Şimdi Ara

Medal of Honor: Warfighter (2012) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
0
Favori
24.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pc için önsipariş versem mi vermesem mi diye arada gidip geliyorum
  • Ön yargılı davranmak istemem ama bir tek bana mı kötü geliyor bu oyun, MOH 2010 bile bundan daha çekiciydi sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunsNBeer -- 4 Ekim 2012; 21:38:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni video;

Benim, moh un en sevdiğim yanı gerçek dünyadaki olayları neredeyse birebir aktarması. Yani demek istediğim gerçekte operasyona katılmış özel operasyon askerleriyle röportaj yapılması(kimlikleri gizlenerek), gerçekteki askeri malzeme üretici firmalarının oyuna sponsor olması(youtube da moh partners diye aratırsanız görebilirsiniz).
    Bu bence oyunu oynanış bakımından değilde içerik bakımından daha gerçekçi yapan bir unsur. Yani bu oyunu oynamam için bu saydığım tek özellik yeterde artar bile. Tabi benim için.

• Adamlar akmış resmen. Bir an sabırsızlandım

Edit: Üstteki video ile aynı değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi angaraeski -- 5 Ekim 2012; 14:35:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: angaraeski

5-6 mesaj yukarda verildi bu video
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

quote:

Orijinalden alıntı: angaraeski

5-6 mesaj yukarda verildi bu video

Hakkatten verilmiş. Ben paylaştım diye heyecanlandıydım. Neyse sağlık olsun
  • amd athlon ıı x3 450 3.2 ghz

4gb ram

gforce 9800 gt ekran kartı var

aral game in sitesinde ön siparişe açılmış oyun 100 tl den orada birikmiş biraz puanım var 20-25 puan kadar 75 liraya falan gelicek oyun bana alsammı diyorum sistem yeterli olurmu ondan şüpheliyim bir tek yoksa hemen vericem sipariş
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

amd athlon ıı x3 450 3.2 ghz

4gb ram

gforce 9800 gt ekran kartı var

aral game in sitesinde ön siparişe açılmış oyun 100 tl den orada birikmiş biraz puanım var 20-25 puan kadar 75 liraya falan gelicek oyun bana alsammı diyorum sistem yeterli olurmu ondan şüpheliyim bir tek yoksa hemen vericem sipariş

kaldirmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün yayınlanan Multiplayer betasından 10 dakikalık bir gameplay videoesu.

BF3 oynayanların fazla ilgisini çekeceğini sanmıyorum ama COD oynayanlara cazip gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viiiz

Dün yayınlanan Multiplayer betasından 10 dakikalık bir gameplay videoesu.

BF3 oynayanların fazla ilgisini çekeceğini sanmıyorum ama COD oynayanlara cazip gelebilir.

yuhh sıfır recoil Birde assault rifle ın dürbününün crosshairı silahın ironsight ı ile aynı seviyede. Bence yanlış gibi. O zaman ne anlamı kaldı dürbün takmanın. Hedefi net görememene neden oluyor. yani demek istediğim dürbünü açınca ironsight ı görüyorsun. Bana yanlış geldi.

multiplayer pek sarmıcak gibi duruyor cidden ama single playerdan umutluyum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

quote:

Orijinalden alıntı: viiiz

Dün yayınlanan Multiplayer betasından 10 dakikalık bir gameplay videoesu.

yuhh sıfır recoil Birde assault rifle ın dürbününün crosshairı silahın ironsight ı ile aynı seviyede. Bence yanlış gibi. O zaman ne anlamı kaldı dürbün takmanın. Hedefi net görememene neden oluyor. yani demek istediğim dürbünü açınca ironsight ı görüyorsun. Bana yanlış geldi.

multiplayer pek sarmıcak gibi duruyor cidden ama single playerdan umutluyum.

aynen bende crosshairın yanlış yapıldığını düşünüyorum biraz daha yukarda olmalıydı

• Vallaha kim ne derse desin ben satın aldım.Oyunun hem Mp'sinden hemde Sp'sinden umutluyum.Bu seneki en iyi oyunlarına adayı bir oyun
  • Bende alıp almama arasında gidiyorum bsc nin beta incelemesini bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoachTr19o5

Bende alıp almama arasında gidiyorum bsc nin beta incelemesini bekliyorum

Vallaha arkadaş ne yalan söyliyim bence beta gameplaylere bak.Youtube'da bir suru var.Ben onlara bakarak karar verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

Orijinalden alıntı: RoachTr19o5

Bende alıp almama arasında gidiyorum bsc nin beta incelemesini bekliyorum

Vallaha arkadaş ne yalan söyliyim bence beta gameplaylere bak.Youtube'da bir suru var.Ben onlara bakarak karar verdim

geçen senede bf3 betası için aynı muhabbetler döndü.sonrasında da millet çatır çatır bf3 aldı.1 sene oldu bf3 çıkalı ben hala bıkmadan oynamaktayım.serverlar hala full çakıyor.hem ps3 hemde pc versiyonunu almıştım.ikiside güzel ama pc versiyonu hem görüntü kalitesi hemde oynayan eleman sayısının fazla oluşundan dolayı daha güzel olduğu için pc de devam ettim.forumda eleştirenler olmasına rağmen moh warfighterıda aldım pc versiyon olarak.oynatma kalitesi olarak bf 3 ile aynı kalite olacağından da eminim.

• Oyun çıkmıştır. Oyun hakkındaki mesajlara lütfen bu başlıktan devam edilsin.
  • 2. bölümdeyim.oyun gerçekten atmosfer bakımından çok iyi.Modern warfare kadar iyi bir hikayesi olmasada,1. oyundan çok sevdiğim bir hikayenin devamı niteliğinde

sistem yeterliliği konusunda:

paneldeki sistem ile herşey ultra,birtek aa kapalı olarak,1366x768 çözünürlükte ortalama 52 fps ile oynuyorum.min41,max 80-90 görüyorum yer yer
    Eğer istek olur ise akşama video atabilirim.

arkadaşlar bu arada skidrowun sitesinden RAPİDshre linkleri üzerinden(16 part) (her biri 1gb) çok hızlı bir şekilde oyunu indirebilirsiniz.Ve paralel olarak yani 16 sınıda aynı anda

TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi True Romance -- 24 Ekim 2012; 12:45:27 >

• bende sesler takılıyor ya neden ki acep. göruntude sorun yok. ekran kartım falan guncel hep.
  • Vallaha oyunu çok sevdim.Atmosfer harika.Ve son olarak aşşağıdaki bölümü çok sevdim yıllardır,nfs den alamadığım zevki yaşattı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.