Şimdi Ara

Max Payne 2 Dublaj Projesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
1.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar Max Payne 2 için yarım kalmış askıda bir dublaj var ama uzun süredir devam etmeyince amatörde olsa gönüllü bir dublaj yapmak istiyoruz hem mod ve dublajı hazırlarken teknik bilgi için ve dublaj konusunda yardımcı olacak arkadaşlar varsa yazsın hali hazırda Mona var şuan için önemli karakterler lazım Max,Vlad,Vinnie,Woden,Winterson

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodySabbath -- 19 Ocak 2023; 15:53:42 >

• max olabilirim

• ben de max olacam sesim küçük ibo gibi yanıktır hem.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodySabbath -- 19 Ocak 2023; 15:53:17 >
  • Günümüz oyunlarına göre yapsanız, Max Payne 2 güzel oyundur ama çok eski Neden eski bir oyun için emek sarf edeceksiniz? Çalışmanızı takdir ediyorum ama eski şeylerle uğraşmak bir şey kazandırmaz Rdr2 gibi oyunlara yaparsanız büyük coşku olur veya başka Güzel oyunlara şahsi fikrim böyle teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Profeson kullanıcısına yanıt

arkadaşa katılıyorum . maxpayne 2 yi kim oynayacak ? 32 mb ekran kartı ile oynadığımı hatırlıyorum o kadar eski bir oyun yani. bir iş yapacağım diyorsanız cyberpunk yapın rdr yapın cod yapın . kim takar max payneyi. emeğe yazık.

• Öncelikle rdr 2 gibi oyunlar çok emek isteyen oyunlar aşırı detaylı ve uzun bir oyun ve oyunun dosyalarını açmak zor yani şuan tek Max Paynei açabildiğim için max payne sonradan diğer oyunlara da yaparız.

Max Payne 2nin hala kitlesi olduğunu düşünüyorum ki max payne günümüzdeki bazı oyunlardan kaliteli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodySabbath -- 20 Ocak 2023; 19:2:30 >
  • Bence şu oyunlara yapılmalı
    GTA 3
    GTA Vice City
    GTA San Andreas
    NFS Most Wanted
    NFS Carbon
    NFS Undercover
    Bully
    Dying Light
    Dying Light Following
    Skyrim
    Fallout New Vegas
    Bannerlord
    Bu saydığım oyunlar üzerinde dublaj yapılsa güzel olur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evet güzel olur ama oyunun dosyalarını açmak zaten bir dert dün outlastı açmaya çalıştım ve açamadım doğru toolu bulamadım sanırım ama bulması zor yani

ve fallout new vegas dev gibi oyun max payne yapma sebebim hem kısa hem de dosyaları açabilmem ilerleyen zamanlarda bende Fallout New Vegasa yada Mafia Definitive Editiona yapmak isterim.

• BloodySabbath kullanıcısına yanıt
    Dublaj yapmak istediğin başka oyunlar var mı?

• Atakergit kullanıcısına yanıt

var ama dediğim gibi oyunun dosyalarını açmak sıkıntı benim için

• Max Payne 2 oldukça az kişi ile dublajı yapılabilecek bir oyun. 2077, New Vegas, Dying Light, RDR2 gibi oyunlar için oldukça büyük ekipler gerekir. Düşünsenize beş kişilik bir ekip RDR2'ye dublaj yapıyor, Arthur'un sesi olarak duyduğunuz arkadaş üç adım sonra kıytırık bir NPC sesi oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crow in cornfield C kullanıcısına yanıt
    Şaka mı yapıyorsun? Bu dediğin oyunlara bırak dublajı altyazı yapmak bile büyük emek gerektiriyor. Her Npc’nin konuştuğu RDR2’ye nasıl dublaj yapacaklar? Bu kadar büyük çaplı bir ekip kurmak maddi destek olmadan imkansız gibi bir şey.

Şimdiden emeğinize sağlık hocam Max Payne 2 zamanında oldukça sevilen bir oyundu. Türkçe dublajı çıkarsa çok kişinin keyifle oynayacağından eminim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cemo94 kullanıcısına yanıt

ne şaka yapcam kardeşim . rdr yapma git cod yap bunu da beğenmiyorsan daha da öneri veririz illa daha güncel bir oyun oyun bulunur yani. ben emeğe acıdığımdan söylüyorum. yoksa umrumda bile olmaz . sen alıntı yapmasan bir daha konuya bile girmezdim yani.

• Keşke Oyunçeviri Dublajı bırakmasaydı

O Zaman Birçok Oyun Türkçe Dublajlı Olabilirdi

Özellikle de Call Of Duty Modern Warfare 3 Dublaj Efsaneydi.

• 2-3 kişi daha sunucuya gelirse seçmelere başlamayı düşünüyoruz maalesef katılan çok kişi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodySabbath -- 22 Ocak 2023; 12:24:46 >
  • BloodySabbath kullanıcısına yanıt
    Şimdiki durum nasıl?

• Konuya pek ilgi yok gibi ama bir demo yayınlasanız iyi olur.

• Hahaha şahsi fikir olarak RDR2 dublaj. Daha düne kadar oyunun altyazısı yoktu .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.