Şimdi Ara

maxxis ve kumho kış lastikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
22.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar maxxis ve kumho kış lastiklerine baktım fiyatları uygun bunlar kışın çok km yapmayan biri için yeterli olurmu. arabaya sadece hafta sonu biniyorum. alınır mı alınmaz mı ? bilenler den bi tavsiye

bu marklar hakkında hiç bişey bilmiyorum

• kumhoların iyi olduğunu biliyorum...Ama şuan durum nedir bilmiyorum
  • işte bunların kış lastikleri nasıldır sorun o ucuzlar ama. yaz lastiklerini aratmasın sonra
  • Bizim arabada Maxxis lastik takılı. Çoğunu araba başarsa da buz kaplı rampayı uygun devirde çıkabildik. o gün sadece bizim Toros' un lastik izi kalmıştı. Yer olarak İncek Bulvarı' ndan Ümitköy' e bağlanan yoldaki dik ve uzun yokuş.
  • zaten maxxis i satıcı özellikle önerdi. ama kumholar çok ucuz. maxxis den bile
  • quote:

Orjinalden alıntı: lexus

zaten maxxis i satıcı özellikle önerdi. ama kumholar çok ucuz. maxxis den bile

aracı devirli kullanıyorsan kumholardan uzak dur , maxxis fiyat performans ürünü diyebiliriz.
  • kışın karda kışta kimsenin devirle işi olmaz ki. kış lastiği olaraktan sormuştum
  • quote:

Orjinalden alıntı: lexus

kışın karda kışta kimsenin devirle işi olmaz ki. kış lastiği olaraktan sormuştum

dostum ben bu işi yapanların yanındayım, onlar söyledi bende yazdım.

Devir olayına gelince herzaman devir yapılır, yollar herzaman karlı yada buzlıu değil heleki ankara gibi biryerde ay yılda bir kar yağıyorsa..

Kumhoya fazla güvenmesin diyorlar.
  • ok zaten çok ucuz kumho güven veren bi lastik değil şurda 4 ay takıp pirelli p zerolara dönecem. p zerolar kışın kaykay misali ne gidiyo ne duruyor.
  • biz akrbnın arbasına taktık dayanıklı ve ucuz bide haftasonu biniyomuşsun .bizede lastikci tvsye etti
  • quote:

Orjinalden alıntı: space_jam

biz akrbnın arbasına taktık dayanıklı ve ucuz bide haftasonu biniyomuşsun .bizede lastikci tvsye etti

hangisini ?
  • quote:

lexsus : zaten maxxis i satıcı özellikle önerdi.

quote:

space_jam : bizede lastikci tvsye etti

arkadaş maxxis ten bahsediyor senin yazdığına bakarsak..
  • bende bi marka önereyim: hankoo w440 modeli ni 2 senedir kullanıyorum, şahsen çok beğendim ve yazlık pirelli lastiklerimide yakında hankook un test lerde iyi sonuç alan lastiği ile değiştirmeyi düşünüyorum
    bu arada belirteyim 4 lastik te kışlık... sürtünme kat sayısı bu lastikte az, buda yakıtta biraz fark ediyor...
  • Hiç kafana takma ikiside işini görür...Diğer lastiklerle arasında dağlar kadar fark yoktur.......
  • toyo ceat maksis kumho hankok vs filan ortalama aynı kalitededir üç aşşa beş yukarı
  • kumho maxxis den daha ii diye duydum.ama sadece duydum .kullanmadım :)
  • Bende maxxis'in H sınıfı normal lastiği var.Kuru zeminde iyi yağmurda yol tutuşu felaket araba hiç durmadı kayarak transite vurdum ucuz etin yahnisi yavan olur.
  • 2007 model 520 D bmw e gecen sene KUMHO kış lastıgı taktım....Super memnunum.....
    2004 mode Seat ıbıza aracımda MAxxıs lastıklerını 3 yıldır kullanıyorum ..Gecen sene gece yanlıslıkla kapandan gectım ve 1 tanesını yardım....Gecen hafta 2 tane daha adım 100 ytl ye onlere taktım...
    Ankarayı bılırmısın Dikmen de dik bır yokusta oturuyorum...Evımızın kapalı garajı var cok dık gırıs cıkısı zor..Tüm kış karda o garajdan maxısle cıktım...Dıkmene karda buza hıc zorlanmadan zıncır takmadan en zor kosullarda kullandım.....Tavsıye ederım her ıkısınıde....
  • Arkadaslar lastıkten lastıge fark var tabıkı ama burda desen cok onemlı. bende yazlık 205/45/17 ler var kısın kullanamıyorum. nedenıne gelınce suyu gorunce genıs taban kayık gıbı oluyor yere yapıstıramıyorsun. yagmur kanalları olan satandart bı lastık olduktan sonra kumho-maxxıs-veya baska bırsey fark etmez. kar ıcınde zaten desenı ona gore olan lastıklere baktıgında ısın cozulmus olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: marea8875

Arkadaslar lastıkten lastıge fark var tabıkı ama burda desen cok onemlı. bende yazlık 205/45/17 ler var kısın kullanamıyorum. nedenıne gelınce suyu gorunce genıs taban kayık gıbı oluyor yere yapıstıramıyorsun. yagmur kanalları olan satandart bı lastık olduktan sonra kumho-maxxıs-veya baska bırsey fark etmez. kar ıcınde zaten desenı ona gore olan lastıklere baktıgında ısın cozulmus olur.

bide bana sor 215/45/17 kışın kaykaya biniyormuş gibi oluyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.