Şimdi Ara

mediamarkt çeyiz kampanyası (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
3
Favori
12.242
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

hocam hayırlı olsun. avantajix sisteme hemen yansıdımı sizde?

• MEMATİ kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Siparişten 3-4 saat sonra yansıdı avantajixe. İadeyi indirimsiz fiyat üzerinden hesaplıyor, şaşırdım. KDV düşümünden sonra 700 tl civarı bekliyordum fakat 910 tl yatacak gözüküyor hesaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boğaziçi YBS -- 20 Nisan 2022; 20:3:10 >
  • serghat kullanıcısına yanıt

Beyaz eşyada ucuz fiyat veren online pazar yeri satıcılarının neredeyse hepsi sadece İstanbul ve yakınına kargoluyor. Mesela benim sipariş Muğla'ya gitti. Ayrıca gönderdiğiniz linkteki buzdolabı da 10.5 bin TL'ye geldi.

Keşke konuyu okumadan "bodoslama" yazmasaydınız. mediamarkt çeyiz kampanyası mediamarkt çeyiz kampanyası 

• Maycomb kullanıcısına yanıt

Merhaba, bu dediğiniz nasıl oluyor gönderici media markt değil mi bosch nasıl saklıyor ürünü?

Benzer bir ihtiyacım var 2.5 yıl kadar saklanması gerekecek. Bunun detayını nerden öğrenebilirim?

• RippLe R kullanıcısına yanıt

Bana söylenen online alışverişte stok tutamıyorlar direkt 1 hafta içerisinde geliyor ve horoz vb. gibi nakliyeciler kullanılıyor.

Mağaza ve merkez depo stoğu ayrı tutuluyor. Burdan yapılan gönderiler anlaşmalı farklı bir firma ile (onlinedan daha iyi dediler) yapılıyor.

Mesela benim buzdolabı, klima ve mikro dalga fırın mağaza stoktan gelecek, maksimum 30 nisana kadar tutabiliriz dediler, 30 nisan teslim yapacaklar. Kalan çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi merkez depodan 30 mayıs teslim diye okeyleştik. Dilersem öne çekebiliyorum haber verip. Online stoğu ise hemen çıkıyormuş maalesef.

Umarım aydınlatıcı olmuştur, bana iletilen bu şekilde mağazadan..

• RippLe R kullanıcısına yanıt

Bosch saklamiyor. Ürün alıcı adresine teslim ediliyor en kısa sürede. Alıcı onu adreste veya istediği yerde ambalajı açılmadan 5 yıl muhafaza edip sonra kurulum yaptırabiliyor garanti bozulmuyor. Fatura tarihinden 5 yıldan sonra yapılan kurulumlarda garanti dışı kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boğaziçi YBS kullanıcısına yanıt

Hocam avantaj in 910 lira gibi bir parayı ödeyeceğine kesinlikle inanmıyorum. Bir kaç güne reddedildi mesajı görebilirsiniz. Sebebi de kampanyadan faydalandiğınız için. O konuda çok ümitli olmayın.

• sioux kullanıcısına yanıt
    Umarım çirkeflik yapıp reddetmezler :) İadeal.com'u kullanıyordum, kupon kullandığım halde 355 liralık Huawei iademi yatırmışlardı. İnşallah Avantajix pişman etmez.
    mediamarkt çeyiz kampanyası

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Boğaziçi YBS kullanıcısına yanıt

Dostum bodoslama dalmayın dedim sadece, fiyat karşılaştırması yapın dedim. Konu kötü çöp vs mi dedim? O buz dolabını o fiyata alabildiyseniz saygı duyarım.

• Katar Türkiye fiyat kıyaslaması.
    1. Katar 8 program bulaşık makinası. 1449 Qar TL karşılığı 5.839 TL

En ucuz 8 program vestel’in fiyatı ülkemizde.

2. Gardrop tipi buz dolabi. 850 litre katar fiyatı 2399 Qar TL karşılığı 9.667 TL.

Ülkemizde en ucuz gardrop tipi buzdolabı 488 litre

Katardan almak isteyen olursa link
    https://www.carrefourqatar.com/mafqat/en/v4/search?keyword=Vestel

• serghat kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de esprisine bir cevap verdim :) kötü niyetle yazılmış bir mesaj değil, yanlış anlamanızı istemem. Kırdıysam affola

• baranel B kullanıcısına yanıt

Hocam bu durumun makul bir açıklaması var mıdır yoksa düpedüz terbiyesizlik midir?

• Kargosu gelen varmı? Yada yola çıkan

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MEMATİ kullanıcısına yanıt

Borusan yola çıkaracak diye bekliyoruz.

Bayramda tüm hafta evde yokuz o aradaki perşembe cuma getirmeye çalışırlar kesin.

Siparişin Borusan Lojistik'e Teslim Tarihi

22.04.2022

Borusan Lojistik Tahmini Teslim Tarihi

28.04.2022

22.04.2022 14:02

Borusan Lojistik' e teslim edildi.

Antalya Ev Teslim Parsiyel Sevkiyat Noktası

• çeyiz ne ya yenir mi ? düğün falan imkansızlaştı artık

• Redshift kullanıcısına yanıt

Altın ve şafşatalı düğün yapılırsa çoğu kişi için imkansız artık. :( Beyaz eşyaları 19bine kapattık şükür.

• Arkadaşlar merhaba, buzdolabı çamaşır ve bulaşık makinesi aldım hepsi teslim edildi fakat şöyle bir sorun var. Düğüne 5 ay var şuan ev bakma arifesindeyim eşyalar kendi evimde kapalı kutu duruyor ben bunları oturacağım eve taşımak istiyorum fakat garanti dışı kalır mı? Müşteri hizmetlerini aradım kutuları açın sağına soluna bakın kırık çizik varsa arayın gelip rapor tutalım sıfır veririz dediler(pek inanmadım) sonra evinize taşıyın kurulum için arayın gelsin arkadaşlar kursun. 2. Defa aradım siz açarsanız kırık çizik vs kabullenmiş olursunuz gelsin teknik servis açsın baksın cihazlarda sıkıntı yok kapatsın kutuyu garantiyi başlatsın evinize taşıyın ya kendiniz kurun ya da arayın kurulum ücreti alıp yaparız dediler. Bosch marka ürünler. Ben bu durumda ne yapmalıyım şu an kutulu buzdolabı hareket etmiyor ve evde çok yer kaplıyor onu zaten mecbur açtırmak zorundayım kapıdan geçmediği için girişte öylece duruyor. Tavsiyelerinize ihtiyacım var yer istanbul

• tomurcukk kullanıcısına yanıt

tavsiyem kutuyu açmayın.Açarsanız arızalı cıkarsa servıs kabul etmeyebılır.Benım çamaşır makınesı , bulasık makınesı ve buzdolabı kapalı duruyor.Evlilik Allah nasip ederse eylülde

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.