Şimdi Ara

Mazota bir zam daha 13 Nisan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
8.371
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

amariga şokta, almanya'nın gözleri yaşlı
  • Bu hala söyleniyor, ESED gitmeli, Suriye iç savaşı sona ermeli, yeniden seçimler yapılarak geniş katılımlı meşru bir hükümet kurulmalı.
    Bunun için Amerika Rusya vs tüm devletler işbirliği yapmalı. Bunu başarmak için illa ki büyük bir savaş çıkarmak gerekmez.
    Bunun için de tüm devletleri bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz, burda hiçbir problem yok.

Bu sağlandıktan sonra tüm ülkeler Suriye den çekilmeli ve Suriyeyi Suriyeliler yönetmeli.
    Bu söylemlerde hiçbir değişiklik yok. ESED gitmeli, belki bir sürece bağlanır ama devletin politikası burada net.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala ne yapalım yanımızda savaş var olacak o kadar diyenler var ya!
    Ne desem onlara bilemedim şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hocam trump mı diyor git saraylarda otur, badem sütüyle marine edilmiş et ye... savaş bu bölgenin kaderi zaten, ama badem sütü değil

Alıntıları Göster
    saray muhabbeti baydı artık be hacı, bence muhalefet dediğin ekonomik canlanma için önerilerde bulunmalı bilimsel yönleriyle araştırmalı ve araştırtmalı kamuoyuna sunmalı ve iktidar partisinin yanlışları varsa akıl süzgecinden geçirilmiş bir eleştirel bakışla bunları yapmalı, yoksa saçma sapan saray falan derseler geçmişinizdki yolsuzluklar ve sarayın 10000 katı israfınız yüzünden bu partiye oy veriyoruz derler, mahmud azıcık insaflı merhametli olun ben hükümet yalakalarının cebini değil milleti düşünüyorum ama o ağzından sarayı düşürmeyenler samimi değil hatta kötü niyetli

• quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

Bu hala söyleniyor, ESED gitmeli, Suriye iç savaşı sona ermeli, yeniden seçimler yapılarak geniş katılımlı meşru bir hükümet kurulmalı.
    Bunun için Amerika Rusya vs tüm devletler işbirliği yapmalı. Bunu başarmak için illa ki büyük bir savaş çıkarmak gerekmez.
    Bunun için de tüm devletleri bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz, burda hiçbir problem yok.

Bu sağlandıktan sonra tüm ülkeler Suriye den çekilmeli ve Suriyeyi Suriyeliler yönetmeli.
    Bu söylemlerde hiçbir değişiklik yok. ESED gitmeli, belki bir sürece bağlanır ama devletin politikası burada net.
    hacım mesele ne esed ne suriye ne abd ne rusya mesele islam birliği cihad birliği şeriat birliği bu olmadan bir olmadan sadece burada siyaset yaparız gerisi boş sol trollere malzeme oluyor adamların tuzu kuru zaten

• carpenokte kullanıcısına yanıt
    Bu saatten sonra tabiki gitmeli ama en başından muhalifler desteklemeseydi ne bukadar insan ölürdü nede biz bu burumlara düşerdik

• buna her kim sebep oluyorsa hakkımı helal etmiyorum burunlarından fitil fitil dökülsün iki tarafta elim yakalrında bu dünyada da benden oy alamayacaklar resmen cebimizde ki 2 kuruşa göz diktiler vatan hainleri.

• klavye ciksi güruha duyrulur : dünya artık değişti, savaşlar cephede değil, döviz ve borsa skorboardlarında, derecelendirme kuruluşlarının kredibilite notlarında yapılıyor. Desteğim tam ve sonsuz mevcut yönetime ve Reis'e
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Haklısın valla, eskiden solcular vatansever fakir ama gururlu işçiler, emekçilerdi.

Şimdi dümeni kırdılar, sahil kesimlerine açıldılar, çıkmıyorlar da ordan.

Özellikle büyük bir bölümü beyaz yakalılardan oluşuyor ve bunlar artık işçi sınıfındaki millete cahil gözüyle bakıyor.

Vergi artınca en çok bunlar ağlar, döviz yükselince de öyle. Bir çoğunun dolar hesabı olduğunu ben biliyorum, hesaplarını gördüğümden biliyorum.
    Kurun 3 kuruş altında döviz almak için şubecilere 40 takla attırıyorlar, iş bitince kahve eşliğinde hükümet düşürüyorlar..

• ekdellal kullanıcısına yanıt
    o da seni destekliyor merak etme, yakinda daha da guclu hissedeceksin bu destegi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı zerzevatlar hala hükümeti savunma derdinde .dış mihraklar ekonomi faiz lobisi vb. O zerzevatlar ahmet hakanın programında prof. Özgür demirtaşın videosunu 5 dakika izlesinler. Dolar euro benzin uçmuş.ülkenin kaleleri fabrikaları satılıyor,nbş ithalatının önü açılıyor. Sene başından beri elektrik % 13 doğalgaz %9 zamlanmış.asgari ücret kuşa dönmüş. Halk vergi ile sömürülüyor. Sağlıkta ilaca katkı payı hastane payı ödeniyor,hukuk bitmiş, eğitimin hali içler acısı. Çocuklar 40 kişilik sınıfta okuyor biz hala cami yapma derdindeyiz.tarımda dışa bağımlıyız prinçten fasülyeye ithal,hayvancılık can çekişiyor dışarıdan sığır ithal ediyoruz. Ki ülkede bu kadar sığır varken ne gerek var ayrı konu.ülkenin elle tutulur yanı yok. Tutturmuşlar bir dış mihrak türküsü gidiyorlar. Götünde donu yok açlığı savunuyor. akıl tutulması var ülkede ne yazık ki

• mehmethunlu M kullanıcısına yanıt
    Cami kadar taş düşsün kafanıza.

• nereden nereye, 13 kuruş daha zam geliyor hamdolsun
  • Vay be bir zamanlar ben zam geldi diye konu açarken şikayetden konu kapanırdı.. Ama şimdi sabit duruma geldi konu..

Dolar artışına dolarları bozdurdu vatandaş akaryakıt artışına nasıl bir çözüm bulabiliriz acaba?

İlk zerzevat sensin demek. O kadar kelimeden camiyi çekecek kadar. Aferim sana mehtere devam!

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

saray muhabbeti baydı artık be hacı, bence muhalefet dediğin ekonomik canlanma için önerilerde bulunmalı bilimsel yönleriyle araştırmalı ve araştırtmalı kamuoyuna sunmalı ve iktidar partisinin yanlışları varsa akıl süzgecinden geçirilmiş bir eleştirel bakışla bunları yapmalı, yoksa saçma sapan saray falan derseler geçmişinizdki yolsuzluklar ve sarayın 10000 katı israfınız yüzünden bu partiye oy veriyoruz derler, mahmud azıcık insaflı merhametli olun ben hükümet yalakalarının cebini değil milleti düşünüyorum ama o ağzından sarayı düşürmeyenler samimi değil hatta kötü niyetli

Alıntıları Göster
    tamam da sıkıntı sadece saray değilki, "saray" karakterlerine işlemiş
    eskiler yolsuzluk yapmış, yeniler de kaldığı yerden devam ediyor ve sen gibi "baydı" diyenler yüzünden dile getirmeyelim mi artık? kapımızda savaş var deyip, dolar arttı, herşeye zam yapıyoruz, bari biz de cebimizden kısalım niye demiyorlar? muhalefet olacağız diye her seferinde sarayı dile getirenler de katkı sağlamadığı gibi, saray muhabbeti baydı diyenler de katkı sağlamaz

hükümet şu anda peltier gibi çalışıyor; peltier, bir yüzeyi sıcak , diğer yüzeyi soğuk olan tabaka üzerindeki ısı alışverişi sayesinde elektrik üreten mekanizmaya verilen ad. Yani bir yüzeyinde sen, diğer yüzeyinde sana karşı olanlar seyfullah. Bu sayede hükümet enerjisini devamlı kazanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 12 Nisan 2018; 12:46:18 >

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Atatürk düşmanlarıyla diyaloğa girmenin kimseye faydası olmaz.

Ayasofya Camii'nin ibadete açılması konusunda "önce var olan camileri bir doldurun bakalım" cevabına nasıl bir tepki vermiştiniz? Aynı sözleri mi sarf ettiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 12 Nisan 2018; 13:0:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Allah rızası için kullanıcı ismini değiştir. İslamiyet'e ve milliyetçiliğe sizin gibilerden daha fazla zarar veren yok.

• Elin parasıyla gelen haketmediğimiz bir refah yaşamaktayız. Son zamanlarda elde avuçta ne varsa sattık ve artık satacağımız kurum kuruluş kalmadığı için de dibe hızla çakılıyoruz. Henüz dibi gördüğümüzü de sanmıyorum...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.