Binbaşı
20 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar oyun içi para almak istiyorum, gittigidiyor üstünden alıcam, komsiyonu karşılayabilirim. toplu alım yapıcam.
Arkadaşlar elimde bir adet pal The Legend of Zelda: A Link to the Past (English language version) oyunu kodu var isteyen bi arkadaşa hediye edebilirim benim bir işime yarmaıyor 3ds im de wiiumda ntsc.
Arkadaşlar selamlar, ufak bir sorum olucak. bu gun ntsc bir wii u aldım ve benim hesabım uk miş buna ekleme şansım yokmu çözemedim konsoldada ülke olarak uk yok bunca yıllık hesabımın uçması çok üzer :S dahası 3ds de aydı wii u da ayrı kulanmak daha çok üzer
Arkadaşlar xbox 360 dan ps4 e yeni geçtim ve psn hakkında bilgim çok az. ufak bir sorum olucak, nfs nin eklentilerini satın aldım, bedılfiid de falan indirdiği gibi kurulsada bunda kurulum bekleniyor diyor 4 eklentidede ne yapmalıyım?
Warframe dede benzer bi sorun var, güncelleme dosyası indirdiğini idda ediyor ve altında güncelleme tamamlanamıyor diyor. ne yapmalıyım arkadaşlar?
Arkadaşlar bu gün aldım monitörü ve bi sıkıntım var, hdmi den bağladım ve 23" monitör 22" gözüküyor ekranda 1 parmak kare var etrafta siyah ilen. başka dandik leptopa taktım sorunsuz çalıştırdı. ekran kartım amd 6800 hd. vga ile bağladım bu sefer komple yarısı gitti ekranın ne yapıcam çözemedim
Arkadaşlar kız kardeşim (11) için annemler ipad almışlar fakat zibidi 2. haftasında aleti kitledi; şifre koymuş ve unutup bi çok kez yanlış girmiş. şimdi alette itunes a bağlayın diyor fakat itunes a bağladığımda şifreyi açmadan bağlanamam diyor ne yapmalıyım?
Merhabalar,
Ülkemizde günbegün artan Action Figür koleksiyonculuğuna rağmen hiç site/forum bulunmamakta, Hobi bölümünün altına açılıcak bi Action Figür bölümünün bu eksikliği oldukça güzel gidereceğini ve güzel bi ortam yakalanacağını düşünüyorum..

Saygılarımla
MadOzan
arkadaşlar 22" monitörde split screen oynamak tam bir işkence, elimde 2 adet 22" var acaba split screen da bunu çift monitöre yayabiliyomuyum ? birine bi ekran birine bi ?
ya arkadaşlar modemin şifre ayarları en yüksekte haliyle sadece advencedden balanabiliyorum ama bu en son çıkmış heart gold da dahi gözükmüyo :/ bunun bi yolu varmı acabA?
arkadaşlar şu aleti nası kulanıcağımı anlatabilicek biri varmı ? içine metapot attım ama hiç bşi olmuyo hiç bşi yapamıyorum :D
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Referanslarım; darkd66, Archerodan, Chaoss, Quaker, ScRyedd, oktay917, We, Atila, diadema, rEaDy_for_aCtion, xLNTSx, Neso, game_360_TR, ZarakiKenpachi, Khazad, .:BBR:., Firat_uk , yosunkaya, jam23, pudinkk, Cod4-tevezgdk-Cod4, darkd66, ysfclk,KAKÁ, forzaesk, Kahraman076, cemblack ve daha pek çoğu..
GittGidiyor Referanslarım

Tavsiye etmediklerim; serkan2302
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
Xbox
TV
Samsung
Xbox Live GamerTag
madozan
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.977
İkinci El Bölümü Mesajları: 609
Konularının görüntülenme sayısı: 112.516 (Bu ay: 91)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.