Şimdi Ara

Mcdonald's Da Çalışıyorum Soruları alayım (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
549
Cevap
5
Favori
63.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şöyle söyliyim müdürlerin aldığı maaş farklıdır full time çalışanlar 1500-1600 alıyor genelleme yaparsak herkes ile karşılaştırırsak gayet normal fakat evli ise kesinlikle yetmez restoran müdürümüz 2800 alıyor düşün bu gayet yeterli :) kademeye göre değişr
  • Hocam cidden patateslerde hangi yağı kullanıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full time dediklerin malesef mesailer ile o fiyatlara ulaşıyor

Mesaiyi ise bazıları 3 saat sonra baslatabiliyor.

• bunu tam bilmiyorum hocam müdüre sorup öğreneeceğim
  • klişeavcısı kullanıcısına yanıt
    öyle bir şey yok işe geldiğin an kıyafetlerini değiştirirsin parmak izi okuyucu alet vardır giriş düğmesine basar parmağını oraya koyar o seni okur ve saati kaydeter işler yemek aranda çıkış yapar bittiğinde giriş tamamen çıkacağında çıkış yaparsın mesai ücretlerini vs alırsın
  • Kolay gelsin hocam. Benim merak ettiğim menüler genelde doymuş yağ oranları yüksek olan menülerden oluşuyor genel menülere nispeten daha az doymuş yağı olan menünüz var mıdır?

Artı İstanbul'da Buzçayı (Türkçe akar) almıştık içecek olarak ama resmen çeşme suyu gibi tadı vardı Türkiye'nin en büyük Avm si olduğu için uyanıklık mı yapmışlardır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kty28 -- 7 Şubat 2017; 17:8:25 >
  • Daha önce soruldumu bilmiyorum. Kola veya fantalara su veya başka bişey katılıyor galiba tadı çok kötü.

• Rindaman kullanıcısına yanıt
    Öğrenci olduğum için yeterli geliyordu. Ama ev geçindirebilmek için daha yüksek pozisyonlara olmak gerek ki maaş yükselsin

• sizdede burgerking gibi kayıp düşenlerin videolarını aranızda makara konusu yapıyormusunuz :)
  • Hangi avm hocam?
  • Bende burgerda calismistim,gercekten hakkiyla tum kurallara uyarak urun yapilirsa.gercekten cok temiz ve hijyenik bir restorant.hergur cok detayli temizlik yapilir bulasikta broileer i temizlerken alnindan ter akmayan yoktur.Aynilari mc icinde gecerli oldugunu dusunuyorum cunku cok buyuk sirket bunlar denetimler coktur.

Ayrica burger icin calistigim zamanlarda etler namet,tavuklar senpilic di

İzinli gunlerimde mesela hamburger yazdirip wp junior menu yiyebiliyodum cunku sayimda et ve ekmek sayilir.

Puan sistemi burgerdada var gunluk 17 puandi o zaman ama patates icecek dondurma milkshake vs istedigim zaman yiyebiliyodum mudurle alakali birsey bu,mudur beni ne zaman gorse hep birseyler yerken gorurdu birsey demezdi tabi.Ama istedigini, zaman hamburger vs yiyemezsiniz bunlar mudurun maasindan kesilir fazla olursa

Ben calistigim zamanlarda tertemiz hijyenik sekilde urun yapardim arka tarafa ve patatese komple benim baktigim zamanlar cok oluyodu musteri az olunca

En keyiflisi arka odadir.orda bulasik yikarsin oyalana oyalana yatis yeridir yani :)

He birde -18 var orayida cok severdim sayima giderdim hep buz gibi yaz sicaginda iyi olurdu.

En sevilmeyeni lobidir milletin artiklarini toplamaktan hoslanmam ama yapardim tabiki yeri gelince.

Halbuki herkes kalkarken cope dokebilir tepsisini cok zor birsey degil bence.3 yil oldu calisali ben hala gidince dokerim copumu zaten self servis bir yer yani normal bence

Bu arada tavuk sevenler chicken wrap yiyebilir bence burgerdaki en guzel tavuk.izgarada pisiyor ve sossuz tavuk gogsu

• Bende part time çalışmak istiyorum nasıl başvurabilirim?

• Sorulara çalışıyorum McDonaldsı alayım

• McDonald'sdaki kola ve ice tea için gerçek değil daha çok şekerli su diyorlar doğru mudur.?

• quote:

Orijinalden alıntı: klişeavcısı

Şu an aldığın para sana çok yeterli gelebilir öğrenci olduğundan ama iş olarak yaptığında durum değişir buna inan. Bu şirketin suçu felan değil de diyebilirsin ama alınan ücret ve maaş kusura bakma çok orantisiz.

Kardeşim aldığı ücret gayet iyi ben giyim sektöründe çalışıyorum 12 gün çalışmaya 560 TL alıyorum ve iş yükünü kıyaslayacak olursak Mc Donalds'ta çalışmak benim işime göre çok çok daha rahat
  • stuff2 kullanıcısına yanıt
    hayır :D daha olmadı
  • teras parkk
  • Dersler istediği kadar zor olsun, alttan almanız, yaz okulunuz, şartlı geçişiniz her seyiniz var. Bizimki gibi tek dersten kalınca sınıfta kalmıyorsunuz, devam her şey. Bizim 14-15 dersimiz oluyor dönemlik, sizin 6-7. Karşılaştırma yapılabilecek fakülteler değil hekimlik fakülteleri. Benim gözümde hekimlik fakülteleri hariç bütün fakülteler basit. Dediğim gibi, kendi fikrim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi First Premolar -- 7 Şubat 2017; 17:38:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    şurup şeklinde oluyor hocam makineden su ile karıştırılıyor fakat filtredir çok temiz su çıkar bir oda büyüklüğünde
  • Bu Mc.lerde birde Full-Fit diye bir temizlik yapılıyor.

6 Ayda bir danışmanların yaptığı denetlemeden önce.

Yıldız vidanın içine kadar temizletiyorlardı öyle bir detaylı temizlik.

Bütün o gördüğünüz dondurma makinaları ızgaralar yağ fritözleri komple parçalanıp elektronik aksamlarına kadar özel sıvılarla temizlenir geri monte edilirdi.

neler çektik o denetleme yüzünden.Çok şükür kurtuldum ama.

birde serlog olayı var haftada 2 TIR dolusu mal gelirdi üstelik mağaza kapandıktan sonra gelir sabaha karşı biterdi
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.