Şimdi Ara

mass efect 2 mutlaka oynayın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyunu bu akşam bitirdim , muhteşem bir oyun kesinlikle her xbox 360 sahibinin oynaması gereken bi oyun , oyun kendine bağlıyor ve ayrılamıyorsunuz başından, oynamayan arkadaşlar bu oyunu kesinlikle oynasınlar yoksa çok şey kaybetderler. bide oyun başlarda biraz zor ve sıkıcı ama ilerdeikçe çok iyi oluyor hele son bölüm süper

• ben 1 i oynamadım 2. yi direk oynasam olurmu
  • ilkini hiç sevmemiştim, 2.ciye şans vermek istiyorum. jamez bence çok şey kaçırmamışsın.
  • yaw azıcık ingilizce olsa dalacam oyunada.. ne diyor diye uğraşırken oyunun tadı kaçıyor. elimize ingilizce sözlük alıyoruz bakınırken çok zamanını alıyor insanın .. bunada bi pack falan ayarlanmazmı acaba bazı oyunlara türkçe altyazı eklenmişti, forumda da konusu vardı.. yokmu bu işe soyunacak bi babayiğit..
  • peki.
  • Yeni bir konu açacak kadar gaza gelmişsin belli.

Ben de ilkini oynamadım,birşey kaybetmezsiniz.Başlangıçta,1. oyunda neler yaşandığı özetleniyor..
  • peki arkadaşlar 2nci oyun ilkinden iyimi yani ben ilkini oynadım pek zevk almadım ve yarıda bıraktım. İngilizcemin çok iyi olmaması da bunda etken ama genede ilkini pek sevmedim. 2nciyi tavsiye eder misiniz?
  • oyunu yazdım ama ingilizcem cok kısıtlı oynasam zewk alırmıyım
  • Kapalıçarşı,Laleli ingilizcesi olan bile oynar bu oyunu.
    Ha ingilizcesi daha iyi olanlar da bir takım ince esprileri veya kelimeleri anlarken diyaloglarda sıkılmıyor...
  • İlki mükemmeldi. İkinci biraz daha aksiyona kaçtığı ve rpg öğeleri azaldığı için bizim vatandaşların daha çok hoşuna gitti

İlkini kesin oynayın ki oyunu daha iyi anlayın
  • İlkini oynamazsanız hikayeden birşey anlamanız çok zor. Çünkü oyun 1. nin kaldığı yerden aynen devam ediyor ve duygusal anlamda ilkine sıkı sıkı bağlı. Elbette ilk oyunun spoilerini okuyarak da 2. oyuna başlayabilirsiniz ancak almanız gereken o kadar çok kritik karar var ki, bunları okuyarak kesinlikle aynı şeyleri hissedemezsiniz.

Bir de küçük tiyo vereyim; oyuna kesinlikle adept olarak başlayın. Aksiyon, soldier ve diğer klaslara nazaran kat ve kat daha fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arjantin

ilkini hiç sevmemiştim, 2.ciye şans vermek istiyorum. jamez bence çok şey kaçırmamışsın.

Sen zaten Xbox 360 da 1 oyunu beğensen Şaşırırdım.

Mass Effect 2 bence 1 den çok daha iyi olmuş.Konuşma seçenekleri daha azaltılmış 1 inci oyuna göre deniyor ama ben katılmıyorum.Aynı şekilde yön bulma olayı ayrı bir problemdi Mass Effect 1 de 2 de basit olmuş güzel olmuş.Loading süreleri kanser edici boyuttan çıkarılmış sıkıcı olmamış.Grafikler zaten film.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arjantin

ilkini hiç sevmemiştim, 2.ciye şans vermek istiyorum. jamez bence çok şey kaçırmamışsın.

Gene arjantin gene anti-xbox yorumu
  • İşin garip tarafı herhangi bir eleştiride üyeler bölümlere girme yasağı alırken bu adam elini kolunu sallayarak istediği yorumu yapıyor.Yöneticilerde Kendi haline bırakmışlar umutsuz vaka.
  • Mass effect 2 ile 1 in bence en onemli farki 2. oyunda 1. oyunda bolca olan fps dusmelerinin yasanmamasi...

Bana kalirsa 1. oyun en kral sci-fi rpgydi 2. de ayni sekilde oldugu icin 1 2 diye ayirmadan en kral sci-fi rpg mass effect serisidir derim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 22 Mart 2010; 5:05:16 >
  • arkadaşlar oyun ingilizce istiyor ama , çok iyi bilmeyeben arkadaşlar oyunun tam çözümünü google aratırsa bulabilir , ben takıldığım yerlerde öyle yaptım ama tam çözümde ingilizceydi, türlçeside vardır tahminimce , bide bende ilk oyunu oynamadım am 2 . sinden baya hoşlandım . Arkadaşlar tekrar ediyorum bu süper kesinlikle oynayın
  • hayır külliyen iftira . sevdiğim xbox 360 özel oyunu oldu tabii ki. dead rising bence xbox 360'ın en iyi oyunudur. başka bir oyun aklıma gelirse yazarım, hak yiyen poh yer, o kadar acımasız değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arjantin -- 22 Mart 2010; 23:42:40 >
  • 1.ciyi oynamadan 2.ciyi oynarsanız hikayenin ortasından giriş yaparsınız.Şöyle ki ilk oyunda verdiğiniz kararlar ve yaşadığınız olaylar 2'de de bahsediliyor ve ingilizceniz olsa bile "noluyo ya" moduna girersiniz.Ayrıca 1.ciyi oynamadıysanız,2. oyunda,ilkinde yaşananlara kendi karar veriyor.(1.ciye spoiler olabilir ama)Wrex'i mesela öldürdünüz kabul ediyor ona göre 2.cide konuşmalar geçiyor filan...
  • rpg sevmem ama konu ilerleyiş yapım bakımından harika

ya uzay gemisinde gece yarısı gemide dolaşıyorum (1. oynamadım )

o ses efekti yıldızların geçişi odamdaki müzik sesini bile (kaptan odası) seçebiliyorum

wuuuu artık bende uzay kaşifiyim
  • İngilizce olmadan olmuyor. Aslında dikkatli okusam ana hatlarıyla anlarım hikayeyi ama kendime güvenim yok okuyasım gelmiyor alt yazıları.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.