Şimdi Ara

Sonradan Taksit İmkanı Sağlayan Kredi Kartları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
104
Favori
60.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu başlıkta elimden geldiğince sonradan taksit imkanı veren kredi kartlarını güncel şekilde listelemeye çalışacağım.

Sizler de bildiğiniz kampanyaları bizimle paylaşırsanız güzel bir toplu bilgi bankası elde ederiz.

1– Cardfinans GO: Toplam 6000 TL'ye kadar üç harcama sektörüne göre faizsiz 3-9 taksit.

2– Vakıfbank Express ve World: Eğitim sektörüne 6 faizsiz taksit, diğer sektörlere faizli 3-6 taksit

3– Sağlam Kart: Yasaklı sektörler hariç tüm sektörlere 15.000 TL faizsiz 5 taksit

4– Enpara: Yasaklı sektörler hariç her sektöre 3-5 faizsiz taksit, kırtasiyeye 9 taksit ve her sektöre faizli 12 taksit (9000 TL ile sınırlı)

5– Ziraatkart: Tüm sektörlere 10.000 TL'ye kadar 4 taksit.

6– MilPlus sektörü önemsiz tüm harcamaları faizsiz 3 taksit yapıyor.

7- Türkiye Finans Happy Card: Üst limitsiz eğitim/sağlık harcamalarına 7 faizsiz, fatura ödemelerine 3 faizsiz taksit.

8- Maximum Kart (aidatlılar) 1000-10000 TL arası internet harcamalarının tamamı 3 taksit.

9- Paraf Troy 25.000 TL, 5 taksit.

Bunlar benim bildiğim halihazırda geçerli sonradan taksit kampanyaları. Sonradan taksit için harcamanızı peşin olarak yapmalısınız.

Hepsiburada, Trendyol, Amazon gibi sitelerin sektörü e-ticaret olarak geçer.

Sizden gelen bilgilerle bu mesajı editleyeceğim.

Yasaklı sektörler: Yasal düzenleme gereği yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama, kozmetik, kuyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noax -- 11 Kasım 2023; 17:54:4 >

• Enpara ve kuveyt çok kurtarıcı oluyor. Card finans da enpara gibi zaten.
    Diğerleri basit kaçıyor.
  • Vakıfbank troy kart faizsiz 5 taksit
  • yasinim35 kullanıcısına yanıt
    Bu ay yok
  • circassianman kullanıcısına yanıt

Ben de en çok Kuveyt'i beğeniyorum ama geçen ay üst limiti 30.000 TL olan Troy kampanyası vardı.

Diğerleri küçük kalıyor demek doğru değil. Bazen Kuveyt'i aşan (maalesef aylık veya iki aylık) kampanyalar oluyor.

Bunları kaçırmayalım diye bu başlığı açtım.

• Kamilhan10 kullanıcısına yanıt
  • Noax N kullanıcısına yanıt
    Kuveyt 3*15bin yapıyor aylık. Halı alırken 15 binden fazla olduğu için miktarı ikiye böldürüp sonra ikisini de 5 taksit yaptırmıştım.
  • MilPlus internetten sipariş şartı olmak kaydıyla herşeyi vade farksız 3 taksit yapıyor.

500 TL' lik mazotu 3 taksitle aldım...

• Cardfinans go nasıl taksit yapıyorsunuz? ben de var ama yapmıyor

• efyavas kullanıcısına yanıt

Kuveytürkte 45 Binlik alışverişte 3 kez aynı karttan 15 Bin geçip yine bölebiliyor muyuz?

• Tearz kullanıcısına yanıt
    Evet mağazaya ayrı ayrı 15bin şeklinde çektirebiliyorsanız, yapılıyor aynı karttan.
  • efyavas kullanıcısına yanıt

Kartı aktif kullanıyorum ama aynı gün alışverişte saymaz diye düşünmüştüm. Teşekkürler.

• Kamilhan10 kullanıcısına yanıt
    pzartesi düşer uygulamaya.
  • Milplus hangi bankanın acaba?
  • Birde sağlam kart platinum varmış aydatsız, klasik ile arasındaki fark nedir bilen varmı
  • mexalon M kullanıcısına yanıt

Vakıfbank.

• Ziraat - - sektörlerin neredeyse yarısını (market vs.. ) sonradan faizsiz 4 taksit yapıyor.

• önceden ne güzel vade farksız taksit yapabiliyorduk e ticarette şimdi herşeye vade farkı geliyor. neyse ki enpara buna çözüm bulsam da bazen yetersiz kalıyor.

kuveytturkte limit var mı ? kaç adet taksit yapabiliyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 2 Eylül 2023; 22:25:41 >
  • Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

mazot bitecek taksit ödemeye devam edeceksin

• yasinim35 kullanıcısına yanıt
    Visa kartim var troy sanal kart olusturmak mumkun mu?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.