Şimdi Ara

Mcdonald's Da Çalışıyorum Soruları alayım (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
5
Favori
63.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    neden ki ./
  • robotica R kullanıcısına yanıt
    yerel yiyin diyorlar bakıyorsun adamın kullandığı telefona samsung :D ah bu elemanlar
  • http://www.perakendekulis.com/2014/12/mcdonalds-calsma-sartlar.html

Yukarida da firma hakkin da bilgiler var.Lakin bu yil.sirketin durumu pekte iyi degil gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GelÇukuçuku kullanıcısına yanıt
    iğrençleşmesenize kardeşim bunedemek kasa ile hamburger yapımı arasında bölüm var kasadaki adam gıcık kaptıysa banane ondan müşteriyi tanımıyorum görmüyorum bilmiyorum saçma soru sormayın
  • Fotoğraf che, çalışılan yer mc

Şaka bir yana öğrenci misiniz hocam? Maaşlar nasıl?
  • kendi0 K kullanıcısına yanıt
    müdür yasakladı daha önceden avmdeki restoranlardan yemek alabiliyordun popoyes köfteci ramiz pizza pizza vs ben girmeden önce yasaklamış tabi rica ettiğinde yapabilir ama ben tanımıyorum kimseyi iş yerinden çıkıp istediğin yere gidebilirsin 30 dk zaman içinde :)
  • redur kullanıcısına yanıt
    aşşağıda ki yoruma ne güldüm yav :D (sitedeki) bilemiyorum diğer restoranların çalışmasını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinemaximum2016

Kasiyer bağırdığında duydunuz heralde hocam arkaya :D genel merkezin gönderdiği müşteridır gm olasılığı yüksek dendi mi hemen bu siparişi göndermen gerekiyor hızlı mk yavaş mı falan test ediyor gm ona göre müdürler prim alıyor fiside en son götürüyor merkeze rapor için

hocam gm yi nasıl saptıyyorlar bizde gm gibi davranalım
  • Bu belgeseli ozellikle konu sahibi arkadas ile herkesin izlemesini siddetle tavsiye ediyorum.

http://www.beyazperde.com/filmler/film-56838/

Hatta konu sahibi arkadas birinci mesaja eklesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Cinemaximum2016

o nasıl bir şey hocam hamburgere patates ekletmek :D double mc chicken aynen efsanedir

Yaa deme çok güzel oluyor Turşu/Patates/Keççap ücretsiz zaten İçine öyle bir marul dolduruyorlar ki zaten kutu boş kalmasın maksat sonra yiyiyorum onları ben Burgerda içine süs niyetine 1 tane bırakıyolar... Keşke et menüleride güzel olsa mc'in şu barbekü burger midir nedir geçen denedim baharatlar vs başarılı ama et tadı yok abi dümdüz kıyma olmuyor keşke düzeltseler şu durumu.

• Ofsaytıbozanstoper kullanıcısına yanıt
    artık kalktı :D takım elbiseli oluyorsun falan mesela geçen ay müdürler 300-500 tl primi kaçırmış :D haksızlığa girdiği için mi ne kaldırılmış artık alıcaklar
  • NeyimVarKi? N kullanıcısına yanıt
    etler aynen ızgarada basılıyor otomatik makine eti tanıyor ona göre pişirme saniyesini ayarlıyor
  • cinayet13 kullanıcısına yanıt
    çok garip bende patatesli deniyeyim o zaman :D :D :D iyi akıl verdin etler sürekli yersen öyle gelir banada çıtır tavuk artık kötü geliyor bıktım usandım valla :D
  • Çıtır tavuktan bende bıktım :D McChicken bıktırmıyor ama sonsuza kadar yiyebilirim
  • ezik ryrdrine hahaha
  • Siparişler falan genellikle hızlı olarak müşteriye ulaşıyor. Çalışmadım hiç böyle bir sektörde merak edip kasa tarafından iç tarafa baktım yani siparişin yapıldığı yere ekranlar var herhalde onlara bakıp ona göre sipariş hazırlanıyor değil mi?

Sadece yazılar mı yazıyor yoksa siparişin resmi falan da yer alıyor mu ekranda? Bazı menülerde şu peynir oluyor domates yada ne bileyim yeşillik oluyor onların bir sırası falan bulunuyor mu? Şirket olarak bu tarz şeylere önem veriliyor mu?

Salata menüsü bulunuyor değil mi? BG'de var ama MC'de hiç dikkat edip bakmadım incelemedim daha doğrusu ve tercih ediliyorlar mı? Günde kaç tane satılıyor ortalama? Tatsız olduğunu söyleyen olmuştu arkadaşlarımdan BG'den yiyip beğenmemişler yani MC'de olup menü hakkında düşüncelerini paylaşanlar oldu mu?

Kasa yanına anket cihazları eklenmiş çalıştığın bayilikte bulunuyor mu?

Cevaplarsan sevinirim,kolay gelsin kardeşim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Buna ne diyeceksin? Gerçi çalışanmışsın ne diyebilirsin ki? yöneticilerin cevaplaması gerek.
    http://www.saglikaktuel.com/haber/mcdonalds-davayi-kaybetti-hamburgerlerin-icindeki-et-hayvansal-yag-hamuru-ve-amo-55626.htm

Benzeri TR içinde Burger King içinde olmuştu. Dizanteri olanlar vardı vs vs o haberleri kaldırtmışlar hürriyetin web sitesinde bulunmakdatydı suçu banvit e atmışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldie But Goodie -- 7 Şubat 2017; 19:6:56 >
  • Hazirlanan hamburgerlerin satilmasi icin belirli bir suresi vardi degil mi?
    Arkada size ait bir saat var ve suresi dolan hamburger satilmadan cope atiliyor.
    Durumu yanlis aciklamis olabilirim buna benzer bir sey duymustum.
  • Yonetici adayi olarak ise alinma konusunda bilgisi olan var mi?

• aynen belli bir süresi var yoksa kuruyor bayatlıyor et ekmek ıskartaya atılıyor çöpe
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.