Şimdi Ara

Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.412
Cevap
64
Favori
76.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olm dizi ne ara çıktı yav
    Daha geçen gün fragmanını izlemiştim
  • Aksama sezonu bitirdimciler gelir

• Bitti

• sadece daredevil iki sezonu izledim şimdi bunu izlesem kopukluk yaşar mıyım?

hiç punisher,defenders,iron adam , luke cage , jessica falan izlemedim.

gerçi punisher'i bir ara izlicem ama önce daredevil 3 sezonu izleyip öyle mi başlasam bilemedim.
  • netflix çevirisi çok mu dandik yoksa bana mı öyle geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

sadece daredevil iki sezonu izledim şimdi bunu izlesem kopukluk yaşar mıyım?

hiç punisher,defenders,iron adam , luke cage , jessica falan izlemedim.

gerçi punisher'i bir ara izlicem ama önce daredevil 3 sezonu izleyip öyle mi başlasam bilemedim.
    Dizi Defenders'ın bittiği andan başlıyor desem yeri olur o yüzden izlenmesi veya en azından detaylı bilgilenmek gerekiyor. JJ, LC ve IF ile bağlantı olacağını sanmıyorum Punisher ile ufak da olsa bir şans var ama Punisher izlemeden de anlaşılır muhtemelen.

3x01
    Fazla olaylı değildi ama işleri yavaştan izlemek de güzeldi. Matt'in yavaştan işlere dönmeye başlamasını beklerken intihar moduna girdi adam

3x02
    BULLSEYE Kurşun sektirerek adam vurmak nedir ne yaptın sen öyle

3x03
    Otopark sahneleri çok güzeldi keşke DD toplu dalmak yerine hepsini tek tek indirseydi o zaman çok daha güzel olurdu orası. Bullseye da kadını tarif ederken uydurdu diye bekliyordum ama adam profesyonel sapık çıktı

• İlk bölüm gayet sakin ve güzeldi. Üst üste izlememek için kendimi zor tutuyorum ama.
  • 3x3 otopark sahnesi iyiydi cidden. Bir de
    Fisk'in Matt'in arkasından konuşmaları harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 19 Ekim 2018; 17:16:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Haller

Bitti

• 3*2'de
    keskin nişancıyı görünce bir an Frank geldi sandım...
  • 3x1

Dizinin ilk bölümü durağan ama kaliteli geçti.Yani mantık hatalarından uzak bir bölümdü.Tek eleştirim matt'in iyileşme süreci çok çabuk geçildi gibi geldi bana, matt biraz daha komada kalıp komada kaldığı sürelerde fisk falan anlatılsa daha iyi olurdu.

3x2

Bullseye reyiz direk headshot vuruyor en son bıçaklarla adamları deşti.İleriki bölümlerde hikayesi daha detaylı işlenecektir.Dizinin ilk bölümlerinden dizinin özenilerek dikkat edilerek çekildiği çok belli.Kalitesi böyle devam eder umarım çok büyük mantık hatalarında girişmezler ve daha hikayenin giriş bölümündeyiz daha gelişme ve sonuç var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 19 Ekim 2018; 17:54:15 >

• 3x4, sezonun şimdiye kadarki en iyisi.

• +1 Bu ve Punisher çok kaliteli diziler. İzlediğim en iyi hero dizileri net.

• Daredevil mı gelmiş

• 3x04
    Tek çekim sahnelerini abartmışlar artık fantezi peşindeler 10-15 dk tek kamera ile çektiler. Koridor sahnesi beklentimin altında kaldı Matt'i iyi hırpaladılar.
    Fisk'in kendini bıçaklatmasını bekliyordum reis yanıltmadı.

3x05
    Dex'in hikayesini çok güzel işlediler. Fisk de kadınla kavga edeceğini bilerek işe aldı muhtemelen çünkü o dengesi hali Fisk'in bayağı işine yarayacaktır bu sezonki Fisk'i sevdim. Nedim abi de yanlış taraflarda geziyor biri doğru yolu göstersin şuna

• İzlemeye kıyamamak nedir bilir misiniz?

• 3*5 Bu Dex'de iş var...Ne de olsa adı yeter..Keşke bu adamı Frank Castle ile takım yapsalar..Aksiyonun dibine koyarız..
  • yav neler oluyor yav ne ara izlediniz ben daha 1 ayda anca izlerim belki
  • 1. bölümü izledim iyi başladı. Her gün 1 bölümle devam.
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.