Şimdi Ara

Marvel's Guardians of the Galaxy Türkçe Yama ve Kurulumu (Düzenlenmiş Makine Çevirisi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
22.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marvel's Guardians of the Galaxy Türkçe Yama ve Kurulumu

Marvel's Guardians of the Galaxy Türkçe Yama ve Kurulumu (Düzenlenmiş Makine Çevirisi)

Yama Bilgileri

Türkçe Yama bütün sürümlerle uyumludur.

Türkçe Yama bütün platformlarda çalışır.

Türkçe Yama Düzenlenmiş makine çevirisidir.

Emeği Geçenler

Sweaty \ VolkTyson

Kurulum

Aşağıda vermiş olduğumuz linkten indirdiğiniz Rar dosyasındaki Türkçe Yama exesini oyunun kurulu olduğu ana dosya konumuna atarak, Türkçe yama exesini çalıştırın. Oyunun ana dosya konumunun seçili olduğunu kontrol ettikten sonra yükle butonuna basarak yamayı yükleyebilirsiniz.

Yama Kaldırma

Yamayı kaldırmak için dosya konumundaki GOTG_YamaKaldır.exe den yamayı kaldırabilirsiniz. 

NOT

NOT 1: Bizlere destek olmak, bizlerle daha hızlı iletişime geçebilmek, yama isteğinde bulunmak ve yamaların eski sürümlerine ulaşmak için Discord kanalımıza aşağıdaki linkten gelebilirsiniz.

NOT 2 : Windows defender veya virustotal'da karşınıza çıkan virüs uyarıları, setup programımızın bir lisansa sahip olmaması ve bu yüzden de virustotal'de bulunan antivirüs şirketlerinin ve defenderin altyapılarının bizim programı tanıyamayıp şüpheli program olarak etiketlemesinden kaynaklanıyor. Güvenmeyecek olanlar için ise programa herhangi bir şifreleme uygulamadık. Eğer isteyen yazılımcı olursa, kodları inceleyip herhangi bir risk teşkil edip etmediğini kontrol edebilir.

NOT 3: Türkçe yamayı yüklemeye çalışırken erişim reddedildi hatası alanların "Yönetici Olarak Başlatması" gerekiyor. Bunun nedeni ise var olan dosyayı değiştirmek için gerekli izine sahip olmamasıdır. Bu yüzden de yama dosyasını, var olan dosyanın üstüne yazmak için yönetici olarak başlatmanız gerekiyor.

LİNKLER

Steam Türkçe Yama Link: https://www.mediafire.com/file/vkckx23ob23ndwe/Guardians_Of_The_Galaxy_T%25C3%25BCrk%25C3%25A7e_Yama.rar/file

Epic Türkçe Yama Link: https://www.mediafire.com/file/xpvz6tkv489oosk/Guardians+Of+The+Galaxy+T%c3%bcrk%c3%a7e+Yama+Epic.rar/file

Discord Link: https://discord.com/invite/9zJe7ttAjS

Oyun İçi Görüntüler

Yönetim uyarınca gerekli düzenlemeler yapılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volktyson -- 4 Ocak 2024; 23:39:22 >

• yama steamde çalışmıyor. yamayı kurduktan sonra oyuna girmeye çalışınca osd.exe hatası veriyor

• Griezmann8 G kullanıcısına yanıt

Kontrol edip, güncelleyeceğim.

• Bendede aynı sorun var düzeldimi acaba osd.exe hatası veriyor.

• İhsanejma10 İ kullanıcısına yanıt

Sorun çözüldü arkadaşlar, tekrar indirip kurabilirsiniz.

• maalesef yine olmadı bu sefer oyun açılmıyor... hata verme düzeldi fakat başka sorun çıktı piyasada bu oyunun türkçe yamasını neden kimse yapamıyor intihar edicem :D

• quote:

Orijinalden alıntı: İhsanejma10

maalesef yine olmadı bu sefer oyun açılmıyor... hata verme düzeldi fakat başka sorun çıktı piyasada bu oyunun türkçe yamasını neden kimse yapamıyor intihar edicem :D

Etmeden kurtardık seni Marvel's Guardians of the Galaxy Türkçe Yama ve Kurulumu (Düzenlenmiş Makine Çevirisi)  Yama sorunsuz çalışıyor arkadaşlar bu arada güncelleme yaptık.

• Epic'de yapamayan arkadaşlar, bin dosyasının içindekileri kopyalayım gotg.exe dosyasının bulunduğu yere yapıştırın.

• hakikaten ellerinize , emeğinize sağlık başkaları gibi parayla satmak yerine insanlara ücretsiz verdiğiniz bu hizmetten ötürü emeği geçen herkese teşekkür ederim.  

• yusufural Y kullanıcısına yanıt

Teşekkürler ve rica ederiz. İyi oyunlar Marvel's Guardians of the Galaxy Türkçe Yama ve Kurulumu (Düzenlenmiş Makine Çevirisi) 

• Yok abi yamanız çalışmıyor 2 kere oyunu sildim tekrardan kurdum. Yamayı kurmadan önce oyun sorunsuz acılıyor yamayı kurduktan sonra girerken siyah ekran verip kapanıyor. Epic gameden oynuyorum Epic game için olanı indirdim.

• hocam epic gamesten ücretsiz olarak oyunu edindim. epic için olan yamayı indirdim. oyunun kurulu olduğu bölüme kuruyorum fakat oyun türkçe olmuyor

• SoNuAzKaEn kullanıcısına yanıt

GOTG_YamaKaldır dosyasını silip girmeyi dene.

• abi allah razı olsun pc de hiç virüs fln yoktu sayende 2tane trojan 3 tane rat yedim allah ne muradın varsa versin kral adamsın (yama %100 sıkıntısız çalışıyor )güvenle indirip bilgisayarınızı patlatabilirsiniz iyi akşamlar

• masilyus kullanıcısına yanıt

Retail klasörü içindeki Gotg_YamaKaldır.exeyi silip tekrar oyunu açarsan düzelecektir.

• SoNuAzKaEn kullanıcısına yanıt

Kurulumda bir sorun yaşıyorsundur. Discord üzerinden iletişime geçersen, yayın aç bir bakalım birlikte

• Hayatımda bu kadar iğrenç çeviri görmedim ben. Google translate bile bu kadar saçma çeviremez yaa. İyi seviyede ingilizcem olmasına rağmen sırf daha rahat olsun diye yamayı kurdum ama 3 cümlenin 2sinde bağlama uymayan çeviriler var kaldırmak zorunda kaldım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.