cv si okumuyoruz bile diyorlar tamam üniversiteni savunmanızı iyi anlıyorum bugün tanıtım günlerinde çalışan arkadaşlar da sizin gibi baya hevesliydi ama bana göre kumar oynamak MEF e girmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Prime Evil Diablo

MEF elektrik elektronik mi yoksa kocaeli elektronik haberleşme mi arkadaşlar?Önerilerinizi bekliyorum

2 sini kıyaslamak koüye hakarettir.Koüde inşaat okuyorum dilediğini sorabilirsin.

• Benim en yakın arkadaşlarımdan biri mefte ve okulundan çok memnun isterseniz iletişime geçebilirsiniz ben sorularınızı ona iletirim :)

• Mef yaz geleceği parlak gibi:) akademik kadrosu ilk yılı olmasına rağmen çok iyi tavsiye ederim

• Hukuk 75 burs yok sanirim degil mi? Tm3 48k psikoloji bolumu yeni acilmis 75 burs gelme ihtimali var midir sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest

Hukuk 75 burs yok sanirim degil mi? Tm3 48k psikoloji bolumu yeni acilmis 75 burs gelme ihtimali var midir sizce?

Hukukta tabi ki 75 burs var.. Psikoloji için emin Değilim ama Erhan hocaya twitter dan yaz ya da mail at sana kesin bişi Söyler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cansuo

quote:

Hukuk 75 burs yok sanirim degil mi? Tm3 48k psikoloji bolumu yeni acilmis 75 burs gelme ihtimali var midir sizce?

Hukukta tabi ki 75 burs var.. Psikoloji için emin Değilim ama Erhan hocaya twitter dan yaz ya da mail at sana kesin bişi Söyler :)

Bu sene %75 yok arkadaşım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceroskom

quote:

quote:

Tamam arkadaşım.. :) Yazdıktan sonra sordum bende arkadaşıma yokmuş cidden. pardon
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ceroskom

quote:

quote:

Tamam arkadaşım.. :) Yazdıktan sonra sordum bende arkadaşıma yokmuş cidden. pardon

:))

• Mef su an icin iyi reklam yapiyor olabilir ama kesinlikle kampus ortami sifir. Ayrica adam gibi lablari bile yok. Neden yok dedigimizde daha yeniyiz olcak diyo. Neden az prof var dedigimizde daha yeniyiz olcak diyo. Eee o zaman erhan erkutun kara kasina kara gozune mi gidicez o okula. Hazriliklari iyidir ona bi sey diyemem. Ama istanbuldaki ozellerin yuzde sekseninin hazirligi iyi zaten o yuzden ayirt edici bir faktor degil. Ben kocaeli yaz derim. Bence ytu den iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 0 mesajı olan sonuçlar açıklandıktan sonra siteye kaydolmuş, burada koşulsuz şartsız MEF i öven insanların lafına inanırken bi kere daha düşünün. Tamam ücreti mukabilinde çalışıyor lar dır burda ama yalan söylemeyin insanların hayatını çalmayın.

Okul ileride çok iyi bi okul olabilir çünkü paraları var. ama şu an çok yetersiz. özelikle akademik kadro olarak. Bir Erhan Erkut la bi rektör le bitmiyor iş. Ders verecek hoca yok hukuk ta mesela. Koskoca hukuk fakültesi o kadar uzmanlık isteyen dersler e kim var biliyor musunuz? 2 profesör 5yrd doç.
    Hepsi bu kadar.

Özel üniversite leri araştırırken akademik kadrosuna ve nniteliğine dikkat edin

• Temiz 5 senesi var bu okulun daha ne kampüsü var ne hocası neymiş erhan erkut varmış sanki ordınaryus kendisi adam parasını alıyor işine bakıyor .Sistemi oturmuş eski köklü ozellere gidin .Arel bile daha iyi bir tercih olur şuan

• Mefi çekemeyenler çok var arkadaşlar ilk senesinde bu kadar Olmasını kimse beklemiyordu sorusu plan pm den özel sorabilir Üniversite'de okumayanlar okuyanlardan çok yorum yapıyor ya bitiyorum 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Temiz 5 senesi var bu okulun daha ne kampüsü var ne hocası neymiş erhan erkut varmış sanki ordınaryus kendisi adam parasını alıyor işine bakıyor .Sistemi oturmuş eski köklü ozellere gidin .Arel bile daha iyi bir tercih olur şuan

Bence arelle karşilaştirarak fazla abarttin :) bu arada bahsettiğiniz 0 mesajli arkadaslar okulun personeli mi bilmem ama para falan aldiklarini sanmiyorum dogru durust savunamiyolar bile :) ne olsa erhan hocaya sor diyolar.
    Mefi yazmak isteyen varsa bence çekinmeden yazsin. Burdaki yorumlarda biraz rakip eleme çabasi seziyor gibiyim :) yazmayi dusundugunuz okullari gidip yerinde gorüp öğrencileriyle konuşun sadece burdaki yorumlara bakip yanlis tercih yapmayin

• Biz burda mef kotu mu dedik. Gercekten daha yeni. Butun ilerlemesi burda durursa ne olacak ? Erhan hocanin agzi cok iyi laf yapiyor yalan mi onla konusursan zaten direk basarsin tercihlere listeyi. Resmen sana diyo ki hoca sayimiz az ama daha yeniyiz diye. Ama merak etme gelcek yenileri diyor. Erhan hocaya laf asla soylemiyorum. Ama o isini yapiyor. Bence farkli yonlerden de dusunmek lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erhan hoca işini yapsa ve gerçekten mef e herkesi ikna etse hala özyeğin i övmez, hala orasının da yerinin başka olduğunu gelen öğrencilere anlatmazdı diye düşünüyorum..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.