Şimdi Ara

Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.412
Cevap
64
Favori
76.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fisk reis ortamı kurmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3x10

Karen bölümün başında

• efsane sezondu ya. çok güzel bölümler ve sahneler vardı bu sezonda ben çok beğendim.

bullseye karakteri çok güzel olmuş gerçekten oynayan adamda maşallah yani. yalnız son sahnede nolduğunu anlamadım. wolverine tarzı bir şeye mi dönüşürecekler onu ?

vanessa kesin bir haltlar karıştıracak. ilk andan nedimi harcadıysa fisk'i kurtarmak için her şeyi yapar. bence dördüncü sezonun villianlarından biri o olacak.

ancak şu adam öldürmemeliyim muhabbeti sıktı. ortayı kan götürüyor sıkan sıkana bizimki triplerde. kır boynunu geç işte.

dex'in öldürme şansı varken kalbine değilde ciğerine cam atmasını vanessanın ölümünü görmeden fisk'i öldürmek istememsine yoruyorum ben. sonuçta manitinin öldüğünü öğrendikten sonra fisk'e saldırdı.

bekle ki 4. sezon gelsin.

• Son sezon iğrençi tam kelimeyle.Atlaya atlaya hatta o sinir bozucu sekreterin çok olduğu bölümleri es geçerek bitirdim.Kingpin karakterine deli oldum.Adamın satın almadığı fbi dahil kimse kalmamış.Bu durum iyice baydı artık 3.cü sezonla.
  • 3. sezon olmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir sezondu yine bence ama en iyi sezon değildi kesinlikle. İlk sezon efsaneydi.

• Netflix bu güzel diziyi nasıl harcarım diye kafa yormuş ve bunu başarmışta.

Diziyi takip eden ne kadar arkadaşım varsa tamamı sezonu atlaya atlaya bitirebildiklerini söylediler. Keza bende öyle.

Sanırım dizinin senaryosu için Flash dizisinden senaristleri transfer etmişler. 3 yıl olmuş ergen ergen süperkahraman mı izleyeceğiz.

Diziyi Daredevil değil de Kingpin olarak değiştirseler biraz anlarım.

Tamamen rezaletti, ilk iki sezon hatrına izledim, izlediğim sürede 3 saati aşmamıştır.
  • Beğenmeyenler her bölüm Matt vs Ben veya Matt vs Fisk falan bekliyordu sanırım. Yani, beklenti altı kalmış olabilir bunu anlarım da çöp, rezalet falan demek için hater olmak lazım. Şahsen gayet iyi sezondu, merakla beklediğim tek plan çekim vardı, hiç beklemediğim şeyler oldu, yeni karakterler hikayeyi genişletti, Vincent D'onofrio yine büyük bir zevkle izletti.

• Şu sarışını çok göstermesinler yeni sezonda. Kadın itici zaten, bıktım görmekten. Gelecek sezonun daha iyi olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jason Momoa -- 28 Ekim 2018; 2:44:24 >
  • Biraz önce 7. bölümü izledim.Yalnız dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama bullseye'a kırmızı daredevil kostümü acayip çok yakışmış.Bu zamana kadar hep kostüme laf ettik ama anladığım kadarıyla charlie'nin çene yapısından dolayı kostüm kötü gözüküyormuş.Yani şöyle söyleyim charlie'den daha iyi daredevil oldu adam kostümle. 4.ve 6. bölümler direk 2. sezondan iyi yaptı bu sezonu benim için(tabi sonrasında büyük batırmazlarsa). İlk sezonu zorluyor, beklentim olan şeyi yaparlarsa direk ilk sezondan da iyi bir sezon olacağını düşünüyorum.Umarım yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 28 Ekim 2018; 20:43:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jason Momoa

Şu sarışını çok göstermesinler yeni sezonda. Kadın itici zaten, bıktım görmekten. Gelecek sezonun daha iyi olacağını düşünüyorum.
    Hayatını gösterdikleri bölümden sonra ölür dedim kesin :D
  • şimdi bu sezon tartışmasız ilk iki sezondan kat kat daha iyidi aksini iddaa eden olamaz. bu sezonu sevmeyen adam bu diziyi neden izler ? madem bu sezon kötü ilk iki sezon dahada kötü zaten ? yani burada boş boş yorum yapanlar neye göre kötü diyor anlamıyorum
  • şimdi bu sezon tartışmasız ilk iki sezondan kat kat daha kötüdü aksini iddaa eden olamaz. bu sezonu seven adam bu diziyi neden izler ? madem bu sezon iyi ilk iki sezon dahada iyi zaten? yani burada boş boş yorum yapanlar neye göre iyi diyor anlamıyorum
  • xLordRealx kullanıcısına yanıt
    Aksini bir üstteki mesajda iddia etmişler

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

efsane sezondu ya. çok güzel bölümler ve sahneler vardı bu sezonda ben çok beğendim.

bullseye karakteri çok güzel olmuş gerçekten oynayan adamda maşallah yani. yalnız son sahnede nolduğunu anlamadım. wolverine tarzı bir şeye mi dönüşürecekler onu ?

vanessa kesin bir haltlar karıştıracak. ilk andan nedimi harcadıysa fisk'i kurtarmak için her şeyi yapar. bence dördüncü sezonun villianlarından biri o olacak.

ancak şu adam öldürmemeliyim muhabbeti sıktı. ortayı kan götürüyor sıkan sıkana bizimki triplerde. kır boynunu geç işte.

dex'in öldürme şansı varken kalbine değilde ciğerine cam atmasını vanessanın ölümünü görmeden fisk'i öldürmek istememsine yoruyorum ben. sonuçta manitinin öldüğünü öğrendikten sonra fisk'e saldırdı.

bekle ki 4. sezon gelsin.

Son sahne ile ilgili ancak bu kadar iyi tahmin yapılabilirdi Normalde kemiklerine ve omurgasına Adamantium ekleniyor o yüzden kemikleri Wolverine kadar olmasa bile sağlam. Adamantium hakları karışık olduğundan başka metal eklediler.

Adam öldürmeme muhabbetini sevmem ama Daredevil için çok önemli bir mesele çünkü karakter yaratıldığı günden beri Katolik olması üzerinde duruldu ve Katolikler için de 2.şans kutsal sayılabilecek bir şey. Daredevil yer yer öldürmeyi düşünüyor 2.sezonda da olmuştu bu ama Katolik inancı nedeniyle eyleme geçmiyor.

Dex'in direkt öldürmeme nedenini acı çektirerek yavaş yavaş öldürmek istemesine yoruyorum. Kafaya bir tane atsa bitti gitti böyle intikam mı olur. Alakasız bir durum olabilir ama Bullseye, Elektra için de benzer şeyler yapıyor. Elektra'nın canını acıtmaktan kanını akıtmaktan garip bir şekilde keyif alıyor adam cidden sıkıntılı

• Fisk konuşmaları çok etkisiz kalmış, bazı noktalar herkes zaten cebinde deyip geçilmiş. Karen irise bağlamak üzereydi. Sezon fena değil ama beklediğim kadar da iyi değildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Son sahne ile ilgili ancak bu kadar iyi tahmin yapılabilirdi Normalde kemiklerine ve omurgasına Adamantium ekleniyor o yüzden kemikleri Wolverine kadar olmasa bile sağlam. Adamantium hakları karışık olduğundan başka metal eklediler.

Adam öldürmeme muhabbetini sevmem ama Daredevil için çok önemli bir mesele çünkü karakter yaratıldığı günden beri Katolik olması üzerinde duruldu ve Katolikler için de 2.şans kutsal sayılabilecek bir şey. Daredevil yer yer öldürmeyi düşünüyor 2.sezonda da olmuştu bu ama Katolik inancı nedeniyle eyleme geçmiyor.

Dex'in direkt öldürmeme nedenini acı çektirerek yavaş yavaş öldürmek istemesine yoruyorum. Kafaya bir tane atsa bitti gitti böyle intikam mı olur. Alakasız bir durum olabilir ama Bullseye, Elektra için de benzer şeyler yapıyor. Elektra'nın canını acıtmaktan kanını akıtmaktan garip bir şekilde keyif alıyor adam cidden sıkıntılı

Alıntıları Göster
    origin hikayesini bilmeyince böyle tahmin yürütmek zorunda kalıyoruz işte.

• Doğru söylediğin bir şey var. Flash’tan değil ama Arrow’dan aldılar senaristi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    O zaman böyle bir sezon gelmesi normal

• Ne kadar kötü yorum olursa olsun, bu sezon bence en iyisiydi. Mantık hataları her dizide olduğu gibi vardı ama özellikşe kingpini yansıtma tarzları ve karenden ilk defa nefret etmeme neden olacak sahneler olmaması 3. Sezona bayağı yükselmemi sağladı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.