Şimdi Ara

Medal of Honor: Warfighter (2012) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
300
Cevap
0
Favori
24.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MoH 2010 u bir çok kişi eleştirmesine rağmen ben beğenmiştim, hala da fena bulmuyorum. Devam niteliğindeki bu oyunu da merakla bekliyorum açıkçası.

(2. dünya savaşı oyunu isteyenlere de katılıyorum, şöyle yeni nesil grafiklere sahip güzel bir FPS yapsalar hiç de fena olmaz 1. dünya savaşı olsa bile uyar yani)
  • yeni bir omaha beach fena olmazdı hani :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangokudbgt -- 13 Nisan 2012; 15:47:30 >
  • MoH: Warfighter'dan E3 Videoları + Görselleri
    Medal of Honor: Warfighter (2012) [ANA KONU]

Danger Close tarafından geliştirilen yeni Medal of Honor, yeni bir oluşum içerisindeydi ki son ve net hâlini E3 2012'de nihayet görebiliyoruz.

Frostbite 2.0 oyun motoru
    ile geliştirilen yapım, Battlefield 3'te de olduğu gibi yine ağzımızı açık bırakacak kadar kuvvetli grafikler sunuyor. Aşağıdan 7 dakikalık oynanış videosuna göz atıldığında Battlefield 3'e nazaran daha ufak haritalarda ve yakın çatışmaları hedef aldığı görülen oyunun E3 görselleri de başlı başına etkileyici görünüyor.

23 Ekim'e göz kırparak, Call of Duty'ye rakip olmak isteyen Medal of Honor: Warfighter, PC, PS3 ve Xbox 360'a geliştiriliyor.

Medal of Honor: Warfighter (2012) [ANA KONU]Medal of Honor: Warfighter (2012) [ANA KONU]Medal of Honor: Warfighter (2012) [ANA KONU]
    Medal of Honor: Warfighter (2012) [ANA KONU]Medal of Honor: Warfighter (2012) [ANA KONU]Medal of Honor: Warfighter (2012) [ANA KONU]

[bscfp=4198]
    [bscfp=4199]

Kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-MoH_Warfighterdan_E3_Videolari__Gorselleri-28547.htm

• çöp olacak yine
  • Multiplayer gameplay trailer

singleplayer konusu olarak yine süper bir oyun olacak. Tabi ilk oyunun gerçek bir operasyona dayandıgını bilmeyen sığ düşünceler hala var burda.

Bu sefer multipalyerda baya iddalı geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifetaker -- 6 Haziran 2012; 20:42:19 >
  • Bu sefer olacak gibi fakat Battlefield 3 ne güne duruyor hala anlamış değilim artık çoğu kişi oyunları senaryo için değil çoklu oyuncu için alıyor.
  • Hayvani derecede propagandanın dibine vurması hiç hoşuma gitmedi,bi anda soğudum resmen.
  • Yeni nesil grafik motoru neden şart CoD yapımcıları anlamışlardır herhalde. Fizik efektlerinin de bu tür oyunlara katkısı büyük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 7 Haziran 2012; 3:12:28 >
  • COD nin eline su dökebilirmi ?

bence kesinlikle hayır !
  • Bu oyun guzel olacak. MOH'un yeri herzaman ayrideir benim icin.
  • Single iyi olsun oyunu satın almam için yeterli, multi için zaten BF3 yeterli, single'da MoH 2010'daki
    pusuya düşürüldüğümüz bölüm
    gibi bölüm/bölümler olursa tadından yinmez.
  • Bu konu niye gerilerde anlam veremiyorum.

İşte bu yüzden bu oyun çok güzel olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifetaker -- 27 Eylül 2012; 20:40:46 >

• MOH Bir COD'un gölgesinden kurtulabilse iyi olacaktı...Eminim bu seri de güzel olacak.
  • çok arcade duruyor, 2010 daki oyunun atmosferini yakalayamazlarsa benim için çöp demektir

bu sahnede ağlayacaktım neredeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BADE5B8A0 -- 29 Eylül 2012; 20:32:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

çok arcade duruyor, 2010 daki oyunun atmosferini yakalayamazlarsa benim için çöp demektir

bu sahnede ağlayacaktım neredeyse

Bende etkilenmiştim gerçekten bu sahneden.
    Birde pusuya düştüğümüz sahne vardı.(Bölüm demiyorum sahne diyorum artık okadar kalmış yani aklımda )O da süperdi nereye saklanacağımı bilememiştim

• beta nın sadece xbox a açılacak olmasına lanet olsun diyorum ama yapacak bişey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifetaker -- 4 Ekim 2012; 16:38:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

beta nın sadece xbox a açılacak olmasına lanet olsun diyorum ama yapacak bişey yok.

tamamen konsol shooter'ı bir oyun geliyor demektir bu, cod gibi aynı feçesin laciverti. bf3 pc odaklıydı ama bunun ne olacağı bariz belli..

• Medal of Honor™ Warfighter Digital Deluxe önsipariş verildi, BF4 Beta Key'de cepte
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

beta nın sadece xbox a açılacak olmasına lanet olsun diyorum ama yapacak bişey yok.

tamamen konsol shooter'ı bir oyun geliyor demektir bu, cod gibi aynı feçesin laciverti. bf3 pc odaklıydı ama bunun ne olacağı bariz belli..

artık bundan sonra böyle, videolara baktıkça Moh 2010 kadar olamayacağını anladım.Tamamen dandik bir arcade bekliyor bizi.Bu frosbite 2 nin bokunu çıkaracaklarına eminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.