Şimdi Ara

Mcdonald's Da Çalışıyorum Soruları alayım (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
549
Cevap
5
Favori
63.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Walla ben güvenipte bi şey yemeye giremiyorum o haberlerde filan izlediğim şeyler beni çok etkiliyor bide çalışan insanların çok genç yaşlarda olması bunların gerçekçliğini arttırıyor benim kafamda, yediğim şeyin içine başka bi şey karışmış olabilirmi diye korkuyorum mcdonaldsı görünce
  • 9.95'lik çıtır tavuk menüden ne kadar satıyorsunuz ve o menüye alanlara bakış açınız ne?
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    müdür değilim maalesef bilemiyorum.
  • zupper79 Z kullanıcısına yanıt
    İçini açıp bakabilirsin :) arkaya bakmaya çalıştığında hazırlanışını görürsün açıktır eldivensiz vs çalışılamaz yasaktır bence için rahat olsun bak ben şu cappy meyve suyundan sonra iğrendim cappyden titiz bir insanımdır gönlün rahat olsun
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    En çok o gidiyor hafta sonu 13 kasa çıkartılıyor ekmek 8-10 kasası bitiyor restoranın kalbi bu :D bakış açım ise aynı yani ketçap mayonez salata et normal bir menü doyurucu
  • Aynen,bizde arkadaslarla f/p oldugu icin bu menuden alip duruyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hooke5 kullanıcısına yanıt
    Hafta sonuydu cumartesi hamburger ekmeği çıkartılmamış çocuk menüsünde falan o gidiyor bi baktık arka depoya ekmeklerde soğutucuda oluyor -22 dereceli kasadan bulunamadı bizim müdür delirdi baya bi bağırdı nasıl çıkmaz bu gün nasıl bu gün hafta sonu diye müşterilere kadar gidiyordu bağırması zaten bunda haklı müşterilere dendi şuan veremiyoruz diye buda zarar etmesidir 10 kişi isterse 100 tl- yersin.
  • deividde kullanıcısına yanıt
    hayır hocam pınarın etleri kullanılıyor gönlünüz rahat olsun her zaman denetime geliniyor avm müdürlüğü olsun danışmanlar olsun bakanlık olsun.
  • joster35 kullanıcısına yanıt
    Şubeye giderek alınırsın Yüz yüze müdürle konuşuyorsun ona göre alınıyor geri dönüyorlar sana 1 şubede 13kişi çalışıyor. şubeden şubeye değişir
  • ferhatas kullanıcısına yanıt
    Patatesler dondurucudan alınıp kısa süre içinde pişiriliyor. Patatesleri bittikçe sepetlere dolduran bi sistem var. Donuk patatesler onun içine atılıyor poşetlerden açılıp. Genel olarak daha donuk pişiyor diyebiliriz.

Ürünler restorana gelmeden ön pişirmeden geçirilmiş bi şekilde hazır geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlindGuardianNN kullanıcısına yanıt
    Maalesef düzeltemem :D öneri olarak mc donaldsa yönlendirebilirsiniz
  • asosyal mühendis kullanıcısına yanıt
    muhtemelen soslarından dolayı oluyordur :D bende yaşıyordum onu doyurucu ucuz menü çıtır tavuk ekstra 9.95 tl tavsiye ederim

kaçmayan menü olarak mc chicken ya da çift etlisi extra tavsiyem
  • axelfoly kullanıcısına yanıt
    Hayır öyle bir şey kesinlikle yalan coca cola değil bu bağımlılık yapsın
  • WarSaw kullanıcısına yanıt
    :D niye insanlarla dalga geçiyorsun sen kendini insandan görmüyormusun ?
  • Bir aralar kullanılan etlerin aslında et değil artık maddeler, yağ dokuları vs. ile hazırlanan hamur konulduğu haberi vardı. Ne kadar gerçek? Türkiye için de geçerli mi bu durum?
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    Türkiye ile yurt dışı üretim yerleri ayrıdır bizim ürünlerimizin neredeyse %98i yerli yapımdır etler pınardan patatesler boludan üretilir o yüzde bizden farklı bir durumdur bu içiniz rahat olsun

Ve belki merak edilmiştir çıtır tavuklar BANVİTİN DİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insafsızherif -- 8 Şubat 2017; 16:15:31 >
  • Tavuklar da banvitin mi peki? Çıtır tavuk derken hamburgerlerdeki tavuğu mu diğer tavuk ürünlerinden mi bahsediyorsunuz?

Son olarak

En iyi f/p et ve tavuk menüleri nelerdir?
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    Fp dersen çıtır tavuk ekstradır et olarak double köfte burger

Tavuklar da pınarın fakat çıtır tavuk dediğimiz tavuk çeşidi banvitin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinemaximum2016

Arkadaşlar an itibariyle herkesin bilmeye hakkı olduğu soruları konuyu bir çalışan arkadaş tehdit ediyor silmeyecegim ne biz insanlara zehir mi yediriyoruz arkadaş !!

Tipsize bak ya, daha doğru düzgün Türkçe konuşmayı bile bilmiyor, gelmiş adamı tehdit ediyor.

• bkm express menu tekrar gelsin

mcdonalds ın paket servisi gerçekten mükemmel

yemeksepetinden bu zamana kadar çok yemek söyledim

ama burger king ve mcdonalds ın paket servis ücretlerinin farklı olmasından dolayı genelde pek eve sipariş vermem. Kendim giderim yerim. Pizzada da aynısını yapıyorum

Ama bkm express menüsü çıktığında restoran fiyatından çok ucuza geliyordu big mac ler. Bir de tıklıyorsun 15 dakika geçmeden evinde bitiyor kurye. Üstümüzü başımzı giymeye vakit kalmıyor

ne olur bkm kampanyası geri gelsin
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.