Şimdi Ara

mavi.com 2 adet jean 129,99 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
3.947
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kizilat

quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

bayrampaşada mavinin fabrikası var her sene 20 lira kot alabiliyorum
    amerikası olsun hunterı olsun

gömlek desen yine aynı

O nasil oluyor

yazdıgım gibi
    yıllardan beri fabrikası orada
    dışarıdaki sergideki ürünleri her hafta değişiyor
    pantalon kesin oluyor gömlek ve tshirtler değişiyor

kışın mesel 2 tane deri montu 180 liraya aldık arkadaşla

icerde ise tanesi 50 liraya gelen bir sürü kot türü var
  • Ben de bir inceleyim bakayım. Teşekkürler.
  • Hata veriyor, neden olabilir ki?

"0 ADET ÜRÜN SEPETİNİZE EKLENDİ
    Sepetinize eklerken bir hata oluştu"
  • bu kadar para vermenize değmiyor o ürünler.amacım maviyi kötülemek falan değil ama gerçekten öyle..fabrikanın kendi içerisinde 20 liraya satılan tommy,zegna,mavi vs kotlar bile daha iyiler mağazadakilerden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

bu kadar para vermenize değmiyor o ürünler.amacım maviyi kötülemek falan değil ama gerçekten öyle..fabrikanın kendi içerisinde 20 liraya satılan tommy,zegna,mavi vs kotlar bile daha iyiler mağazadakilerden..

Hangi fabrikaymış o yahu 20 liraya tommy kot ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pixelboy

quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

bu kadar para vermenize değmiyor o ürünler.amacım maviyi kötülemek falan değil ama gerçekten öyle..fabrikanın kendi içerisinde 20 liraya satılan tommy,zegna,mavi vs kotlar bile daha iyiler mağazadakilerden..

Hangi fabrikaymış o yahu 20 liraya tommy kot ?

mavinin kendi fabrikasında.. fabrika içinde satılan mallar var.ufak hasarlı mallar diye geçerler ama çoğunda hiç bir yanlış bile bulamazsınız.bir önceki sezonun ürünleri oluyor,mağazada satılmayanlar vs.

her zaman düzgün model bulunmuyor,bir hafta çok güzel ürünler oluyor,diğer hafta pek bir şey olmuyor,kısacası şans işi denk getirip almak gerek.
  • ankara'da mavinin fabrikası var mı ? ya da bahsettiğiniz gibi indirimli alınabilecek outlet bir yeri
  • 2 pantolon geldi ve biri olmadı aynı beden olmalarına rağmen.
    şimdi birini iade etsem paranın yarısını gönderiyorlar mı? yoksa kampanyadan yararlanmadığımdan ikisini birden mi yollamam gerekiyor?
    ya da şubede beden bulabilir miyim? ne önerirsiniz?
  • 2 adet jean'in maliyeti en fazla 15 lira eder. Tekstilde marka olmak elektronikten cok daha fazla kazandırıyor. Adamlar neredeyse 1e 10 kazanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

2 pantolon geldi ve biri olmadı aynı beden olmalarına rağmen.
    şimdi birini iade etsem paranın yarısını gönderiyorlar mı? yoksa kampanyadan yararlanmadığımdan ikisini birden mi yollamam gerekiyor?
    ya da şubede beden bulabilir miyim? ne önerirsiniz?

Mağazaya gittiğinizde pantolonun bedelini faturadaki indirimsiz tutardan hesaplıyorlar. Yani siz her türlü karlı oluyorsunuz. Bence Mağazaya götürün istediğiniz gibi değişim yaparsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gulhana G kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam öyle yapayım hem seçeneğim bol olur.
  • Eskiden mavinin bayrampaşa da fabrika satış magzasına giderdik.üst kattan sepete defolu ürünleri atarlardı bizde oradan ayıklardık.hala duruyorursa orasının fiyatları çok uygundu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kot alabılmem ıcın dokunmam lazım :)

gııdp magazadan deneyıp urun kodunu alıp onlıne almak lazım
  • Mağazasında da (ORDU) aynı fiyat 2 kot 129.99 TL geçen gün hediye ürün değişimine gittim 100 TL lik ürün yerine 30 daha verip 2 kot alalım dedik onlar size uymaz tarzınız değil bedeni yok vb bahanelerle bana 140 TL lik tek kot aldırdı personel
  • ürünleri mağazadan değiştirme imkanımız var mı ? yoksa kargolayla mı göndereceğiz.?
  • Mizan23 kullanıcısına yanıt
    Orası efsaneydi ya..Çok kot almıştım zamanında ordan öyle ufak defolu..
  • TheNorth kullanıcısına yanıt
    Bende zamanında oradan çok ürün almıştım, ne günlerdi. İyi bir şey bulamayınca, yeni gelen ürün var mı diye sonra bir daha giderdik :)

Ürünlerin siparişini verdim. 20 TL'lik çekle 109 TL'ye geldi sipariş. 34-34 bedenim. Umarım olur, olmazsa da mağazaya gideriz. Haber verenlere teşekkürler. Bu arada avantajixi unuttum, sonradan alma imkanı var mı?

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mngrhn -- 3 Temmuz 2014; 15:29:55 >
  • bir ben mi beğenmiyorum mavi'nin kot kesimlerini?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.