Şimdi Ara

Mcdonald's Da Çalışıyorum Soruları alayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
551
Cevap
5
Favori
50.851
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Mcdonald's Da Çalışıyorum Soruları alayım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    235 Mesaj
    Öğle-Akşam yemeklerinde illa restoranda çıkan yemekleri mi yemek zorundasın ? Molalarda yakın bir yere gidip başka bir yerde yiyebilir misin mesela ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

neden ki ./
    |
    |
    zugu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yerel yiyin diyorlar bakıyorsun adamın kullandığı telefona samsung :D ah bu elemanlar
    |
    |
    robotica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    http://www.perakendekulis.com/2014/12/mcdonalds-calsma-sartlar.html

Yukarida da firma hakkin da bilgiler var.Lakin bu yil.sirketin durumu pekte iyi degil gibi.

iğrençleşmesenize kardeşim bunedemek kasa ile hamburger yapımı arasında bölüm var kasadaki adam gıcık kaptıysa banane ondan müşteriyi tanımıyorum görmüyorum bilmiyorum saçma soru sormayın
    |
    |
    GelÇukuçuku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Fotoğraf che, çalışılan yer mc

Şaka bir yana öğrenci misiniz hocam? Maaşlar nasıl?
    |
    |

müdür yasakladı daha önceden avmdeki restoranlardan yemek alabiliyordun popoyes köfteci ramiz pizza pizza vs ben girmeden önce yasaklamış tabi rica ettiğinde yapabilir ama ben tanımıyorum kimseyi iş yerinden çıkıp istediğin yere gidebilirsin 30 dk zaman içinde :)
    |
    |
    kendi0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aşşağıda ki yoruma ne güldüm yav :D (sitedeki) bilemiyorum diğer restoranların çalışmasını
    |
    |
    redur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Cinemaximum2016

Kasiyer bağırdığında duydunuz heralde hocam arkaya :D genel merkezin gönderdiği müşteridır gm olasılığı yüksek dendi mi hemen bu siparişi göndermen gerekiyor hızlı mk yavaş mı falan test ediyor gm ona göre müdürler prim alıyor fiside en son götürüyor merkeze rapor için

hocam gm yi nasıl saptıyyorlar bizde gm gibi davranalım

http://www.beyazperde.com/filmler/film-56838/

Hatta konu sahibi arkadas birinci mesaja eklesin

|
    |

Orijinalden alıntı: Cinemaximum2016

o nasıl bir şey hocam hamburgere patates ekletmek :D double mc chicken aynen efsanedir

Yaa deme çok güzel oluyor Turşu/Patates/Keççap ücretsiz zaten İçine öyle bir marul dolduruyorlar ki zaten kutu boş kalmasın maksat sonra yiyiyorum onları ben Burgerda içine süs niyetine 1 tane bırakıyolar... Keşke et menüleride güzel olsa mc'in şu barbekü burger midir nedir geçen denedim baharatlar vs başarılı ama et tadı yok abi dümdüz kıyma olmuyor keşke düzeltseler şu durumu.

#!/bin/bash

• Yüzbaşı
    273 Mesaj

artık kalktı :D takım elbiseli oluyorsun falan mesela geçen ay müdürler 300-500 tl primi kaçırmış :D haksızlığa girdiği için mi ne kaldırılmış artık alıcaklar
    |
    |
    Ofsaytıbozanstoper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

etler aynen ızgarada basılıyor otomatik makine eti tanıyor ona göre pişirme saniyesini ayarlıyor
    |
    |
    NeyimVarKi? kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

çok garip bende patatesli deniyeyim o zaman :D :D :D iyi akıl verdin etler sürekli yersen öyle gelir banada çıtır tavuk artık kötü geliyor bıktım usandım valla :D
    |
    |
    cinayet13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çıtır tavuktan bende bıktım :D McChicken bıktırmıyor ama sonsuza kadar yiyebilirim
    |
    |
    Cinemaximum2016 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#!/bin/bash
  • Binbaşı
    1793 Mesaj
    ezik ryrdrine hahaha
    |
    |
    Siparişler falan genellikle hızlı olarak müşteriye ulaşıyor. Çalışmadım hiç böyle bir sektörde merak edip kasa tarafından iç tarafa baktım yani siparişin yapıldığı yere ekranlar var herhalde onlara bakıp ona göre sipariş hazırlanıyor değil mi?

Sadece yazılar mı yazıyor yoksa siparişin resmi falan da yer alıyor mu ekranda? Bazı menülerde şu peynir oluyor domates yada ne bileyim yeşillik oluyor onların bir sırası falan bulunuyor mu? Şirket olarak bu tarz şeylere önem veriliyor mu?

Salata menüsü bulunuyor değil mi? BG'de var ama MC'de hiç dikkat edip bakmadım incelemedim daha doğrusu ve tercih ediliyorlar mı? Günde kaç tane satılıyor ortalama? Tatsız olduğunu söyleyen olmuştu arkadaşlarımdan BG'den yiyip beğenmemişler yani MC'de olup menü hakkında düşüncelerini paylaşanlar oldu mu?

Kasa yanına anket cihazları eklenmiş çalıştığın bayilikte bulunuyor mu?

Cevaplarsan sevinirim,kolay gelsin kardeşim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    407 Mesaj
    Buna ne diyeceksin? Gerçi çalışanmışsın ne diyebilirsin ki? yöneticilerin cevaplaması gerek.
    http://www.saglikaktuel.com/haber/mcdonalds-davayi-kaybetti-hamburgerlerin-icindeki-et-hayvansal-yag-hamuru-ve-amo-55626.htm

Benzeri TR içinde Burger King içinde olmuştu. Dizanteri olanlar vardı vs vs o haberleri kaldırtmışlar hürriyetin web sitesinde bulunmakdatydı suçu banvit e atmışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enyalios -- 7 Şubat 2017; 19:6:56 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    622 Mesaj
    Hazirlanan hamburgerlerin satilmasi icin belirli bir suresi vardi degil mi?
    Arkada size ait bir saat var ve suresi dolan hamburger satilmadan cope atiliyor.
    Durumu yanlis aciklamis olabilirim buna benzer bir sey duymustum.

|
    |
Reklamlar
son dakika
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.