Şimdi Ara

mediamarkt çeyiz kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
3
Favori
12.243
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İnceleyeyim hocam cok tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CarPatie kullanıcısına yanıt

2 sene önce çamaşır makinesi aldım hala kapalı kutu evde bekletiyorum. Aldığımda 3 sene bekletebilirsiniz demişti. Simdi değişti mi bilmiyorum.

• Tatangaa kullanıcısına yanıt
    Peki şimdi çağırsanız ve gelip kurduklarında bir hasar ile karşılaşırlarsa nasıl bir yol izlenir acaba? Aradan 2 yıl geçmiş sen vurdun kırdın demez mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

O da benim hatam olur. Ceva lojistik ürünü bıraktı gitti. Naylonlarını bile sökmedim hala o şekilde duruyor. Kargoda bir hasar gördüyse artık bu saatten sonra kimseye derdimi anlatamam. Biraz riske girdim :)

Bu arada markası Bosch. Yukarıda Bosch, Siemens ve LG için 6 ay yazılmış ama ben aldığımda bizzat mağazaya sormuştum sanırım ya da Bosch da olabilir tam hatırlamıyorum 3 yıl kapalı kutuda bekletebilirsiniz demişti.

Aynı sekilde Arçelik grubunda da 3 yıl bekletme imkanı var.

kutunun dısında zarar yoksa ürünü servis acacagı ıcın actıgında bi sıkıntı varsa gerısı markanın işi. kargo hasarlı olsaydı o zaman marka dıyebılırdı bu ürün hasarlı teslım alınmış.

• Model tavsiyelerinizi bekliyorum üstadlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Toplam 22.300 TL tuttu. Paylaşan arkadaşa teşekkürler.

mediamarkt çeyiz kampanyası

• Fiyatlar çok iyi. Düğün öncesi iyi denk geldi. Beyaz eşya ve anlastre işi bitti şükür.

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanmanız dileğiyle, yalnız bir uzman kampanyadaki ürünlerin hangileri ithal yazmadı, gerçi hepsi aynılaştı diyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gule gule kullanin alan arkadaslar.

garanti suresini uzatin diye tavsiye ediyor herkes, acaba bu sure uzatmayi satin aldiktan sonra yapabiliyor muyuz yoksa mediamarkt'tan alirken mi uzatilmis garanti eklememiz lazım? bilgisi olan paylasirsa sevinirim.

• Bu ürünleri depoda ne kadar süre bekletebiliyoruz bilgisi olan var mı

• Mediamarkt 2-3 ay önce de iyi fiyatlar veriyordu, kampanya ile ihtiyaç varsa kaçırmamak lazım.

Dikkat edilecek husus zaman sıkıntısı olmaması ve teslim alacak adreste sürekli birinin bulunması gerekiyor, teslimat lojistik mantığı ile. Ben yazlık için bakıyordum, evde ikamet eden kimse yok, planlı teslimat yapmadıkları için beko mağazasından aldım.

• İki kredi kartı ile ödeme yapmanın bir yolu var mı arkadaşlar? Mağazadan falan yapsak ödemeyi mesela.

• profecco kullanıcısına yanıt
    Mağazadan denersen bence kabul ederler, normal şartlar altında buna engel bir durum yok. Kampanya olduğu için sorun çıkarırlar mı bilmem.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fkrt cgn F kullanıcısına yanıt

hocam garanti uzatmayı markanın kendısınden yap. medıamarkttan flan yapma.su vıdeoyu ınceleyebılırsın.

mediamarkt çeyiz kampanyasıAdem Helvacıyoutube
    Tüketicilerin sıklıkla sorduğu soruların başında gelir. Ek garanti, Ek güvence hangi durumda yaptırılmalı? kime güvenmeli? Kime güvenmemeli? Ek garanti konusunda dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Ek garanti ile ek güvence arasındaki fark nedir?
    https://www.youtube.com/watch?v=CoA5Yhomw7o

Mağazadan almak istersen iki karttan çekim yapabilirler bence.

MAĞAZADAN ALACAK ARKADAŞLAR, MAĞAZADA ELEMANLARA ''MERKEZDEN İNDİRİM TALEP EDEBİLİR MİYİZ??'' DERSENİZ. MERKEZDEN İNDİRİM ALABİLİRSİNİZ ŞANSINIZ VARSA. 4300 LÜK BULAŞIK MAKİNESİNİ 3800 E VERDILER. AYRICA MAGAZAYA ÖZEL INDIRIMDE OLUYOR VARSA ÖYLE Bİ ÜRÜN ONU DA SORUN. 5200 LÜK KURUTMAYIDA 4500 A VERDILER MAGAZA OZEL INDIRIMI ILE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingodisco09 -- 18 Nisan 2022; 23:46:0 >

Hediye kartı alsan üst üste kullanamaz mısın

• ya benim düğünde 15 haziranda.. alsak geç getirebiliyorlar mı? kiracı çıkmadı hala...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.