Şimdi Ara

mazda 3 mazda 3 mazda 3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
2
Favori
2.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar formda sürekli bir mazda3 tartışması.
    2 kez mazda 3 almaya gidip son anda vazgecen biri olarak yazayım dedim
    *Sense paketi olmadan 80 bine yakın bir rakam veriyorsunuz bayiye gidiyorsunuz araç varmı? Yok
    *azda olsa ikram edin? Ne ikramı zaten araç yok işine gelirse
    *aracın donanımı mükemmel ama geri görüş kamerası yok sunroof yok sanırım camlar 2 kademe değil neden? Ohoo onlar önemli donanım değil
    *aracta yedek lastik bile yok en azından sedan bagaj hacmi büyüktür degilmi? Yooo bagaj küçük ama araç spor araç!!!
    * araç spor, yol tutuşuda iyi ama motor felç? Türkiye şartlarına uygun!!
    * benzin fiyatları malum yakıt uzerse lpg uyumu varmı? Yok
    *mazda gercekten çok kaliteli bir marka sanırım bakım aralığı uzundur? Yok 6 ayda bir opecegiz sizi.

Daha yazılacak çok şey var ama boşuna yazmamak lazım. Bu tasarım ve donanım doğuş gurubu yada toyotada olsa rekor kırar ama neyse...
    Sonuca gelirsek alanlara hayırlı olsun ama her gün tartışmayada gerek yok diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu açarak siz tartışmaya yol açıyorsunuz her gün vw opel mi konuşulacak Mazda konuşulsun ne olacak??

• mazdanın sahibi şuan ağlıyormuş bunu dedin diye ama
  • Bu araci kullanan birisi olarak diyorum ki kullandiktan sonra butun onyargilarinizi yikan bir arac.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_yilmaz

Bu araci kullanan birisi olarak diyorum ki kullandiktan sonra butun onyargilarinizi yikan bir arac.

boşverin.herkes kullanmasın zaten.
  • bi arabada ne arıyosunuz merak ediyorum 80 bin lira verince uçsun mu bu araç napsın yani

• ozbayram kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu aracın hiç mi artısı yok? Desene bizi fena kazıklamışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: eshotçu

Şimdi bu aracın hiç mi artısı yok? Desene bizi fena kazıklamışlar

Yazdıklarımı yanlış anladınız. Alanlara hiçbir lafım yok bu aracin hiçbir artısı yok felanda demedim. Bu kadar güzel bir aracı satış rekoru kiracakken mahvedenlere lafım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir_yilmaz

Bu araci kullanan birisi olarak diyorum ki kullandiktan sonra butun onyargilarinizi yikan bir arac.

Aracı kullandım. Mükemmel olmasada iyi bir araç. Zaten benim eleştirim görüntüsüne veya kullanim zevkine değilki.

• Bir şey söylemeyi unutmuşsunuz, Mazdacilarin arac satilmayinca kendini tatmin ettiği bir cümle var. " bosverin herkes almasın zaten, herkeste olmasın, aracın tadını kalitesini biz çıkaralım yaaa " :)))

• 5 aydır kullanıyorum 1 gün bile pişman olmadım zaten başkalarının lafına baksaydık çok satanlardan alırdık değil mi?

• Mazda kotu araba degil,ancak kesinlikle forumda abartildigi kadar da yok.

Servis sacmaliklari malum(6 ay,heryerde servis yok)

Bu fiyatlari kesinlikle haketmiyor(80 bin tlye bunlar lpg uyumsuz,atmosferik motor verirken,rakiplerinde(Focus,Golf,Astra vs)dizel var bu fiyata)

O kadar donanimli donanimli deniyor ayna acma modulu bile parayla sonradan takiliyor

Malzeme kalitesi ve yalitimi abartildigi kadar kesinlikle yok

Alana da almayana da hayirli olsun,ancak Mazda daki dinamikler baska aracta yok,kalitesi cok iyi laflarini da ancak omrunde Mazda dan baska araca binmeyen veya sirf sahip oldugu mal o oldugu icin onu ovmekten baska birisi soyleyemez

Onun disinda araba gercekten yakisikli

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Bir şey söylemeyi unutmuşsunuz, Mazdacilarin arac satilmayinca kendini tatmin ettiği bir cümle var. " bosverin herkes almasın zaten, herkeste olmasın, aracın tadını kalitesini biz çıkaralım yaaa " :)))

• Bence mazda3, golf7 den daha iyi bir araç. bir şeyin fazla satılması, onu iyi kaliteli yapmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Bir şey söylemeyi unutmuşsunuz, Mazdacilarin arac satilmayinca kendini tatmin ettiği bir cümle var. " bosverin herkes almasın zaten, herkeste olmasın, aracın tadını kalitesini biz çıkaralım yaaa " :)))

Sizde haklısınız ama benim yazdiklarimda mazda alanlara hiçbir lafım yok hatta mazdayada bir önyargımda yok. Ama nedense mazda alanlar hemen yazdiklarimla alakasız şeyler yazmaya başladılar. Yazdiklarimda tutarsız yada yanlis varsa onu söyleseler daha iyiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Mazda kotu araba degil,ancak kesinlikle forumda abartildigi kadar da yok.

Bu fiyatlari kesinlikle haketmiyor(80 bin tlye bunlar lpg uyumsuz,atmosferik motor verirken,rakiplerinde(Focus,Golf,Astra vs)dizel var bu fiyata)

O kadar donanimli donanimli deniyor ayna acma modulu bile parayla sonradan takiliyor

Alana da almayana da hayirli olsun,ancak Mazda daki dinamikler baska aracta yok,kalitesi cok iyi laflarini da ancak omrunde Mazda dan baska araca binmeyen veya sirf sahip oldugu mal o oldugu icin onu ovmekten baska birisi soyleyemez

Valla hocam aynı düşüncedeyiz ama anlatmak zor.

• ozbayram kullanıcısına yanıt
    Maalasef hocam bu Mazda 3 un eksik,abartilan ve sacma yanlarini soyleyince sanki araca cok kotu demis muamelesi yapip saldiriyorlar.Zaten konunuzdaki Mazda 3 sahibi arkadaslara bakin,geneli agresif bir tutum icinde

• Araçtan ne beklediğinizi bilmiyorum ama ben her gün arnavut kaldırımda kullandığım halde araçtan trim sesi gelmiyor. Müthiş stabil ve bütün olarak hareket eden bir araç. Motoru kağıt üstünde güçsüz olabilir. Verdiği zevk yeterli.. Kullandığım bütün araçların orasından burasından ses geliyor. Aracım 8000km'ye geldi.Bazen 100bin TL verdiğiniz BMW'den bile ses gelebilir. Skyactiv teknolojisi yeterli bence bu parayı hak etmesi için.
  • Hocam çok güzel bir konu açmışsınız.

Daha önce de belirttiğim gibi Mazda 3 Power Sense modelinin edeceği değer 62000 TL'dir.

Maalesef Mazda 20000 TL ekstra para isteyerek müşterileri kazıklamaktadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Mazda kotu araba degil,ancak kesinlikle forumda abartildigi kadar da yok.

Şuan Mazda 3 1.5 Power Sense Paket Otm. metalik boyayla birlikte 86.100 TL' ye geliyor. Mazda bayileri 100 TL' yi siler olur size 86.000 TL Şimdi aşağıda yazdığım özelliklerde ki aracımı geçen ay 82.700 TL' ye mal ettim.

Golf 1.4 TSI 122 PS Highline DSG

- Metalik Kurşun Grisi
    - 18'' Durban Alüminyum alaşım jantlar ( 225/40/18 ) - Neden lastik ebatlarını yazdım çünkü Mazda 3' deki lastikler 215/45/18 bu kadar saçma bir lastik ebatı olmaz. 18'' jantta maliyetten dolayı 215 taban lastik koymuşlar.
    - Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma keyless entry
    - Geri Park Kamerası
    - U LED Gündüz Farları, adaptif bi-xenon farlar
    - Adaptif Şasi Kontrolü ve Sürüş profili seçimi
    - Dynaudio Excite Ses Sistemi

Golf pahalı diyenlere gelsin. Mazda 3 iyi otomobil ama fiyat olarak cılkını çıkardılar. Bir Golf' ün fiyatın bak, bir de Mazda 3' ün. Mazda 3 tasarım olarak Golf' den iyi olabilir fakat Golf bir çok konuda Mazda 3' den üstün bir otomobil.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.