Şimdi Ara

Mcdonald's Da Çalışıyorum Soruları alayım (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
549
Cevap
5
Favori
63.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    :D :D
  • ~~hyperion kullanıcısına yanıt
    Sizin işletme çok yoğunmuştur o zaman hocam bize haftada 1 gelir öğlen dükkan açıkken :D 4-5 saatte biter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinemaximum2016

teras parkk

Yarın oradaysan geliyorum
  • yarın yokum perşembe cumartesi pazar varım
  • Çınar şubesi mi?

Edit: Yukarda gördüm cevaplamışsın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lerenturk -- 7 Şubat 2017; 18:2:24 >
  • lerenturk kullanıcısına yanıt
    kahve olayı kişiye özel bir şey idi :D kaç kişi yazıyor bana neredesin diye kendim kahve içmek istediğimde bile müdür paran varsa iç diyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinemaximum2016

kahve olayı kişiye özel bir şey idi :D kaç kişi yazıyor bana neredesin diye kendim kahve içmek istediğimde bile müdür paran varsa iç diyor :(

• At burger menü mc demiydi burger king demi ? 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sebep? Saklı kalmasi gereken şeyler olduğunu mu dusunuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne MC de nede Burgerda ET içerikli ürünlerin tadını sevmiyorum kızartılmış kıyma yiyiyorsunuz çünkü... Fakat Double McChicken vazgeçilmezimdir ayda 1-2 kere yerim mutlu olurum turşu eklettirip içine patates ve keççap döktüğünüzde hoş oluyor ^^

Bu arada ET yemek isteyenler Carls JR.'a gitsin evet çok pahalı 2 ayda bi kere falan denk gelirsem giriyorum ama insan ne yedik beee diyor :)

Not: 76 kiloyum kiloma fazlasıyla dikkat ederim çünkü 107 kiloydum Abartmadıkca yediğiniz sürece birşey olmuyor.
  • Rumpelstilzchen kullanıcısına yanıt
    Ülkemizdeki ulusal burger/fastfood zincirleri etlerini yerel üreticilerden almaktadır. Namet, banvit gibi...

Asıl sokak arasında 3 liraya yediğimiz tavuk dönerlerin ne olduğunu sorgulamalıyız.

Dip not: Herhangi bir fastfood zincirinde çalışmıyorum.

• Öğrencilik dönemimde kısa bir süre burger king de çalıştım. Allah kimseyi bu tip yerlere düşürmesin.net!

• Hocam bu kola makineleri temizleniyor mu sürekli akan bir şeyin küf tutması ya da bunun gibi bir şey çok da hatalı değildir diye düşünüyorum

• Bir arkadasim calisoyordu eskiden anlatirdi cogu yerinde yemeklerin icine tükuruluyormus yada sümük atiliyormus gicik kapilan insanlara karsi dogru mu?? Ama dürüstce

• Yakında brazzers ta çalışıyorum soruları alayım diyen biriside çıkar ise hiç şaşırmam inci sözlük oldu forum.

• Merhaba patates kızartmaları için hangi yağ kullanıyorsunuz ayçiçek.kanola vs.

• cann89 kullanıcısına yanıt
    burger idi o :D :D efsaneydi bi ara
  • saklı kalabilecek şeyler yok zaten saklı kalacak şeyleri müdürler bilir benim ne alakam olur :) insanlara ne yiyeceklerini söylüyorum tavsiye veriyorum merak edenleri cevaplıyorum
  • cinayet13 kullanıcısına yanıt
    o nasıl bir şey hocam hamburgere patates ekletmek :D double mc chicken aynen efsanedir
  • Öğle-Akşam yemeklerinde illa restoranda çıkan yemekleri mi yemek zorundasın ? Molalarda yakın bir yere gidip başka bir yerde yiyebilir misin mesela ?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.