Şimdi Ara

Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.413
Cevap
64
Favori
76.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sezon Karen çok uyuz etti kendine. Sürekli bir "gözleri kan çanağı, alkolik, uyuşturucu bağımlısı " gibi görünmesi bayıyor bir süre sonra.

Bu kadar yıldan ve süper kahraman dizilerinden sonra vardığım sonuç:

Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır. lafı tamamen saçmalık. Asıl olması gereken:

Her başarılı erkeği ( bu durumda kahramanı ) dibe çeken bir kadın vardır. Ona saçma sapan kararlar aldırıp haybeye dayak yedirten, başarısız olmasına neden olan.

Bkz.

Arrow ( Felicity )

Batman ( Catwoman )

Flash ( Iris )

Superman ( Lois )

Daredevil ( Karen ) *Elektra karizmasıyla sıyrılır...

Luke Cage ( o salak hemşire )

Legends of Tomorrow ( hangi birini sayalım )

Böyle uzar gider, tamam orijinal çizgi romanlarda olabilirler ama senaryo yazarken öyle bir Kezban'a çeviriliyor ki bu karakterler, baş rolümüz saçmalıkta sınır tanımıyor bunların yüzünden.

Neyse diziye gelirsek, 3. sezonunda geriye gitmeyip kendini toparlayan çok dizi yok. Bu kurtardı ve inşallah 4. sezon da böyle devam eder. Artık CW'nin anlması lazım, her sezon diziye yeni adamlar sokarak bu iş yürümez. Tüm dizileri anasınıfına döndü. Bak Daredevil'de ne güzel yürüyor işler aynı adamlarla.

• Sezonun özeti bana göre açık ara Wilson Fisk amcadır. Adam çok küçük sahnelerde bile çok enteresan oyunculuk sergiliyor. Ceksinler 10 bölüm Fisk amcaya özel, Bir bölüm mercimek çorbası tarifi versin, ikinci bölüm tarhana yapsın, üçüncü bölüm nohut pilav yapsın, dördüncü bölüm domates biber satsın samimi söylüyorum oturur izlerim. Adamın mimiklerinden, ses tonundan, hareketlerinden kalite akıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SistemToplayanAdam2017

Sezonun özeti bana göre açık ara Wilson Fisk amcadır. Adam çok küçük sahnelerde bile çok enteresan oyunculuk sergiliyor. Ceksinler 10 bölüm Fisk amcaya özel, Bir bölüm mercimek çorbası tarifi versin, ikinci bölüm tarhana yapsın, üçüncü bölüm nohut pilav yapsın, dördüncü bölüm domates biber satsın samimi söylüyorum oturur izlerim. Adamın mimiklerinden, ses tonundan, hareketlerinden kalite akıyor.
    Hocam sizin biraz karniniz acikmis galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

Hocam sizin biraz karniniz acikmis galiba

Alıntıları Göster
    Karnım tokken yazdım :) Adamın oyunculuğu çok kaliteli giydir beyaz takım elbiseyi sokakta çöp toplasın gene izlerim :) Herifin ayrı bir havası var.

• Genel olarak süper sezondu da sonunu beyenmedim
    Parkourcu bebe son iki bölüme kadar pataklandı sonra hoop yine iyiler kazandı :) Kalıbın batsın Kingpin aşk uğruna iyice yumuşadın Karen denen sekreter bozuntusunu da öldürtemedin :) Karen ve sözde rahibenin icraatlarından anlıyoruz kadın kısmısı ev hanımı olmalymış yarardan çok zararınız var :) Bullseye psikopatı iyi anlatılmış odaya girdiğinde ben tırstım, kilisede batonları ikişer üçer fırlataydın da Karen'in ölümü kesin olsaydı, olan pedere oldu :)
  • Rezil bir sezondu bana göre. Karakter motivasyonları çok zayıf ve hep birbirinin tekrarı. Zorlama bir sezon olmuş.
  • Ben sezonu yetersiz buldum gibi ilk 2 sezondaki derinlik yok ucuz polisiye dizileri gibi olmuş. Matt'in avukatlık yaptığı tek bir sahne dahi yok bütün olay FBI'da geçiyor. Nadeem ve Dex karakterlerini beğendim halbuki, Kingpin her zamanki gibi müthiş. Oyunculuklarda sorun olmamasına rağmen (tek istisna Karen, zaten sevimsiz bir karakter, geçmişini göstermelerindeki amaç nedir bu saatten sonra koca bir bölüm ayırmışlar kendisine ne gereği vardı çok ayıp) senaryoyu daha iyi işleyebilirlermiş sanki.
  • Bu sezonda 6.bölümün sonuna kadar yokuşu çıkıyoruz ama ondan sonra bir iniş başlıyor ki akıllara zarar!Bana göre 6.bölümden sonrası biraz basit geldi.Nerede ilk sezondaki dövüşler nerede bu sezondakiler.Şu karen denen lanet karakteri Allah rızası için öldüren yok mudur?
    Fiski ateşlediği anlarda dedim hele şükür kurtuluyoruz lanet şeyden diye ama gene bir yolunu bulup canlı kaldı.
    İlgili birileri varsa lütfen sesimizi duyun artık.Atın şu lanet karakteri diziden
  • 03x09'a kadar izledim.

Fisk'in planının maşallahı var. Adam içeri girdiği andan itibaren plan yapmaya başlamış. Senaryoyu iyi yazmışlar gerçekten.

Karen'ın babasını aradığı sahne beni deli etti. Gerçekten iğrenç bir ailesi var.

Matt'in annesi meğer o rahibeymiş. Adama yıllarca yalan söylemişler. Barda papaza SHAME ON YOU dediği an resmen kahkaha attım.
  • Şuana kadar 6 bölüm izledim. İlk 4-5 bölüm çok sıkıcıydı. Bakalım sonraki bölümlerde ne olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şuan 5. bölümdeyim. Dex denen elemana acıdım ama 1-2 bölüm sonra söveceğim gibime geliyor .
  • TDG T kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basketbol oyuncusu -- 23 Ekim 2018; 18:50:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sondaki olayı anlayan var mı ameliyathane de

• CloneTrooper kullanıcısına yanıt

fisk poindexter ı duvara vurunca omuriliği kırıldı.ameliyattan sonra asıl bullseye olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3.sezon u izledim bitirdim. Bölümler tempo olarak çok tutarsızdı, bazı bölümler aksiyonu bol, bazı bölümler yavan. Karakter işlemişler ama sıktığı anlar olmadı değil.
    Lakin herşeye rağmen, hastanede tek plan olan sahne bile yetti açıkçası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Defenders a harcadiklari zamani bu sezona harcasalardi efsane olmaya devam edecekti ama cok gereksiz 4-5 bolum vardi gecistirmek icin yapmislar tum sezonu eski sezonlardaki gibi bir his yakalayamadim

• bu sezon çöptü.karen odunuda dizinin içine etmeye devam ediyor.
    ulan 100 diziden 99 unda bu karen gibi bir mal karakter koymak mecburiyetinde gibi adamlar sanırım.
    13 bölümde toplasan en az 3 4 bölüm karen malına harcanmış.
    atlaya atlaya izledim bu sezon her ekrana çıktığında.
    inşallah çıkartırlar dicemde çok zor.
  • Bu sezon ben bayağı beğendim özellikle Bullseye oldukça sağlambir karakter olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adamlar tek plan çekim yapmayı çok iyi biliyor

Genel olarak beğendim, Karen izlerken sıksa bile neden yapmaları gerektiğini anlayabiliyorum. Tek sorunum ilk başlarda ciddi olarak işlenen
    Hasta Daredevil hikayesi hızlıca geçiştirildi.
    Hintli abiyi ve Dex karakterlerini çok beğendim.
    Nadeem ölmeseydi keşke dedirttiler.Kingpin ismini duyunca bi garip gülümseme bi heyecanlanma oldu Yaptığı plan, yazılan senaryo cidden çok iyiydi ara sıra çok fazla konuşma olmasa 2.sezon kadar iyi olmuş diyebilirdim.Tek sorunum Dex karakterini Punisher gibi işlemeye çalışmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

3*13
    Deathlok
    ??????Öyleyse yaşadık....
    O karakter Agents of Shield dizisinde mevcut, evrenler net olarak bağlı olduğu için olması imkansız.

Netflix dizilerinde Avengers karakterlerini ve konularını duymamış olsak bile bir noktada bazı karakterleri filmlerde oynatmak istediklerini açıklamışlardı.Daredevil'ın ilk sezonunu tam hatırlamıyorum açıkça bağlantı yapmış olabilirler.Bir de Kingpin karakterini dizilerde heba etmek istemiyorlardır ve lütfen etmesinler.

Öte yandan Agents of Shield tümüyle Mcu evrenine bağlı.Bu kadar yazdım bari karakterin kim olduğunu yazayım
    Bulseye

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.