Şimdi Ara

Medal of Honor: Warfighter (2012) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
0
Favori
24.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wildlove

hala iyi bi 2. dünya savaşı oyunu bekleyen bir tek ben miyim bilmiyorum. yeter da modern savaş, sallasam onlara çarpıyor yahu.

Bilader senelerce ayni konuyu binlerce kez oynadik. 2. dunya savasi konusu. Kah Nazi kestik dogradik, kah japon kestik yaktik. Artik bezdirmisti. Simdi bir kac senedir Modern savaslari oynuyoruz daha ne istiyorsunuz. Gunumuzde varolan savaslari gunumuz teknolojisi ile oynamak bence cok daha guzel ve heyecan verici. Arti olarak artik 2. dunya savasi istemeyen bir oyuncu kitlesi var bu nedenle 2. dunya savasi konusu olan oyun cikmasi zor olur bu buyuk firmalardan.
  • quote:

hala iyi bi 2. dünya savaşı oyunu bekleyen bir tek ben miyim bilmiyorum. yeter da modern savaş, sallasam onlara çarpıyor yahu.

Hocam yapma ya, nasıl 2. dünya savaşı yok? Hiçbir şey bulamadısysan aç CoD 2 oyna...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Medal of Honor: Warfighter Ortaya Çıktı!
    Medal of Honor: Warfighter (2012) [ANA KONU]

(Görüntü 2010'daki Medal of Honor'a ait)

Yeni bir yapılanma sürecine 2010'da çıkan oyunla giren Medal of Honor serisinin yeni oyunu ortaya çıktı. Resmi Xbox dergisi aracılığıyla ortaya çıkan yeni yapım, oldukça sağlam geliyor!

Henüz resmi bir duyurunun gelmemesinden ötürü platformları bile tam olarak belli olmayan Medal of Honor: Warfighter, hikaye açısından 2010'daki oyunun devamından gidiyor. Tier 1 ekibinde yer alacağımız Medal of Honor: Warfighter'ın grafikleri de adından söz ettirecek gibi.

DICE'in Battlefield 3 için geliştirdiği Frostbite 2.0 oyun motorunu kullanacak olan Warfighter'ın her iki kısmı da Danger Close tarafından yapılıyor. Yani 2010'da çıkan yapımdaki gibi multiplayer ile singleplayer arası farklılıklarla karşılaşmayacağız.

Şimdilik elimizdeki bilgilerin bunlarla sınır olduğu Warfighter hakkında yeni detaylar önümüzdeki OXM sayısında ve yine önümüzdeki ay yapılacak olan GDC fuarında gelecek. Bu arada unutmadan ekleyelim, oyun için çıkış tarihi olarak Ekim ayı gösteriliyor.

Kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Medal_of_Honor_Warfighter_Ortaya_Cikti-24963.htm

nForcer hocam bilgilendirme için teşekkürler. En çok beklediğim yapımlardan bir tanesi bu. 2010 oyununu şahsen MW serisinden daha çok sevmiştim...

• Ula bıktım şu modern savaştan arkadaş dünya savaşına geri dönseler süper olacak şu anki oyun motorları ile Almanlarla çatışmayı özledim be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir

quote:

Hocam yapma ya, nasıl 2. dünya savaşı yok? Hiçbir şey bulamadısysan aç CoD 2 oyna...

nope. red orchestra 2 aldım geçenlerde az oyuncusu olsa da onu oynuyorum ve epic hissiyatı ile az biraz açlığımı dindiriyor. cod oynamam ben bu saatten sonra, nefret ediyorum, bir tek black ops'ın haritalarını sevdim belki onu oynarım.. insan medal of honor deyince o ilk oyunlarını hatırlıyor pc ve ps1'deki ve ister istemez 2. dünya savaşı istiyor. işin içine modern savaş girdiği zaman ne sanatsal bir yön kalıyor ne de özgünlük-dramatik detaylar kalıyor, varsa yoksa perk level rank gibi salak saçma şeyler katılıyor olaya ki o zırvalar da deli gibi hileci çekiyor multiplayer ortamlarına.

edit: bunları medal of honor 2010 orjinal sahibi olarak söylüyorum düşünün yani. 4-5 tane harita var multiplayerda herkes ya combat mission oynuyor ya da sector control, silahlardaki geri tepmeler bebeler için ilk fps kıvamında hazırlanmış resmen sıfır tepme var. bi de arapların konuşmaları var düşman alpha'da hareket göin, vur alpha buni vur gibi bir tek dağ çatışmaları var, cod'daki gibi düğün salonunda lunaparkta belediye meclisinde vs salak saçma yerlerde savaştırmıyor diye almıştım oyunu.. medal of honor'ın yeni çıkacak oyunu ara atıştırmalık oyun olacak 2010 gibi dilediği kadar frostbite 2 kullansın. yeni çıkacak battlefield muhtemelen 2143'e kadar oyalanmak için çabuk tüketilen tipik default günümüz fps oyunu olacaktır bu moh. bu arada bf2143 olsa köpek gibi oynarım bak onu inkar edemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 24 Şubat 2012; 11:32:47 >

• Medal of Honor: Warfighter'dan İlk Detaylar

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Medal of Honor: Warfighter'ın ilk detayları da, resmi Xbox dergisinden gelmişti. Fakat yüksek kalitede yayınlanmayan dergi görüntüleri, bizleri sadece görüntülere bakmakla sınırlı tutmuştu. Dergiyi edinen BeefJack sitesi ise, ilk detayları sundu.

Daha önce de belirtilenlere göre Medal of Honor: Warfighter, hikaye olarak 2010 senesinde çıkan Medal of Honor'un doğrudan devamı olacak. Tier 1 operasyonlarını bizlere yaşatacak olan Warfighter, ekipte bulunanların kişisel konularını da senaryoda içerecek.

Sitede belirtilenlere göre senaryo modunda oyuncuya daha serbest bir ortam hazırlanacak. Dergide, esirlerin olduğu bir odaya dilerseniz kapıyı kırarak girebileceğiniz, dilerseniz C4 ile patlatabileceğiniz ve dilerseniz de sis bombasıyla olaya daha farklı aksiyon katabileceğiniz örneği verilmiş.

Son olarak yer alan bilgilerde çoklu oyunculu kısmına da değinilmiş. Yer alan bilgilere göre Medal of Honor: Warfighter, bu kez co-op modunu da içerecek. Co-op modundaki görevler, ana senaryodan bağımsız olarak işlenecek.

Versus multiplayer seçeneğine geldiğimizde ise Danger Close, eski tarz oyuncuları sevindirmeyi planlıyor. Bu konuda Danger Close "Hardcore" modunu oyuna ekleyecek ve bu modda tek bir kurşunla düşman öldürebileceğiz.

Bilgiler şimdilik bu kadar. Daha fazlası için Mart ayında yapılacak olan Game Developers Conference'i beklemek zorundayız.

Kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Medal_of_Honor_Warfighterdan_ilk_Detaylar-25043.htm

• quote:

baya bı guldum su yorumu okurken.onceden tam tersı denıyordu.bıktık su 2. dunya savası oyunlarından modern savas oyunları gelsın.sımdıde tam tersı olmus durumda.

cıdden dunya uzerınde en zor sey tuketıcılerı memnun etmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

baya bı guldum su yorumu okurken.onceden tam tersı denıyordu.bıktık su 2. dunya savası oyunlarından modern savas oyunları gelsın.sımdıde tam tersı olmus durumda.

cıdden dunya uzerınde en zor sey tuketıcılerı memnun etmek.

piyasanın sorunu şu ki çeşitlilik sıfıra indir. 2. dünya savaşı oyunları mantar gibi patlak verirken sci-fi ve modern savaş shooterları yerine ne tutuluyorsa onun üzerine gidildi, şimdi modern savaş oyunları etrafı işgal edince her firma modern savaş oyunu yapma sevdalısı oldu. benim istediğim çeşitlilik ki özellikle medal of honor oyunlarını ilkinden beridir oynayan biri olarak istediğim bu markanın 2. dünya savaşı oyunu olarak devam etmesi. medal of honor 2010 serinin en zayıf halkası ve bunda modern savaş oyunu olmasının etkisi büyük, diğer taraftan bakacak olursak cod mw serisi gibi emsallerine göre daha hoş çatışma sunuyor keza lunaparkta düğün salonunda değil dağlarda çatışıyorsun.. o yüzden derin bir nefes al ve gülmeni sonlandır..

hoş mu yani birbirinin kopyası, sanat tasarımından ve dramadan yoksun modern savaş oyunlarında geri tepmeden aciz silahlarla mal mal killstreakler perkler kullanmak.. ben tüketiciyim ama hızlı tüketici değilim, medal of honor 2010'un multiplayerındaki harita sayısı 1 elin parmaklarını geçmiyor bu mudur yani klas modern savaş oyunları, yeni çıkacak moh oyununun kaderi bundan farklı mı olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 27 Şubat 2012; 0:51:32 >

• 2.ww'da olsada olmasada her türlü oynarım.zaten üst seviye askeri fps 3 tane var.Cod,battlefield,moh gerisi vasat ve kısır.
  • Umarım kendisinden önce çıkan Battlefield 3 Mw3 gibi oyunların gölgesinde kalmaz
  • MoH: Warfighter'ın İlk Videosu Yayınlandı!

Geride bıraktığımız ayın son günlerinde ortaya çıkan Medal of Honor: Warfighter'ın ilk videosu yayınlandı. Danger Close ekibi, oldukça etkileyici bir iş ile karşımızda!

Yine, gerçek bir savaşı konu alacak olan Medal of Honor: Warfighter'ın bu ilk videosu, Arapça söylenen cümleler ile açılışını yapıyor. Ardından ise Battlefield 3'ün çıkış videosunu anımsatan kısa bir oyun içi bölüm gösteriliyor. Patlama ve yıkım efektlerinin oldukça büyüleyici olduğu bu bölümde, araç kullanımlarını da görüyoruz.

Videonun sonunda ise Electronic Arts, Battlefield 3'te izlediği ön sipariş yöntemini Medal of Honor'a da yansıtıyor. Görüldüğü üzere, oyunu ön sipariş ile satın alanlar ücretsiz olarak Limited Edition öğelerine de erişebilecekler. Fakat oyunun sitesi henüz güncellenmediğinden dolayı bu içeriklerin ne olduğu hakkında fikrimiz de bulunmuyor.

Bunlara ek olarak yine videonun sonunda, Medal of Honor: Warfighter'ın çıkış tarihi de ortaya çıkmış oluyor. Tier 1 operasyonlarına geri döneceğimiz tarih olarak Electronic Arts, 23 Ekim'i gösteriyor.
    [bscfp=3737]

Kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-MoH_Warfighterin_ilk_Videosu_Yayinlandi-25315.htm

• quote:

Çok bekleriz
  • Propagandanın dibine vurmuşlar.
  • MoH 2010 u beğenmiştim bu daha iyi olur umarım
  • MOH da MW nin izinden gidiyor
  • son felaketten sonra gayet iyi duruyor açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: BanKoliK_ÜyE

quote:

Bilader senelerce ayni konuyu binlerce kez oynadik. 2. dunya savasi konusu. Kah Nazi kestik dogradik, kah japon kestik yaktik. Artik bezdirmisti. Simdi bir kac senedir Modern savaslari oynuyoruz daha ne istiyorsunuz. Gunumuzde varolan savaslari gunumuz teknolojisi ile oynamak bence cok daha guzel ve heyecan verici. Arti olarak artik 2. dunya savasi istemeyen bir oyuncu kitlesi var bu nedenle 2. dunya savasi konusu olan oyun cikmasi zor olur bu buyuk firmalardan.

Arkadaş sadece 2. dünya savaşı olsun demiyor ki, modern savaşlar da artık bezdirdi son çıkan her oyun benzer türde. Çeşitlilik açısından gelişmiş oynanış ve grafikler ile 2. dünya savaşı iyi giderdi bence.

5 yıl sürmüş ve birçok cephede geçmiş büyük bir savaş öyle CoD serilerinde yaptıkları gibi birkaç oyuna sığdırılamaz. Teknolojik olmayan silahlar ile oynamanın da zevki de başka oluyor.

Yapımcılar istese senaryoda herşeyi baştan alıp uzun soluklu ve kaliteli bir seri yapabilirler. DICE'dan mp odaklı BF 1942'ye yakışır bir devam oyunu yapmasını isterdim, BF 1943 konsollara çıktı ve bekleneni veremedi çünkü üzerinde uğraşılmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 7 Haziran 2012; 2:53:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KKııZZııLL

MOH II. Dünya Savaşına dönse iyi olacak.

Tamamen katılıyorum artık bıktım şu modern savaştan almanlarla savaşmayı özledim
  • 2. dünya savaş oyunlarınında havası apayrı bana göre.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.