Şimdi Ara

Master Yi ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
1.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bugün yaklaşık 10-12 oyuna girdim ve yaklaşık 7 tanesinde Yi vardı. Artık hem Yi görmekten bıktım hem bu kadar OP olmasından bıktım. Nerf getirilmesini düşünüyorum ve artık LoL Desteğe ticket atıcam .. Sizin düşünceleriniz neler ?

• karşıya gelince free win, noob herosu oldukça kolay counterlayabiliyorsunuz tfde işe yaramıyor.
  • Stun gg
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starce

karşıya gelince free win, noob herosu oldukça kolay counterlayabiliyorsunuz tfde işe yaramıyor.

noob herosu

tf de işe yaramıyor

what can i do sometimes...
  • Normaldir. 2 seneden uzun bir suredir lol oynuyorum oynamaktan bıkmadığım tek karakter Master Yi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stun attın mı direk ölüyor.

Picklediler mi Annie al sende at ayıyı gj annie LOL annie omg this damage LOL master yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mamki

Merhaba arkadaşlar, bugün yaklaşık 10-12 oyuna girdim ve yaklaşık 7 tanesinde Yi vardı. Artık hem Yi görmekten bıktım hem bu kadar OP olmasından bıktım. Nerf getirilmesini düşünüyorum ve artık LoL Desteğe ticket atıcam .. Sizin düşünceleriniz neler ?

sende oyna o zaman zaten nerf gelir.

PROBLEM SOLVED
  • Mid gidiyorsa al annie yi aglat bende almıştım mide master annie geldi karşıma takım olmasa alt f4 çekiyordum

Top renekton veya yorick olabilir pek solo gitmiyorum master la ama bu ikisi counterlar bunu.

Özet : renekton yorick annie counter lıyor karşıda oldumu free win
  • quote:

karşıya gelince free win, noob herosu oldukça kolay counterlayabiliyorsunuz tfde işe yaramıyor.

Düzgün oynayan master yi varsa karşıdaki adc master yi yi göremeden ölüyor sen ne işe yaramamasından bahsediyorsun?
  • Brain.dll si eksik yi moron gibi oynarsa stun gg tabi.

Birde benim yi Ultisini bastıktan sonra sağ clickle çözülmüyor iş, cok hareketli oynamak gerekiyor squishy olduğu belli ama işi biliceksin. Geçen gün 2 oyun, bugün de 2 oyun attım win. Çok güzel skorlar ile bitirdim jungle. Gayet eglenceli artık yi alıyorum free elo boost yapıyor bana karakter. Son oyunumda bot lane de sup afk tı, cait de lane kaybetti lose oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

quote:

Düzgün oynayan master yi varsa karşıdaki adc master yi yi göremeden ölüyor sen ne işe yaramamasından bahsediyorsun?

senin oynadığın maçları bilememde, benim oynadığım maçlarda sup ve tank adcyi korur ve birinin yaklaşmasını engeller bir malp ultisi yeter master yiyi oyundan düşürmek için. tfde bitir.
  • açılan 1531544864 masteryi nerf pls konusu,ne diyim haklısınız 2 pentam var masterla.rankedda banlayın,cc felan da counterı degil beyler,tf ye 2 sn geç girmesi yetiyor.
  • quote:

blok listeme hoşgeldin.
  • platiniuma kadar gideri var ancak gerçekten daha yüksek eloda adcye focus attırmazlar gelir karsına jarvan neye ugradıgını sasırırsın anniede var tabi
  • Sıkıntısından biriside ne kadar kötü biri alırsa alsın kolay farmladığından dolayı kasabiliyor.
  • Hala stun cc falan diyen var ya , arkadaşım adam 2 saniyede bir untargetable oluyor ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rework gelen herolara ilk haftalar rağbet çok oluyor. Herkes denemek istiyor sonuçta Master Yi olmayan hesap yok. Bir kaç haftaya azalır oynanma sayısı gelecek düzenlemelere bağlı olarak.

• Kastırdıktan sonra stun atamazsınız zaten. Ama normal bir Yi stun ile rahat ölüyor.

• Jax al rahatına bak.
  • Şahsen instaban. Açıkta kalırsa pick'lerim. Şimdiye kadar OP dediğim tek karakter Yi'nin yeni hali oldu, gerçekten öyle. Fight'a ne zaman gireceğini bilirsen eğer penta alıp çıkıyorsun.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.