Şimdi Ara

mediamarkt çeyiz kampanyası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
3
Favori
12.243
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı şeyi bende sordum maalesef bekletme olmuyormuş. Alıp evinde bekleteceksin dediler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mediamarkt çeyiz kampanyası

siemens bayiden 38500 e süpürge hediyesi ile anlaşmıştık kampanyayı görünce fikrimiz değişti tabi

30bine bosch benzer ürünlerle bitirdik

• bende üç ürün şeçtim en ucuz piyasa fiyatı 31699 tl media markette indirimle 24522 tl tutuyor

• Arkadaşlar mutfak beyaz ve inox olarak iki sepet yaptım. çamaşır makinesi ve klima beyaz kalacak. Fiyat çok uygun gibi sipariş vereceğim. Set üstü ocak beyaz renk çirkin durduğundan inox düşünüyorum. Ürün tercihleri konusunda yorumlarınızı merak ediyorum :) Bütçe zorlamadım malum evlilik vb..

mediamarkt çeyiz kampanyası
    mediamarkt çeyiz kampanyası

• Sepet tamam da istanbul içi alımı kapatmışlar sanırım eve teslim kapalı mağazadan teslim al açık gibi fakat seçilen tüm mağazalar uygun değil diyor. Nasıl alabilirim acaba?

• talhagezer kullanıcısına yanıt
    Klimaya 13 bin verip buzdolabına 7 bin vermek bana mantıklı gelmedi doğrusu hocam

• Klasik mediamarkt klasiği iptal ettiler 2 adet ürün aldım dün ve iptal kaç oldu bunların insanlarla dalga geçtikleri birde elimdeki tüm nakit parayı kredi kartına limit açmak için yatırmıştım şaka gibi ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tomurcukk kullanıcısına yanıt

mağazadan gidin satın alın

• Erkan0644 E kullanıcısına yanıt

Mutfak küçük maalesef, 70 genişlik 180 yükseklik. Bu buzdolabı anca

Aman aman sepetleriniz felaket, doğru söylemişler çok inanılmaz tutarsızlıklar var. Bu arada sepetinizdeki LG klima Türkiye üretimi, sanırım Arçelik, Beko üretiyor, Baymak çok tavsiye ediliyor onlara bakın. Buzdolabını Vestel almışsınız, biz o hatayı bir kez yaptık siz de yapmayın 🤮🤮🤮 Vestel buzdolabı yerine yerli üretim olmayan en ucuz Samsung LG'yi (maalesef bazı buzdolabı modellerini Vestel'e ürettiriyorlar) ekleyin daha iyi, foruma teşekkür edersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubytube -- 19 Nisan 2022; 10:29:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl? Yanına LG bulaşık makinesi alayım mı?

• bana sadece çamaşır maknası lazım 25k ya ulaşamayan varsa anlaşabiliriz gibi

• Cevap veren arkadaşlara teşekkürler. Ben bir Grundig buzdolabı, Samsung çamaşır makinesi ve Electrolux fırın koydum sepete 17 bin tuttu ama fırın hariç diğer ikisi Antalya'daki mağazalarda yok gözüküyor yani alamıyorum şu an.

Ben beyaz eşyaları beyaz ankastreleri siyah aldım. Tavsiye ederim görüntü olarak. Buzdolabını çok küçük seçmişsiniz ilerleyen zamanda iş görmez. Alanınız küçükse bir şey diyemem ama buzdolabında tek kriter büyüklüktür her zaman. Çünkü ne kadar allayıp pullasalar da makine mühensisi olarak söyleyebilirim ki hepsi birebir aynı çalışıyor. Hava akışını oradan alıyor buraya veriyor, uçuyor kaçıyor falan hepsi zırva.

• Beyaz eşyayı yerli markalardan tercih etmenizi tavsiye ederim. Özellikle Beko, Arçelik, Grundig ve Altus ailesini tavsiye ederim. Vestele kötü demek de saçmalık. Adamlar standart üstü malzeme üretiyor. Ama arçelik grubu her zaman ilk tercih olmalı.

• kızılbıyık kullanıcısına yanıt

Beko ve Arçelik'in gerçekten iyi ürünleri var onlar neyse de hocam Vestel cidden kötü yani. En basiti diğer firmalar kurulum için bile en az 1 sene verirken bunlar 6 ay veriyor. Televizyonlarında millet çok sorun yaşıyor, beyaz eşyada keza. Parayla alınıyor ürünler yoksa yerli ürünü düzgün çıkarsınlar biz de destekleyelim tüm gücümüzle.

• Arkadaşlar bosh buzdolabı bulasık makinası ve profilo çamaşır makinası siparişi verdim. Teslim seçeneğinde eve teslimi seçtim evimde yer yok diye arkadaşın evine gönderdim orada yer var sıkıntı yok fakar evliliğim 5 ay sonra olacak ve ürünlerin kendi evime getirmem lazım olcak. Acaba kurulum için boshu aradıgımda ürünleri arkadaştan alıp yeni evime getirir mi tavsiyeleriniz neler mediamarkt aradım depoda bekletmiyorlarmış çünkü.

• kingodisco09 kullanıcısına yanıt

tesekkurler hocam bilgi verdiğiniz icin. mediamarkt musteri hizmetlerini arayip sordugumda boyle bir islem mumkun degil demisti ama cok da inanmamistim zaten, safi cakallik ya.

• tomurcukk kullanıcısına yanıt

O dediğiniz taşımayı servis yapmaz,mesafe çok uzak değilse küçük bir nakliyle halletmeye çalışacaksınız.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Mb130 anakartlı televizyonları sıkıntılı regal vestel vs

Kliması dış ünite 3 yılda cortladı. Doğru düzgün çalıştıramadım bile yedek dış ünite bulamadık iç üniteler yatıyor öyle.

Garanti kapsamında servisleri iyidir ama. Garanti bitti mi yandınız

Şimdi bende yararlandm kampanyadan özellikle vestel seçmemeye dikkat ettim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.