T

Binbaşı
22 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Galaxy s3'üm görüntülü arama yanıtlayabiliyor fakat görüntülü arama yapamıyor.

Sebebini ve çözümünü bilenler varsa yardımcı olursa sevinirim ...

Herkese keyifli forumlar.
Arkadaşlar,

Netbooka yeniden kuruduğum windows 7 Güncelleştirmeler yapılandırılıyor ekranı %100'de yaklaşık 55dk'dır durmakta.

Acaba bir sorun mu var yoksa çok fazla güncelleştirme olduğu için mi bu kadar bekliyor?

Kapatırsam herhangi bir problem olur mu?

Bilgili arkadaşların görüşlerini rica ederim, herkese keyifli forumlar...
Arkadaşlar eski 407'min konforuna sahip olabilmek için yine 407 hdi arayışına girdim. kazasız-değişensiz 407 hdi (mümkünse executive olsun) satıyorsanız lütfen pm'den telefon numaranızı ve aracınızın detaylı bilgilerini belirterek bana ulaşın lütfen.

Keyifli forumlar...
Arkadaşlar, yengeme jazz fun almayı düşünüyoruz. araç 2.el 2011 model cam tavanlı 8bin küsür km'de. sahibi temiz olduğu boyası olmadığını belirtiyor. araç manul vites, içi ferah güzel. fakat kapılardaki menteşeler gövde rengi değil ! tüm kapılar bu şekilde, acaba bu normal midir?
bir de bu aracı sizce ne kadara almalıyız? siz jazz sahiplerinin görüşleri benim için çok önemli...
iyi forumlar

(kapı menteşelerinden kastım, kapının gövdeyle bağlantısını sağlayan menteşelerdir, normalde araç renginde mi olmalı yoksa krom mu ? )
Arkadaşlar,
Reflektörsüz yani cisimden yansımalı fotoseller ile kapasitif tip proximity switchler arasındaki fark nedir?

indüktif olmayan yani plastik algılayan IR yayan fotoelektrik sensörler de birer proximity sensör müdür? (fiziksel kontak olmadan cisim algılayan sensörler proximity sensör olarak adlandırılabilir mi?)

bu konudaki görüşlerinizi paylaşırsanız memnun olurum,

iyi forumlar, saygılar...
Arkadaşlar pert kaydı ve değişeni olmayan, ufak tefek rötüş boyası olabilir, mümkünse izmir içi, yüksek km olmayan ufak 4-5kapı dizel 206-c3-getz-clio-palio aranmaktadır.
Konu acildir...
Arkadaşlar 2010 model peugeot 308 hdi aracımı subaru sti almak için satmak istiyorum. Aracım 90 hp dizel, comfort+stil paketli (16" alaşım jant,cruise control,orta kol dayama vardır), köpekbalığı grisi renginde,sonax cam filmi bulunan kazasız-boyasız bir araçtır, 35.100 km'dedir.

Aracım için istediğim fiyat 35bin Tl olup, 535 977 elli iki 84 nolu numaradan bana ulaşabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-kazasiz-boyasiz-degisensiz-2010-model-stil-paketli-dizel-308-65474546/detay/

Saygılarımla...
Arkadaşlar 2010 model peugeot 308 hdi aracımı subaru sti almak için satmak istiyorum. Aracıma ait herhangi bir ilan yoktur, araç 90 hp dizel, comfort+stil paketli (16" alaşım jant,cruise control,orta kol dayama vardır), köpekbalığı grisi renginde,sonax cam filmi bulunan kazasız-boyasız bir araçtır, 35.100 km'dedir.

Aracım için istediğim fiyat 35bin Tl olup, 535 977 elli iki 84 nolu numaradan bana ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla...

Not: Detaylı resimler en kısa sürede eklenecektir.

Arkadaşlar aracım orjinal olup, 2010 model ve 29.700km'dedir. Kaza-boya-değişen yoktur.

Sonax cam filmi bulunmaktadır.

Comfort+stil paketli olup cruise control mevcuttur.

Saygılar...
Arkadaşlar aracım orjinal olup, 2010 model ve 29.700km'dedir. Kaza-boya-değişen yoktur.

Sonax cam filmi bulunmaktadır.

Comfort+stil paketli olup cruise control mevcuttur.

Saygılar...
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.880
İkinci El Bölümü Mesajları: 2.633
Konularının görüntülenme sayısı: 236.613 (Bu ay: 506)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.