Şimdi Ara

Mazda 3 Alınırmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sene sonuna kadar muhtemelen kasımda araç alacağım bu aralar mazda 3 ler çok dikkatimi çekti araştırdıkça ve modellerin güzelliğini gördükçe içim gidiyor görüntüsüne sizce almalımıyım malum benzin fiyatıda 5 lira oldu temiz lpg lisini bulsam ne dersiniz düşünceleriniz nelerdir. Satmak istediğimde sorun yaşarsın derseniz rahat 5 yıl satmam ondan sonraki kaybım ne olur onu söylerseniz sevinirim

• Mazda'nin piyasası yok diyen kişilere kulak asmayın gayette var. Ikincisi bütçenizi soylememişsiniz ama yeni kasaları müthiş bekleyin derim. Son olarak lpgli bir mazda 3 civicten fazla yakmaz. Bu konuda lancer en cimrisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmst

Mazda'nin piyasası yok diyen kişilere kulak asmayın gayette var. Ikincisi bütçenizi soylememişsiniz ama yeni kasaları müthiş bekleyin derim. Son olarak lpgli bir mazda 3 civicten fazla yakmaz. Bu konuda lancer en cimrisi.
    Hocam bende çok beğeniyorum fakat o fiyata bir D sınıfı almak varken neden mazda 3 alayım diyorum kendime.
  • quote:

Mazda'nin piyasası yok diyen kişilere kulak asmayın gayette var. Ikincisi bütçenizi soylememişsiniz ama yeni kasaları müthiş bekleyin derim. Son olarak lpgli bir mazda 3 civicten fazla yakmaz. Bu konuda lancer en cimrisi.

Hocam açıkçası bütçem ev aldığımızdan dolayı 25 bin TL idi fakat ortalama 10 bin TL kredi çekip 35 bin tl yapabilirim Benzin fiyatı uçtuğu için kesinlikle lpg ye yöneldim yada benzinli alıp kendim brc yada landi renzo lpg taktırmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nefes34

quote:

Hocam açıkçası bütçem ev aldığımızdan dolayı 25 bin TL idi fakat ortalama 10 bin TL kredi çekip 35 bin tl yapabilirim Benzin fiyatı uçtuğu için kesinlikle lpg ye yöneldim yada benzinli alıp kendim brc yada landi renzo lpg taktırmak istiyorum

Brc my-11 ya da prins ile uzun yillar sorunsuz binersiniz 35 bine sıfır ayarinda 2. El bulmak mümkün ha alternatifleri çok tabiaama mazdaya poponuzu koyduğunuz anda artık o aşk başka oluyor. Iyi ki aldım diyeceksiniz.

• quote:

quote:

quote:

Brc my-11 ya da prins ile uzun yillar sorunsuz binersiniz 35 bine sıfır ayarinda 2. El bulmak mümkün ha alternatifleri çok tabiaama mazdaya poponuzu koyduğunuz anda artık o aşk başka oluyor. Iyi ki aldım diyeceksiniz.

Haklısın aslında üstad tabuları yıkmak istiyorum çevremdeki herkes reno al wv al rahat satarsın diyorda ben aracı 1-2 sene sonra satmak için almayacağım chevrolet cruze düşünüyordum ama o kadar parayı cruze vermeye değermi diye düşünüyordumki yolda park etmiş bir mavi mazda 3 görene dek sanırım kasım aralık gibi fiyatlar biraz daha düşer eh birazda pazarlım edersek güzel fiyata alırım düşüncesindeyim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Haklısın aslında üstad tabuları yıkmak istiyorum çevremdeki herkes reno al wv al rahat satarsın diyorda ben aracı 1-2 sene sonra satmak için almayacağım chevrolet cruze düşünüyordum ama o kadar parayı cruze vermeye değermi diye düşünüyordumki yolda park etmiş bir mavi mazda 3 görene dek sanırım kasım aralık gibi fiyatlar biraz daha düşer eh birazda pazarlım edersek güzel fiyata alırım düşüncesindeyim

Alıntıları Göster
    Bizde Kia Ceed ve Mazda 3 var..İkisininde kendilerine göre artıları ve eksileri var..Kazanan yok.:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kitty

Bizde Kia Ceed ve Mazda 3 var..İkisininde kendilerine göre artıları ve eksileri var..Kazanan yok.:)

Kia Ceed de düşündüm bi ara mazda3 ün artılarını ve eksilerini söyleyebilirmisiniz peki örneğim en son servis bakımına sokduğunuzda size ne kadara mal oldu ?
  • quote:

quote:

Kia Ceed de düşündüm bi ara mazda3 ün artılarını ve eksilerini söyleyebilirmisiniz peki örneğim en son servis bakımına sokduğunuzda size ne kadara mal oldu ?

Alıntıları Göster
    Mazda 3 2011 model artıları ve eksileri amatör biri olarak söyleyim, teknik detay bilmem pek.
    + Tasarımı önden, arkadan, yandan her türlü harika.Bu araca giden en güzel renk beyaz bence.
    +Yol tutuş, sınıfının en iyilerinden diye biliyorum.
    +Direksiyonu Ceede göre daha sert ama daha hisli.
    +İç malzeme kalitesi biraz daha iyi gibi..
    +Kör nokta uyarı sistemi süper bir şey.Bütün araçlarda olması gerekiyor bence güvenlik açısından.
    +Çok fazla satışı olmadıgından servislerde çok beklemiyorsunuz.

-Kia Dizel oldugundan dolayıdır herhalde.Motor zayıf kalıyor.
    -Yakıt tüketimi şehir içi çok fazla.Tüp takıntınız yoksa şart.. Babamlar az kullandıgı için taktırmaya gerek duymadı.
    -Koskoca Mazda 3 liralık bir USB girişi koymamış.. Sırf bu yüzden bu aracı almayan çok insan biliyorum.

Araç 24binde şu an 20bin bakımına kampanyalı 200 tl vermişler Normalde 300 tl ymiş..

• quote:

Mazda 3 2011 model artıları ve eksileri amatör biri olarak söyleyim, teknik detay bilmem pek.
    + Tasarımı önden, arkadan, yandan her türlü harika.Bu araca giden en güzel renk beyaz bence.
    +Kör nokta uyarı sistemi süper bir şey.Bütün araçlarda olması gerekiyor bence güvenlik açısından.

-Yakıt tüketimi şehir içi çok fazla.Tüp takıntınız yoksa şart.. Babamlar az kullandıgı için taktırmaya gerek duymadı.
    -Koskoca Mazda 3 liralık bir USB girişi koymamış.. Sırf bu yüzden bu aracı almayan çok insan biliyorum.

Araç 24binde şu an 20bin bakımına kampanyalı 200 tl vermişler Normalde 300 tl ymiş..

Mazda 3 de peki yakıt durumun nedir bende fazla kullanmayacağım yılda 10 bin km yi geçmem

• quote:

quote:

Mazda 3 de peki yakıt durumun nedir bende fazla kullanmayacağım yılda 10 bin km yi geçmem

Alıntıları Göster
    Şehir içi 11-12 litre civarında..Sürekli dur kalk, trafik halinde.

• quote:

lpg lisi şart öyleyse teşekkürler
  • quote:

quote:

bende 2007 mazda 3 var devirli ve agresif kullanıma rağmen şehir içi 9-9,5 lt yakıyor güncel kasayı bilemiyorum tabi, lpg taktıracaksanız eğer mazdacluptr de bu konuda detaylı bilgiler var.

Bu arada sırf yol tutuşu,frenleri ve sürüş zevki için bile olsa mazda 3 alınır tasarımdan bahsetmiyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_a_s -- 30 Ağustos 2013; 12:51:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_a_s

quote:

quote:

bende 2007 mazda 3 var devirli ve agresif kullanıma rağmen şehir içi 9-9,5 lt yakıyor güncel kasayı bilemiyorum tabi, lpg taktıracaksanız eğer mazdacluptr de bu konuda detaylı bilgiler var.

Bu arada sırf yol tutuşu,frenleri ve sürüş zevki için bile olsa mazda 3 alınır tasarımdan bahsetmiyorum bile.

Alıntıları Göster
    O paraya sıfır Opel Astra Classic alabilirsiniz.

• heytt bee..benim kafa dengi kankalar burda işte :)) konuşun be arkadaşlar konuşun :))

25 binde bende var kararsız kaldım..cillop gibi mazda 3 buldum ama alma diyen çok insan var.

neymiş efendim lpg de süboplar arızalanıyormuş muş..

bilenler lütfen yazsın..tartışalım şu aracı şurda..

teşekkürler herkese..
  • 5 sene binecek adam için mazda en üst seçenek olmalı,tabii bana göre böyle.çünkü 5 sene servislere yabancı olmak madden ve manen yıpranmamak paha biçilemez ayrıca mazda 3 fren ve yol tutuşta sınıfında başa oynayan bir araç.Dahası bugün 50-60 bindeki araçları düşünürsek mazda piyasası olan markalara karşı ikinci elde zayıf olabilir ancak 5 sene sonra 150 bin kmli rakamlar konuşulunca mazda avantajlı konuma geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: lostcoast

heytt bee..benim kafa dengi kankalar burda işte :)) konuşun be arkadaşlar konuşun :))

25 binde bende var kararsız kaldım..cillop gibi mazda 3 buldum ama alma diyen çok insan var.

neymiş efendim lpg de süboplar arızalanıyormuş muş..

bilenler lütfen yazsın..tartışalım şu aracı şurda..

teşekkürler herkese..

adam akıllı bir yere yaptırıldıktan sonra bi sıkıntı çıkacağını sanmıyorum çıkarsada kadı kızında bile kusur vardır derler hani bende de 25 bin var ama gidipte o paraya ne reno ne wv nede bir fiat almak istiyorum mazda ve Mitsubishi gözüm döndü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

Hocam sokakta görmekten sıkıldım artık opel astra clio wv değişik bişey kullanmak istiyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

Hocam sokakta görmekten sıkıldım artık opel astra clio wv değişik bişey kullanmak istiyorum

Alıntıları Göster
    Bende 2009 Mazda 3 var ilk kasa ama makyajlı olan. 17500km. de lpg taktırdım,su anda araç 68000km. hiçbir sorunla karşılaşmadım.2014 de gelecek yeni 3'u beklıyorum değiştirmek için.Bu arada ikinci elde alınabilecek en iyi araçtır Mazda bu sorunsuzluğuyla

• Piyasası yok diyene bakmayın.

Ben 2010 model Mazda 3 impressive otomatik aracımı iki gün içerisinde sattîm.

Araba 60.000 deydi, sol arka kapı boyalıydı.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.