Şimdi Ara

Acil yardım;e devlette aracım hacizli gözüküyor(Çözüldü)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
8.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisi olan var mı?Paylaşırsanız sevinirim;Arabamı 2009 Şubatta aldım,ruhsat üzerime,borcu yok derdi yok.
    e devlete girdim ne var ne yok diye.Aracım Ceyhan İcra Dairesinden hacizli gözüküyor.Ceyhan'la uzaktan yakından alakam yok.
    Ne yapmam lazım.

Hacizi Akbank koymuş.İsim benzerliği olmuş.30 Mart'tan beri aracım hacizliymiş de haberim yokmuş.
    İşe bak ya.Acil paraya sıkışsam aracımı satamayacam.
    İsim Mehmet Şahin olunca karışıklık olma ihtimali yükseliyor.En çokn bulunan isimler sonuçta.Çocuklarınıza en bilindik isimleri koymayın :)

Bu arada Ceyhan İcra Md.'deki şahsı da gıyabında kınıyorum.Karşısındakini küçümseyen,çocuk muamelesi yapan,insan ilişkileri fakiri,umursamaz tavırları ve ukalalıklarından dolayı.Gereken cevabı vermesini bilirdim ama sırf işimi sürümcemede bırakmasın diye sıktım dişimi.

Neyse oldu bitti.Konu kapanabilir.Bilgi amaçlı yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet0761 -- 24 Ağustos 2011; 19:30:54 >

• İsim benzerliği yüzünden başka bir araç yerine sizinkine haciz konulmuş olabilir mi?
    Ama artık herşey tc no'ya bağlı.

Mutlaka araştırmanızı tavsiye ederim...
  • isim benzerliği olabilir.Ceyhan icra dairesi ile görüşüp borcun niteliğini öğrenmek gerekiyor sanrım,ve de borç gerçekten size mi ait yoksa başkasına mı ait..Kimliğinizi falan kaybettiğiniz oldu mu hiç? Başkası sizin kimlik bilgilerinizi kullanmış olabilir..
  • Satarken temiz kagidi aliyorsunuz zaten,
    Tebligat gelmeden de hacizli olmuyor diye biliyorum.
  • Kimliğimi kaybetmedim,kimseye kefil olmadım,konut kredisi ödüyorum,o da her ay maaşımdan kesiliyor o kadar.
  • Aracınızın bağlı olduğu trafik müdürlüğüne gidin. Tescil dosyanızdan haciz kağıdının içeriğini, dosya numarasını vs öğrenmeye çalışın. Daha sonra icra dairesini arayıp veya dilekçe gönderip öğrendiğiniz dosya numarasının içeriğini sorun ve hata varsa haczin kaldırılmasını talep edin.
  • boş vermeye gelmez araştırın
  • Yok ya boşvermeyi bırakın gece uyuyamam bile.
  • Plaka benzerliğinden tanıdığımın başına gelmişti bu şekil bir şey. Vergi dairesinden düzeltiyorlar. Atıyorum memur 21 dh 211 plakayı 12 dh 211 plaka okuyup işlemişti. Ama hemen düzeltmişlerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar aynı durum benim toyota'dada mevcut hacizli gözüküyor borcu felan yok muayenesi yapılı vergileri ödenmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyay

Plaka benzerliğinden tanıdığımın başına gelmişti bu şekil bir şey. Vergi dairesinden düzeltiyorlar. Atıyorum memur 21 dh 211 plakayı 12 dh 211 plaka okuyup işlemişti. Ama hemen düzeltmişlerdi.

aslında bunu yapan kişiye ceza vermek lazım 21 i nasıl 12 okur ....
  • Benimde başıma gelmişti hemde hiç gitmediğim bir ilden hangi icra dairesi ise orayı aradım adımı sordu baba adım tc kimlik numaram sonra tamam kaldırıyorum yanlışlık olmuş isim benzerliği dedi. sonra baktım e devletten de kaldırılmıştı.
  • şimdi beni trafik çevirse aracı bağlamaz mı?cumartesi trabzon'a gidiyorum,çorumda çevirip bağladılar aracılar.Dapdazlak kaldık ortada.
  • Çözüldü.
  • Geçmiş olsun ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.