Şimdi Ara

Maximum mobil temassız 125 TL ye 15 TL toplam 60 TL maxipuan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
2.891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 28-31 Ocak 2021 tarihleri arasında İş Bankası kartlarınızla Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 125 TL ve üzeri her mobil ödeme işlemine 15 TL, toplamda ise 60 TL’ye varan maxipuan

https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?IdCampaign=NDY2Mw==-ISB&utm_source=maximummobil&utm_medium=app

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 75 e 10 du şimdi 125 e çıkarmışlar bir de bunu neden bugün başlattınız daha yeni 150 tl almıştım temassız ödeme ile lcw de hem giyim hem bu sayılacaktı bunu kaçırmış oldum

• Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle bir hata nedeniyle kartımı temassız ödemeye atayamıyorum kısa yoldan bir çözümü var mı ?

Maximum mobil temassız 125 TL ye 15 TL toplam 60 TL maxipuan

• 75/10 ken çabalayıp harcanıyordu
    şimdi zor

• Artik bir anlami kalmamis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah kampanyaya katılıp 2 farklı işyerinde 3 ayrı posta mobil ödeme işlemi yapmak istedim hata verdi

• Maximum Genç kartınız varsa market kampanyası (50/10) mobil temassız kampanyası (50/10) ve bu kampanya birleşir toplamda 125/35 olur ki fena değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 28 Ocak 2021; 13:2:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can851

Maximum Genç kartınız varsa market kampanyası (50/10) mobil temassız kampanyası (50/10) ve bu kampanya birleşir toplamda 125/35 olur ki fena değil

Daha dün 75/30'du yüzde 40 yapar

Şimdi ise 125/35 yüzde 28'e düşmüş.

Zaten harcama yapacaklar için iyi ama düne göre iş yapmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Daha dün 75/30'du yüzde 40 yapar

Şimdi ise 125/35 yüzde 28'e düşmüş.

Zaten harcama yapacaklar için iyi ama düne göre iş yapmaz.

Alıntıları Göster
    Aynen oranda azalma var ben genelde 50 tl market alışverişi yapıp 3 kez iki kampanyayı birleştirip toplam 60 TL maxipuan kazanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can851

Aynen oranda azalma var ben genelde 50 tl market alışverişi yapıp 3 kez iki kampanyayı birleştirip toplam 60 TL maxipuan kazanıyorum

Alıntıları Göster

Ayın 1inde tekrar eski kampanya geliyor, son 4 güne farklı kampanya aylardır

• Burada hiç yazılmamış ama ilk 125 liralık alışverişten sonraki alışverişler ibaresi var.

• osmanyasar kullanıcısına yanıt

Nerde var bu ibare?

• mustafasc kullanıcısına yanıt
    Uygulama sayacı arkadaşın dediği şekilde 2. 125 de başlıyor sayaç
  • oozgurel kullanıcısına yanıt
    Hocam temassız harcama kampanyası ile karıştırıyor olabilir misiniz? Bu kampanya her 125 e, bugün 2 adet işlem yaptım 30 TL gözüküyor sayaç ta
  • Uygundur U kullanıcısına yanıt
    Aynen bunu şimdi gördüm karıştırmışım teşekkür ederim
  • mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt

Firma bu tür ödemeye cihazı açmıyor. Uyanıklık yapıyor. Dun shell den yakıt aldım, ne mobil, ne de temassız ödeme yapabildim, oysa başka shell ve carfourdan mobil ödemeyi rahatça yaptım.

• Bugün A101 e gittim kasaya geldim ödeme yapamadım nedense. Maximum mobil ödeme sesi geliyor ekran çıkıyor fakat bekliyor işlemi onaylamıyor işlem telif hakkı yok diye uyarı veriyor. 3 sefer denedim olmadı. En son normal ödeme yapayım dedim şifre yazıp onu da kabul etmedi aynı hatayı veriyor. Benden sonra başka birisi kartıyla aldı sıkıntı çıkmadı. Almadan geri çıkmak zorunda kaldım. Bankayı arıyorum böyle böyle hata veriyor diye sizin kartınızda bir problem yok o dediğiniz saatte de herhangi bir işlem yapılmamış gözüküyor hatta reddilen işlem bile yok dedi. Bu nasıl bir sıkıntı anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak_5866

Bugün A101 e gittim kasaya geldim ödeme yapamadım nedense. Maximum mobil ödeme sesi geliyor ekran çıkıyor fakat bekliyor işlemi onaylamıyor işlem telif hakkı yok diye uyarı veriyor. 3 sefer denedim olmadı. En son normal ödeme yapayım dedim şifre yazıp onu da kabul etmedi aynı hatayı veriyor. Benden sonra başka birisi kartıyla aldı sıkıntı çıkmadı. Almadan geri çıkmak zorunda kaldım. Bankayı arıyorum böyle böyle hata veriyor diye sizin kartınızda bir problem yok o dediğiniz saatte de herhangi bir işlem yapılmamış gözüküyor hatta reddilen işlem bile yok dedi. Bu nasıl bir sıkıntı anlamadım.

Hocam mobil ödeme limiti gibi bir zamazingo var aklıma direk o geldi. 250 yi geçince ödemiyor vs. Başka bi yerde deneseydiniz emin olmak için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.