Şimdi Ara

MEDIA MARKT'A HEDİYE ÇEKİYLE IPHONE 4S 16GB 1600 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
12.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MEDIA MARKT'A HEDİYE ÇEKİYLE IPHONE 4S 16GB 1600 TL AZ ÖNCE ESKİŞEHİR ESPARKTAN ALDIM HABERİNİZ OLSUN

• ipad 3'dede süper kampanya yapmışlar
  • Tamda fırsat arıyordum iyi oldu. Aman aman bir fırsat değil ama nerden baksan 100 lira cepte..

Etiket fiyatı 2000 tl mi hocam?
  • BNCE DE FİYAT BİRAZ YUKSEK ...
  • neyın fıayatı yuksek 1 aydır ıphone 4s arıyorum 1699 altını gormedı hıc bı yerde
  • 1600 iyi bi fiyatmıdır?
  • 2000 tl etıket fıyatı aynı urun golda su an yok vatandada 1799 tl ıstıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: artemisbd

1600 iyi bi fiyatmıdır?

suan 1799 tl vatanda bımekste aynı sekılde 200 tl ındırım kötümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: xvet

quote:

1600 iyi bi fiyatmıdır?

Tepkiler size değilde fiyatlandırma sistemine hocam, üzerinize alınmayın bence. Yani iPhone 5 çıkalı epey bir zaman olmuşken bizlerin 1600 tl'ye 4s bulup atlamamız akıllara zarar aslında. Yabancı birine anlatsak gülerler bize :)

Yani piyasadaki en iyi iphone 4s fiyatı 1600 ise vay halimize..
  • quote:

neyın fıayatı yuksek 1 aydır ıphone 4s arıyorum 1699 altını gormedı hıc bı yerde

Bursa da daha pahalı 1800 gibi dediler 4S için nasıl oluyor şehirlere göre değişiyor mu bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fazem16

quote:

neyın fıayatı yuksek 1 aydır ıphone 4s arıyorum 1699 altını gormedı hıc bı yerde

Bursa da daha pahalı 1800 gibi dediler 4S için nasıl oluyor şehirlere göre değişiyor mu bu.

arakdaslar magazayı bosverın yıne dıyorum musterı hızmetlerını arayın 08502221500 arayın ve hangı urunu ıstıyorsanız ordan bakıyor su markette var urunu ındırımlı verır yada veremez dıyorlar.
  • quote:

quote:

quote:

arakdaslar magazayı bosverın yıne dıyorum musterı hızmetlerını arayın 08502221500 arayın ve hangı urunu ıstıyorsanız ordan bakıyor su markette var urunu ındırımlı verır yada veremez dıyorlar.

ewt aradaım sğlasın xvet 4S 16GB beyaz Bursa da 2169 tl kampanya ilede ortalama 1750 tl dediler. İndirim değil bu maksat eğlence olsun :D

• Mediamarkt'ten yaklaşık olarak 2100 TL alışveriş yapıcam. Hediye çekide 420 lira olucak sanırım. Hediye çekini o alışverişte kullanabiliyormuyuz ? Her üründe geçerlimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete'

quote:

quote:

1600 iyi bi fiyatmıdır?

Tepkiler size değilde fiyatlandırma sistemine hocam, üzerinize alınmayın bence. Yani iPhone 5 çıkalı epey bir zaman olmuşken bizlerin 1600 tl'ye 4s bulup atlamamız akıllara zarar aslında. Yabancı birine anlatsak gülerler bize :)

iphone 5 6 ay 2000 altına inmeyecek bu yuzden 4s normal.
    kaldı ki 2. eli değerli tek marka, zarar ettirmez

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: Mete'

quote:

quote:

1600 iyi bi fiyatmıdır?

iphone 5 6 ay 2000 altına inmeyecek bu yuzden 4s normal.
    kaldı ki 2. eli değerli tek marka, zarar ettirmez

Gerçi orasıda doğru. 2,5 sene önce iPhone 4 aldım 1000 tl'ye, şimdi satsam 900-1000 tl. O yönden düşünmemiştim hiç..

• quote:

quote:

quote:

quote:

ewt aradaım sğlasın xvet 4S 16GB beyaz Bursa da 2169 tl kampanya ilede ortalama 1750 tl dediler. İndirim değil bu maksat eğlence olsun :D

eskısehır esparkda hala fıyat aynı ve urun ellerınde var

• Mediamarkt'ten yaklaşık olarak 2100 TL
    alışveriş yapıcam. Hediye çekide 420 lira
    olucak sanırım. Hediye çekini o alışverişte
    kullanabiliyormuyuz ? Her üründe geçerlimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beherenow

Mediamarkt'ten yaklaşık olarak 2100 TL
    alışveriş yapıcam. Hediye çekide 420 lira
    olucak sanırım. Hediye çekini o alışverişte
    kullanabiliyormuyuz ? Her üründe geçerlimi?

Evet o alışverişte kullanabilirsiniz,bazı ürünlerde geçerli değil bazılarındada sıkıntı çıkıyormuş
  • suç apple da değil onu ülkede "statü göstergesi" haline getirip asgari ücretinin 3 katını veren zihniyette.

her sene yenisi çıkan bi telefona bu kadar para verenin aklına şaşarım. para havadan geliyorsa eyvallah ona lafımız yok.

iphone amerikan amelelerinin 99 dolara kullandığı telefon. türkiye'de olunca 2000 lira ve "statü" oluyor
  • Kampanya falan yok arkadaşlar kanmayın sadece insanları çekmek için böyle birşey yaptılar.Samsung Galaxy S3 1499 Liraya satılıyordu kampanya günü gittim 1799 olmuş NOTE 2 2229 TL Olmuş İphone 4S 16 2099 TL Olmuş anlayacagınız fiyatlarda degişen birşey yok zam yapıp indirim onun üzerinden indirim yapıyorlar aynı fiyata geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanKizil -- 23 Kasım 2012; 15:58:13 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.