Şimdi Ara

mavi.com 2 adet jean 129,99

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
3.948
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • diğer kampanyadan t-shirtleri mecburiyetten alanlar iade edip bu kampanyadan 2 adet kot alabilirler bence

http://www.mavi.com/

• cLk kullanıcısına yanıt
    Yıllardır fiziki mağazalarında zaten mevcut bu kampanya. Sanırım yılın her günü oluyor, çünkü ne zaman girsem, modelden modele fiyat farkı olması üzerine, 2 kot 109,99 ya da 129,99 gibi fiyatlara sunuldu hep.
  • Önceki kampanyayla gonderdikleri % 20 indirim çekiyle birlesiyormu deneyen var mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnarchistDeist

Önceki kampanyayla gonderdikleri % 20 indirim çekiyle birlesiyormu deneyen var mi.

Bu soruya cevabı olan var mı ?
  • Karqasa kullanıcısına yanıt
    cevap
  • quote:

cevap

Iste simdi yanan bi firsat oldu keske kullanmayaydik o 20lik ceki neyse yeni siparisle bidaha verirlerse 2 kot daha aliriz

• beburak kullanıcısına yanıt
    aynen öyle fırsatı alevlendirdim ben mağazada değişim yaptım %20 + -50 ile aldığım ürünleri 1 alt 2 üst almıştım 232 tlye(indirimle 130). üste hiç para vermeden değişim sonunda 1 alt 4 üst 1 çorabım oldu 290 tl lik ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnarchistDeist -- 27 Haziran 2014; 21:03:36 >
  • quote:

aynen öyle fırsatı alevlendirdim ben mağazada değişim yaptım %20 + -50 ile aldığım ürünleri 1 alt 2 üst almıştım 232 tlye(indirimle 130). üste hiç para vermeden değişim sonunda 1 alt 4 üst 1 çorabım oldu 290 tl lik ,

Faturadaki indirime bakmadan etiket Fiyatı üzerinden mi iade aldılar

• quote:

Önceki kampanyayla gonderdikleri % 20 indirim çekiyle birlesiyormu deneyen var mi.

hocam önceki kampanyadaki 20 tl indirim nasıl geldi ben aldım bana gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyz35 -- 27 Haziran 2014; 21:29:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulhana

quote:

1. Alışverişin indirimsiz tutarı iade nin indirimli fiyatiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnarchistDeist -- 27 Haziran 2014; 21:44:21 >
  • quote:

Benim aldigim pantolon 160dan 90a gomlekte 90dan 60a dusmus simdi ben maviyle ugrasmaz miyim.O gomlekle pantolondan bu fiyatlara alicam hatta yeni siparisim yolda ondan hediye ceki cikarsa 20 liralik onu da kullanicam bu onceki gonderdiklerini de iade edicem keriz yerine koyuyolar milleti

• quote:

Orijinalden alıntı: smyrnaa35

quote:

hocam önceki kampanyadaki 20 tl indirim nasıl geldi ben aldım bana gelmedi

Hocam gelen kutunun icine baktin mi orda geliyor bende tam kapinin onune koymustum kutuyu konuya baktim gordum hemen geri aldim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gulhana

quote:

1. Alışverişin indirimsiz tutarı iade nin indirimli fiyatiydi

yani:) anlamadım valla.
    Şimdi siteden aldığınız ürünleri verdiniz 232 tl olarakmı saydılar.Sonrası nasıl oldu :)

• Zaten aldigim ürünlerin indirimsiz toplamı 232 tl idi ve değişimde indirimsiz fiyat uzerinden işlem yapılır. Ama değişimde 290 liralık ürün aldım indirimli fiyati 232 lira idi şimdi anlatabildim mi ama para istemediler uste

• quote:

Zaten aldigim ürünlerin indirimsiz toplamı 232 tl idi ve değişimde indirimsiz fiyat uzerinden işlem yapılır. Ama değişimde 290 liralık ürün aldım indirimli fiyati 232 lira idi şimdi anlatabildim mi ama para istemediler uste

Sen baya kazıklamışsın mavi'yi
  • quote:

Zaten aldigim ürünlerin indirimsiz toplamı 232 tl idi ve değişimde indirimsiz fiyat uzerinden işlem yapılır. Ama değişimde 290 liralık ürün aldım indirimli fiyati 232 lira idi şimdi anlatabildim mi ama para istemediler uste

290 tl lik ürünü 130 tl ye almış oldunuz yani, harika valla. Peki faturaya hiç bakmadılar mı?

• gulhana G kullanıcısına yanıt
    Evet aynen öyle oldu bu fırsatı da sayarsak 570 liralık ürünü 215 liraya almış oldum. Faturaya da baktılar

• 4hm3t.# kullanıcısına yanıt
    Bilerek yapmadım alabilirsin dediler aldım sonradan fark ettim

• Begendiğim bir kaç model var da beden yokmuş. Yine alıp mağazadan mı değişsek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4KiLL! -- 27 Haziran 2014; 23:20:27 >
  • 4KiLL! kullanıcısına yanıt
    Bende öyle yapmayı düşünüyorum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.