Şimdi Ara

MARVEL'S SPIDER-MAN 2 [PS5 ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.609
Cevap
61
Favori
78.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ön sipariş açılsa da bunu da alıp, kenara çekilsek. MARVEL'S SPIDER-MAN 2 [PS5 ANA KONU] 

• Oedon kullanıcısına yanıt

Altına imzamı atarım. Kostüm çok kötü yahu! 240p PC modu gibi. İnşallah tepki çeker de revize ederler. Onun dışında sahne hakkında da endişem benzer oldu: İnşallah oyundaki nadir anlardan değildir. Ne bileyim ya. Gördüklerim beni pek heyecanlandırmadı, çok bekliyordum halbuki. Koleksiyon Sürümü düşüncem bile vardı hatta da şimdi çıkışta alsam mı diye ikileme düştüm.

Grafikler kötü değil bu arada ama kesinlikle beklenen seviyede de değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ornitorenk_Perry -- 25 Mayıs 2023; 15:8:25 >
  • Ben yeni renk paletini beğendim bu arada ilk oyun gibi rengarenk değil. Daha sinematik bir havası var. El Analista De Bits kanalı da ilk oyunla karşılaştırmalı bir video hazırlamış. Sanırım animasyonlar ve oyun genel olarak daha hızlı olduğu için kaplamalar geç yüklenmiş bazı sahnelerde. Aslında burada Insomniac büyük bir hata yapmış. Trailerı daha iyi hazırlayabilirlermiş.

Bu oyuna cila çekerlerse bal gibi de oynanır. Gömülecek bir şey göremedim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu haliyle ps4 oyunu gibi gözüktü gözüme grafiksel olarak. İlk oyundan daha kötü bir grafik, her şeyin eski gözükmesi. Su zaten berbat o kovalamaca sahnesi hiç heyecanlı değil. Başta evdeki sahne de öyle aslında tüm dövüş sahnelerinde npcler bomboş bence sadece stres atma için koymuşlar serious sam daha eğlenceli bu konuda. Oyunu kötülemek içni değil ama bir bakayım dedim de pek yeni eğlenceli gelmedi daha çok film gibi izliyorsun izletiyor kendini

• Kapalı alanlar da daha hoş gözüküyor oyun

• Gameplay videosunu bugün 5 defa izledim her seferinde farklı detaylar yakalıyorum MARVEL&#39;S SPIDER-MAN 2 [PS5 ANA KONU] 

Animasyon kalitesi olarak gördüğüm en iyi oyunlardan biri olabilir. Miles'ın Lizard'ı aradığı bölümde belli oluyor ki yansımalar baya gelişmiş. Işıklandırma da başarılı. Black Suit oynanışını Prototype'a benzettim. Oynanışa çeşitlilik katmış. Open world açısından daha büyük ve çeşitli bir harita görebiliriz.

Şuan en çok merak ettiğim konu hikayenin nasıl işleneceği. Black Suit dolayısıyla değişim geçirmiş Spider-Man var bu sefer. İlk oyunun esprili havası yer yer korunmuş fakat Peter'ın ses tonundan anlaşılıyor ki daha ciddi bir hikaye olacak.

Yine harika bir oyun bizi bekliyor.

• Oyunun bir yerinde Kraven's Last Hunt hikayesini işleyeceklerini düşünüyorum.

Hatta (çizgi roman spoilerı geliyor):

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Kraven, Örümcek Adam'ı canlı canlı mezara gömüyordu.
  • Hiç kimse, "Avcı Kraven"ı tanımıyor galiba MARVEL&#39;S SPIDER-MAN 2 [PS5 ANA KONU] 

Benim için hayal olmakla birlikte Punisher ve Blade'in oyunlarının da gelmesini çok isterim.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Punisher çok güzel bir oyundu özellikle o dehşet ölüm sahneleri çok iyiydi keşke en azından remesterd yada remake gelse ha yeri değil ama bir de splinter cell gelse

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ps5 seviyesinde bir görsellik göremedim, bu haliyle ps4 e de çok rahat çıkabilirdi, ama oynanış yine çok zevkli gözüküyor, ara sahneler falan tom holland lı spiderman filmlerine benziyor.

• Oedon kullanıcısına yanıt

Resmi Twitter hesabı değil hocam bu kullanıcılardan birisi hesap açıp yapmış. :)

• Oy ne grafikti arkadaş ya. Sanarsın ilk defa oyun eden indie bir stüdyo. Adamlar ps konsollarında en taş grafikleri en güzel oyunları eden koskoca Insomniac Games. Ps4 e halihazırda taş gibi spider man etmiş adamlar.

Rift apartı etmiş adamlar.

Hepsini geçtim Spider-Man gibi harika bir oyun ediyorlar, oynanış, senaryo, grafik hepsi taş gibi.

Çok boş bir muhabbete döndü burası. Oyun ilk duyurulduğunda teorileri konuşuyorduk şimdi önüne gelen grafik mühendisi yorum yapıyor.

Her sony oyunun da grafik konuşulmazsa olmaz zaten ama çıktıklarında da en iyi grafikli çıta oyunlar olurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 28 Mayıs 2023; 17:40:16 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MARVEL&#39;S SPIDER-MAN 2 [PS5 ANA KONU]
    MARVEL&#39;S SPIDER-MAN 2 [PS5 ANA KONU]Insomniac Gamestwitter
    “Boats can be dangerous... especially if you're up to no good while Miles is around! #SpiderMan2PS5 #BeGreaterTogether”
    https://twitter.com/insomniacgames/status/1662957056188461058?s=20
  • Bir kullanıcı 00201123 rakamlarını keşfetmiş. Buna göre 20.11.2023 yani 20 Kasım 2023'e denk geliyor.

MARVEL&#39;S SPIDER-MAN 2 [PS5 ANA KONU]
    MARVEL&#39;S SPIDER-MAN 2 [PS5 ANA KONU]Octorioustwitter
    “Is Spider-Man 2's release date hidden in the gameplay trailer!? 😱 Inside the military truck, a sequence of numbers can be seen, correlating to a date of 20th November 2023. 👀🔥 Do you think this could be it? Have @insomniacgames been this sneaky?? 🤔 #SpiderMan2PS5”
    https://twitter.com/OctoriousYT/status/1663845567460528129?s=20
  • Himurajutsu kullanıcısına yanıt

• KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt
    MARVEL&#39;S SPIDER-MAN 2 [PS5 ANA KONU]Edwardlloydyoutube
    Yürü be! Tüm hakları Fox'a aittir.
    https://www.youtube.com/watch?v=m5zn1oJQpO0

ŞOKÇUĞĞ

Bu da bonus:

MARVEL&#39;S SPIDER-MAN 2 [PS5 ANA KONU]90's Kidyoutube
    gerizekalı rhino giysim yırtıldı içine su giriyor infilak edicem beni küçük düşürmek mi istiyorsun? sence ben aptal mıyım he? elbisem gitti benim güzel elbisem
    https://www.youtube.com/watch?v=Yy7c9nkoQrI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnbry -- 1 Haziran 2023; 12:54:39 >
  • brnbry kullanıcısına yanıt
    Oyuna türkçe dunlaj istiyorum

• Spider-Man 2 PS5 Oynanışı: Peter Parker'ın Aktörü 'Henüz Hiçbir Şey Görmediniz' Diyor.

MARVEL&#39;S SPIDER-MAN 2 [PS5 ANA KONU]Push Squaretwitter
    “Spider-Man 2 PS5 Gameplay: 'You've Seen Nothing Yet', Says Peter Parker Actor https://t.co/EQ8vl4ldCk #Sony #PS5 #SpiderMan”
    https://twitter.com/pushsquare/status/1664232836428189697
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.