Şimdi Ara

mediamarkt çeyiz kampanyası (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
3
Favori
12.239
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldık gitti. Çamaşır makinesi ve buzdolaba 2 yıl ilave garanti yaptirdim fiyata dahil değil. Mediamarkta teşekkür ettim valla bu zamanda piyasaya göre avantajlıydı.

mediamarkt çeyiz kampanyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talhagezer -- 19 Nisan 2022; 17:57:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hsndnc kullanıcısına yanıt

Karta taksitte var mı arkadaşlar?

bu arada alanlara hayırlı olsun.

• mmavcu kullanıcısına yanıt

Var

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Yakınımda evlenen iki arkadaşım komple vesteldem dizdiler eşyalarını daha servis çağırmamışlar. Bu yüzden iyidir diyorum. Örnek bizim Bosch marka buzdolabımızdan çektiğimizi biz biliyoruz. O kadar servise gitti ki bıktık bir öğrenciye verdik o uğraşsın diye.

Herkese hayırlı kullanmayı nasip etsin Allah. Zor bir dönemden geçiyoruz her şey çok pahalı. Uzun süre kullanır alan herkes inşallah.

• mediamarkt çeyiz kampanyası

biz de alisverisi tamamladik, fikir vermesi acisindan paylasmak istedim. arcelik guvencesi ve butcemiz sebebiyle grundig tercih ettik.

vestel musteri hizmetleri 3 yil bekletebilirsiniz dedi ek olarak belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fkrt cgn -- 19 Nisan 2022; 22:35:47 >
  • Arkadaşlar bosch buzdolabı, bulaşık ve çamaşır almaya niyetim var. bir süre evde muafaza edicem..

bu garanti olayı nasıl olacak fikir alan varmı

• MEMATİ kullanıcısına yanıt

Bosch için konuşuyorum 5 yıla kadar bekletebiliyorsunuz garanti kurulumla başlıyor

• fkrt cgn F kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun sizde benim gibi grundig tercih etmişsiniz :) Mağazada inceledim her ürünü içime grundig sindi vallahi ne yalan söyleyeyim öyle aldım.

• abi nasıl bir sistem bu anlamadım.

sadece buzdolabı ekleyince eve yolluyorlar baska bişey ekliyorum yollamıyor karman corman 4 saatır pcdeyim kafam corba oldu

• Benim siparişim de şu şekilde oldu, 24.800e düştü indirimle birlikte. 910 lira da iade gelecek Avantajixten. 150 de bonus. Bu kadar kombolayabildim :)

8.799'a LG 12bin BTU klima da yeterdi fakat sepet yaparken tükendi ürün. Vestel, Demirdöküm de almak istemedim açıkçası. Baymak da 12 bin btu için 10 bin TL çok geldi. Klima forumunda LG'nin bu modeli önerildiği için aldım. Umarım pişman etmez.

Konu sahibine teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boğaziçi YBS -- 20 Nisan 2022; 4:19:38 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar ürünleri tek tek alınca adresime kargoluyor fakat set yapıkca ne kargo cıkıyor nede mağzadan teslim cıkıyor. Neden böyle bilen varmı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • talhagezer kullanıcısına yanıt

size de hayirli olsun. biz hic bakamadik urunlere, sadece yorum ve gorsellik uzerinden gittik diyebilirim. ama sizin de yorumunuzdan sonra icim bi derece daha rahatladi.

• Fiyat araştırması yapmadan bodoslama dalmayın arkadaşlar,

• Kaçırdım sanırım..

• serghat kullanıcısına yanıt

%25 indirime sokarsanız avantajlı oluyor fiyat, bodoslama dalmak mı bu? :D

• satın alınamıyor malesef kampanyayı durdurdular sanırım.

• xfettahx X kullanıcısına yanıt

İyi güzel de bir tane alacağız

• Kampanyanın son günü sanırım organize olunup %25 indirim yapılabilirdi

• xfettahx X kullanıcısına yanıt

Organize işi çok zor. Hatta imkansıza yakın.

• dün geceden beri uğraşmalarım sonucu stokta olmayıp yeni giren 2 ürünü yakaladım. malesef çamaşır makinesi alamadım yoktu.. bu yüzden %20den faydalandım.

17.750 tuttu. sadece bosch mağazası buzdolabına 17 bin istiyor... bulaşık bedavaya gelmiş oldu..

avantajix kullandım 500 tl iade diyor bakalım. ve 150 tl bonus geldi. 6+2 taksit yaptı garantiye.

inşallah sorunsuz gelirler..

BOSCH KGN76AIF0N 526l Buzdolabı Inox

BOSCH SMS44DI01T  5 Programlı Bulaşık Makinesi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.