Şimdi Ara

Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.413
Cevap
64
Favori
76.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7 bölüm izledim. Genel olarak tırt gidiyor. 2. sezondaki kaliteden uzak. Malum dövüş sahnesi hariç bu kadar beklemeye değer bir şey izleyemedim umarım ilerki bölümler beni yanıltır. Bir de
    Nadeem'in içeri girip Kingpin'in odasına gittiği zaman aralığında Kingpin'in hemen yatağa yatabilmesi
    çok mantıksızdı.
  • Vespucci kullanıcısına yanıt
    O bana da mantıksız geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 03x10

Karen'in babası her türlü küfrü hak ediyor. Kızı hiç çocuğu olarak sevmemişki varsa yoksa kardeşi. İzlerken resmen sinirim bozuldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragramir

O karakter Agents of Shield dizisinde mevcut, evrenler net olarak bağlı olduğu için olması imkansız.

Netflix dizilerinde Avengers karakterlerini ve konularını duymamış olsak bile bir noktada bazı karakterleri filmlerde oynatmak istediklerini açıklamışlardı.Daredevil'ın ilk sezonunu tam hatırlamıyorum açıkça bağlantı yapmış olabilirler.Bir de Kingpin karakterini dizilerde heba etmek istemiyorlardır ve lütfen etmesinler.

Öte yandan Agents of Shield tümüyle Mcu evrenine bağlı.Bu kadar yazdım bari karakterin kim olduğunu yazayım
    Bulseye

Alıntıları Göster
    Netflix dizilerinde Avengers karakterlerini ve konularını duyduk

• Gerçek daredevil bu değil yalnız.
    Adam 3 mahkumdan daha ölümüne dayak yiyor nasıl superhero bu enteresan.
    Yav irlandalı boksor bile 10-15 kişiyi dövüyor bazısına tek atıyor ama koca daredevil 1 adamda 5 dakika harcıyor dövebilmek için,aynını nolanın batmanindede görmüştüm.

Yazık yani super kötülerle bile mücadele edebilen kahramanları böyle ezik göstermeleri gerçekten yazık,normal çizgiromanda daredevilin o 3 mahkukumu alması birkaç saniye sürerdi sadece,örümcek adamla bile dövüşebileb bir karakter sonuçta.

Luke cage gibi adamıda pompalı tüfekle hastanelik etmişlerdi,böyle şeyleri tekrarlıyorlar sürekli bana ilk hulk dizisinin finalinde hulkun helikopterden düşüp ölmesini hatırlatıyor hep.

Ama dizi olarak kurgu olarak bakarsak super hero dizisi olarak bakmayınca gene kurgusu,hikayesi,çekimleri belli bir kaliteyi korumuş,akıcılığı sürükleyiciliği diğer marvel dizilerine göre daha iyi olmuş gene.

Yindede keşke gerçek bir super hero dzisi izleyebilsek fena olmazdı şöyle normal insanlara tek atabilen,super hainlerle kapışan vs.

Punisher'da da adamı wolverine yapmışlardı her bölüm ölümüne yara alıp sonraki bölüme bile geçmeden iyileşip adam dövmeye devam ediyordu.Gerçek punisher öyle basit adamlardan tek yara almazdı halbuki yoksa zaten anında harcarlardı adamı.

• En çok takıldığım Nokta adam koskoca 3 sezonda kostümsüz gezindi arkadaş aynı desperado gibi. Ne ayak anlamadım bullseye şimdi oluyor işte dexter kısaca. Vanessa ise dövüş esnasında merdivende izledi sadece ruhsuz bir şekilde.
  • Şimdi bitirdim.

Sağlam sezondu. İlk sezonla eşit denilebilir.

Son bölümdeki dövüş sahneleri çok iyiydi. Sonraki sezonun kötüsü Bullseye olacak bu gidişle. Fisk artık geri dönmez diye umuyorum ama sonraki sezon Dex, Vanessa'yı öldürürse Fisk yeniden hapisten kaçabilir. Daha dolu dolu bi sezon olur.

Son konuşmada da Jessica'nın adının geçmesi tebessüm ettirdi.
  • Arkadaşlar tavsiyeye ihtiyacım var. Marvel & Netflix evrenini sırasıyla izliyorum. Geçen ay Jessica Jones 2.sezon bitti. Şimdi Luke Cage 2.sezona başladım ve 3.bölümdeyim. Ondan sonra Iron Fist 2.sezona başlayacağım ki birçok kişinin aksine ilk sezonu beğenmiştim. En son ise haliyle Daredevil 3.sezon izleyeceğim.

Daredevil'ı inanılmaz bir şekilde bekleyen birisi olarak hemen izlemek istiyorum ama arada kaçan 2 diziyi de atlamak istemiyorum. Yani Cage'i izlemesem bir eksiklik olur mu sizce, yani bir bağlantı var mı? İlk sezonu beğenmiştim ama ne bileyim bunu pek izleyesim gelmedi. Bir de iptal edildi haberleri çıkınca emin olamadım.

Teşekkürler.
  • defenders'tan sonra bağlı değil gibiler zaten isimler geçiyor sadece luke cage ve iron fist iptal oldu zaten çok şey yapmayın bence
  • Pek beğenemedim 3. sezonu.

Dövüşler çoğunlukla çok sıkıcı ve basit geldi. 1.Sezondaki şu ninja nobu dövüşünü arattı diyebilirim.

Fiskin planı inanılmaz iyiydi. Ya Fisk kazanmalıydı ya da başka türlü bitmeliydi bu iş. Sonunda el sıkıştılar ya . Böyle kolayca bitmemeliydi.

Daredevilinde ota boka dayak yemesi cidden saçma olmuş. Hadi en başlarda sakattı biraz hırpaladılar ama sonra tak diye iyileşti adam. He eğer dövüşüne etki edecek bir sakatlığı hala varsaydı bunu bize göstermeleri lazımdı. O zaman anlayabilirdik.

Böyle güzel başlamış bir sezona o son yakışmamış kısacası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sezon daha güzel olabilirdi. Daredevil'in her bölümde dayak yemesi biraz baydı.

Dövüş sahnelerinde de çok tatmin olmadım (önceki sezonlarda daha güzel yaptıkları için). Her sezon bi tane one-shot dövüş sahnesi koymuşlardı bu sefer kamerayı çok sallamışlar falan sanki aceleye gelmiş gibi.

Dex'in Daredevil kimliğine bürünmesi güzeldi ama biraz fazla güçlü yapmışlar bence. Geçmişini gösterirken bari kendini nasıl geliştirdiğini düzgün gösterselerdi. Adam açıyı hesaplayıp mermi sektiriyor .

Yine de diziyi zevkle izledim çünkü karanlık teması çok hoşuma gidiyor.

• Daredevil’in 3. sezonunu izlemeye başladım ama olayları pek anlamadım. Defendersla bağlantılıymış galiba. Açıklayabilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kararsizkalanadam K kullanıcısına yanıt
    Ben de izlemedim ama az çok söyleyeyim. Defenders finalinde
    Elektra, Matt falan binanın enkazında kalıyorlar. DD 3. sezon oradan başlıyor, yaraları vs. o enkazdan kalma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • defenders dışında izlemenize gerek yok. iron fist ilk sezonu ben de beğenen biri olarak 2. sezon tam bir çöptü. izlemezseniz hiçbir şey kaybetmezsiniz. luke cage 2. sezon fena değil. defenders kötü bir diziydi ama 8 bölüm diye ve daredevil ile bağlı olduğu için izlemenizi tavsiye ederim.

• Vanessa 4.sezon bizi şaşırtacak bence çok soğukkanlıydı son sahnede. Ayrıca Bullseye'ın geçmişine de değinilir sonraki sezonda merak etmeyin.
    Anlamadığım nokta Nadeem'in kendi ifadesi kabul görmemişken,bıraktığı video kaydı nasıl kabul ediliyor?
  • Smile of Joker kullanıcısına yanıt
    Son bölümde açıkladılar, yeniden izleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Gerçek daredevil bu değil yalnız.
    Adam 3 mahkumdan daha ölümüne dayak yiyor nasıl superhero bu enteresan.
    Yav irlandalı boksor bile 10-15 kişiyi dövüyor bazısına tek atıyor ama koca daredevil 1 adamda 5 dakika harcıyor dövebilmek için,aynını nolanın batmanindede görmüştüm.

Yazık yani super kötülerle bile mücadele edebilen kahramanları böyle ezik göstermeleri gerçekten yazık,normal çizgiromanda daredevilin o 3 mahkukumu alması birkaç saniye sürerdi sadece,örümcek adamla bile dövüşebileb bir karakter sonuçta.

Luke cage gibi adamıda pompalı tüfekle hastanelik etmişlerdi,böyle şeyleri tekrarlıyorlar sürekli bana ilk hulk dizisinin finalinde hulkun helikopterden düşüp ölmesini hatırlatıyor hep.

Ama dizi olarak kurgu olarak bakarsak super hero dizisi olarak bakmayınca gene kurgusu,hikayesi,çekimleri belli bir kaliteyi korumuş,akıcılığı sürükleyiciliği diğer marvel dizilerine göre daha iyi olmuş gene.

Yindede keşke gerçek bir super hero dzisi izleyebilsek fena olmazdı şöyle normal insanlara tek atabilen,super hainlerle kapışan vs.

Punisher'da da adamı wolverine yapmışlardı her bölüm ölümüne yara alıp sonraki bölüme bile geçmeden iyileşip adam dövmeye devam ediyordu.Gerçek punisher öyle basit adamlardan tek yara almazdı halbuki yoksa zaten anında harcarlardı adamı.
    abi daredevil tamam duyma koku alma hisleri varda fiziki olarak kaptan amerika gibi bir gücü yok bu dizide.. cok rahat dövmesi beni rahatsız ediyordu zaten bence zorlanması gayet hoşuma gitti ve biraz daha gerçekçi kıldı bence.. luke cage ise yakın mesafeden pompalı sadece adamı bayılttı o darbe o kadar bence sen abartıyorsun

• Bu sezon nedense uykum geldi ya

Ilk sezon islemeleri gereken bircok seyi bu sezona sokusturmuslar, sanki ilk sezonun degisik versiyonu gibi geldi.

Matt'in annesi, Karen'in gecmisi, Fisk'in yeniden Kingpin olusu

Sanki ilk iki sezonu karistirip (alternatif kingpin hikayesi, evil punisher) bakin boyle bir sey cikti ortaya demisler bu sezonu yere goge sigdiramayanlari, en iyi sezon diyenleri sanirim anlayamayacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 26 Ekim 2018; 14:59:3 >

• Mehmetbalci2 M kullanıcısına yanıt
    Gücü yoksa bullseye'ın ölümcül saldırılarını nasıl durduruyor o zaman,nasıl başediyor o kadar yumruğuyla duvarı delen vs bir adamla ama normal adamdan dayak yiyor.

Luke bayılmadı orda iyi seyret eğer üdahele etmezsek ölecek dedi hemşire şoka filan girdi herif nefes alamadı vs bu adama normalde atom nükleer bomba işlemiyorken pompalıyla o hale gelirse tabi eleştiririm hele punisherın sürekli ölümüne yaralanıp anında adan haklamaya gitmesi tam facia.

Çizgi romanda bu adamların kılına bile dokunamıyor suçlular adı üzerinde super hero bunlar,he bunların rakibi super kötüler yaralıyor anca,normal güçte hiçbir özelliği olmayan insandlardan dayak yiyen zorlanan biri super hero olamaz anında indirirler.
  • Buradaki yorumları görünce şaşırdım 10 yorum varsa neredeyse 9 u diziyi yerme boyutunda.Bence harika bir sezondu belki en iyi sezondu.Muhteşem bir kurgu vardı adamlar bayağı uğraşmışlar taş gibi sezondu çat çat izletti bölümler kendini.Yapandan Allah razı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.