Şimdi Ara

MC DONALD'S FILTRE KAHVE IKRAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
2.348
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MC DONALD'S FILTRE KAHVE IKRAM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2,5-3,25 liraya hayvan gibi bardaklarla veriyorlardı bugün gittim parayla almaya. Parayı koydum kasanın yanına en büyük boy istedim. Sonra baktım küçük boy geldi ne oldu falan derken kasiyer parayı tekrar uzattı bugün ücretsiz dedi. Harbiden sıcak fırsat oldu. Bu arada şube yalova sahildeki şube
  • 1 tl ye sattığı günler hergün alıyodum.. sade filtre kahve gerçekten uyanamayanlara ilaç gibi geliyor :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasaya gidip bedava kahve istediğimizde yan çizmezlerse sıcak fırsat.
  • genelde makinaları bozuk oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: den

Kasaya gidip bedava kahve istediğimizde yan çizmezlerse sıcak fırsat.

Aynen öyle. Ya bozuk oluyor ya bizde kampanya yok oluyor.Aynen öyle. Ya bozuk oluyor ya bizde kampanya yok oluyor.
  • Makine bozulmuştur yaaa.. ama yinede güzel kampanya

• 2,5-3,25 liraya hayvan gibi bardaklarla veriyorlardı bugün gittim parayla almaya. Parayı koydum kasanın yanına en büyük boy istedim. Sonra baktım küçük boy geldi ne oldu falan derken kasiyer parayı tekrar uzattı bugün ücretsiz dedi. Harbiden sıcak fırsat oldu. Bu arada şube yalova sahildeki şube
  • Sıcak fırsat gerçekten. Ne kadar böyle sürecek her pazartesi deiş ama?
  • Taze hazirlamalarina ragmen tadi hosuma gitmedi

• son tarih ne acaba?
  • beyler filtre kahve karaciğer yağlanmasına iyi geliyor Türk kahvesi daha etkili tabi bilimsel araştırmalar varmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Sert bir kahve Arabistan tarafından geliyordu yanılmıyorsam süt katsanızda pek bir şey değişmiyor herkesin tadına uygun değil starbucks'un kahvesi daha iyi rahat içimi var.

Eğer Gıda yerlerine ne kadar sabah/öğlen giderseniz o kadar iyidir taze sıcak tuzsuz patates yiyebilir , taze yeni basılmış et ve soslarıyla hamburger yiyebilir , taze sıcak yeni filtre kahveniz yapılır taze taze içersiniz.
  • çok güzel kahvedir içmesini bilene. günde 2.5 tl ortaboy 300 ml kahve alıyoruz normal zamanda bugün beleşe aldık konuyu açan arkadaş sayesinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

quote:

Aynen öyle. Ya bozuk oluyor ya bizde kampanya yok oluyor.Aynen öyle. Ya bozuk oluyor ya bizde kampanya yok oluyor.

Böyle bir durumda görevlinin ismini sorup not al. Ben Sultanahmetteki görevliye bunu yaptım (başka bir kampanya için) sonra yan çizip özür diledi. Ben de merak etmeyin sizi davranışınızla ilgili şikayet etmeyeceğim. Bu konuyu şikayet ederken bilgiyi sadece sizin verdiğinizi söyleyeceğim dedim. Ertesi gün gittiğimde mağazayı, mutfakları falan gezdirmek istemişlerdi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

quote:

Böyle bir durumda görevlinin ismini sorup not al. Ben Sultanahmetteki görevliye bunu yaptım (başka bir kampanya için) sonra yan çizip özür diledi. Ben de merak etmeyin sizi davranışınızla ilgili şikayet etmeyeceğim. Bu konuyu şikayet ederken bilgiyi sadece sizin verdiğinizi söyleyeceğim dedim. Ertesi gün gittiğimde mağazayı, mutfakları falan gezdirmek istemişlerdi :D

Güzel fikirmiş hocam bakayım olmazsa yaparım bunu

• Bizim sube ismini vermeyeyim hepsi ayni bok supervisor (amir) vardi adam hapsirdi balgam direkt patates kizartma cihazininin yagina gitti. Ulan zaten adamlar obez oluyor,sagliksiz besleniyorlar , abdyi besliyorlar birde senin hasta etmedigin kaldi

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam bugün burger yicektim vazgeçtim :D

• menü almak şart mi ? Sadece kahce için gidebilir miyim ?
  • Luken Drew kullanıcısına yanıt
    illa hamburger yiyeceksen iskender doner sevmem lanet olsun illa hamburger diyorsan gobitte ye git firinlama yoluyla pisiriyorlar ve firinda elma dilim patates yapiyorlar

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Hala orada mı çalışıyorsun dostum? Bir de bu kampanya ne zamana kadar devam ediyor bilgin var mı ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.