Şimdi Ara

Mef Üniversitesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
7
Favori
14.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence deneyimlemeyen yazmasın. Bilmeden araştırmadan konuşmak cahilin kendini çok bilmiş göstermesi tadını veriyor. Adaylara tek tavsiyem okulu gelip görün. 2 Prof 5yrddoçent var ama sor bakalım kontenjan kaç? Koltuğunda oturup burada yorum yapanları da çok dinlemeyin. Ben geçen sene 16bindeydim az tereddütle yazdım MEFi. Şuan en ufak bir tereddütüm yok. Neden diye soranlar ulaşsın uzun uzun anlatayım.Aktif araştırın. Internette çok şey yazıyor. Bunun yerine gözlemleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mef ui dusunuyorum arkadaslar yazayim mi sizce

• Yazma

• degertasnimet D kullanıcısına yanıt
    detaylı bilgi verebilir misin lütfen üniversite hakkında

• degertasnimet D kullanıcısına yanıt
    Merhaba mef hukuk yazmayı düsünüyorum bu sene tercihlerime. Öneriyor musunuz? Tercihlerim arasında özyegin hukuk ta olacaktı fakat cok uzak yurtta kalmak gerek. Gereksiz masraf diye düsündüm. Mef in artı ve eksilerini söyleyebilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadowboss1905

Merhaba mef hukuk yazmayı düsünüyorum bu sene tercihlerime. Öneriyor musunuz? Tercihlerim arasında özyegin hukuk ta olacaktı fakat cok uzak yurtta kalmak gerek. Gereksiz masraf diye düsündüm. Mef in artı ve eksilerini söyleyebilir misiniz

MEF üniversitesinin en iddalı 2 bölümü hukuk ve mimarlık. Baya iyi eğitim veriyorlar ve sistemi oturmuş artık. Hep ilerliyor sen yine de araştır ama bence gayet iyi üniversite.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üniversitede bilgisayar mühendisliği okuyan arkadaşlar özelden bana ulaşabilirse bir kaç sorum olacaltı.

• Tercih bursu yok mu mefin ya

• Bende yazmayı düşünüyorum ama tereddütlerim var. Özellikle bilgisayar mühendisliği nasıldır?

• Varmı gelenler bakalım

• efe.1905se kullanıcısına yanıt
    Elektrik-elektronik geliyorum hocam.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.