Şimdi Ara

Mcdonald's Da Çalışıyorum Soruları alayım (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
549
Cevap
5
Favori
63.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: NitroNos

X restorant olarak konuşacak olursam Aylık kira 20 bin TL - 30 bin TL arası

Kazanç ise mağazadan mağazaya değişiyor x restorantımızın en az kazandığı günlük ciro 5 bib hafta sonları 15-20 bin bayram günleri 30 bin ciro kazabilirdi.

2008'de ekonomik krizde baya bir iş yaptık bundan dolayı eğer elinizde para varsa güzel işlicek bir yer bulup açın.Personel giderleri maaşları başka gideri yok.

Ayrıca yeri doğru tutturamazsanız devamlı zarar edersiniz.

Öğrenci kesini yoğun olduğu bölgeler , iş yerlerlerinin yoğun olduğu bölgeler ve AVM'ler ideal'dir ama her AVM'ye açılmaz batan 1-2 restorant bu yüzden battı.

İşlek bir avm de aylık 20-30bin kirası olan food court katında dükkan bulsam üstüne atlarım

Ben bile cadde üstünde bir dükkana 23.000 tl ödüyorum her ay,mal sahipleri aşırı yüksek fiyat çekiyorlar,avm lerde m2 başına 300-500$ talep ediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRebeliousTR

Neuro ben mc de çalışmadım ama pizza pizzada çalıştım. Orada katı bi yağ idi. Tabi sıcakta eriyiyor ve baya fazla koku yapıyordu. Allahım korusun fast food işinden.

Zaten yaparlarsa bir yağdan yaparlar. Etler falan baya iyi denetleniyordur.

Yağa ne katıyorlar yağı kaç kere kullanıyorlar onları denetlemesi zor.
  • firtikk kullanıcısına yanıt
    İstanbul için konuşmadım fakat istanbula yakın bir yer olduğundan baya işlek 30 bin kira bedeli ek ücretler 10 bin desek Avm temizlik,güvenlik falan genede çok kazançlı

Her avm'de açılmaz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık mcdonaldsçıyım oda ayda 2-3 kere.
    680 tl mi ne demişsin. Çok az değil mi maaş
  • geleyim mi kahveni icmeye?

• neden türkiyenin en sevilmeyen ve en tercih edilmeyen hamburger markası sence? hadi genel kanıyı geçtim sakaryadan örnek vereyim sana , yaşadığım yerden. buranın en meşhur caddesinde direk yan yana dükkan açtılar burger king ile birlikte. aradan 3 veya 4 ay geçti geçmedi kapattı mc donalds.. burger ise bilmem kaçıncı şubesiyle devam ediyo yoluna. yanıda kiralık şuan @Cinemaximum2016

• Mcdonald's Da Çalışıyorum Soruları alayımMcdonald's Da Çalışıyorum Soruları alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan -- 9 Şubat 2017; 23:4:26 >

• Kişiden kişiye değişir belki ama kalite sevmiyoruz yada diğer ülkelere göre farklı kalite anlayışımız var.

Tüm dünya coca cola içiyor bizde genelde pepsi tercih ediliyor.

Avrupada fifa popülerken bizde pes popüler

Yurt dışında mc donaldslar doluyken bizde burger king dolu.

Bu arada yurtdışındaki burger king lerde coca cola kullanılıyormuş youtube da bir vlogda görmüştüm

• Mc donalds yada burger king de etlerin kalitesi iyice kötüleşti kaç yıldır çalışıyorsun bilmiyorum ama artık leş .
    Kasap etten burger yapan yerler dışında artık hamburger yemiyorum . Tavuk burgerin kalitesi marketten alınan burgerden hiçbir farkı yok . Tavuk burger yiyecekseniz gidin kfc den yiyin .
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.