Şimdi Ara

Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.412
Cevap
64
Favori
76.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3x10'u hızlandırarak izledim. 30-35 dakika acayip boştu. Kilise sahneleri güzeldi gayet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3x7 itibariyle

fisk'in zekayla başa çıkamıyor bizim eleman

deli dex bu kadar kolay manipüle edilmesi biraz garip oldu. adam polis olmuş ama aklına girip masum insanları öldürmesi için ikna edilebiliyor

devil vs dex fenaydı. yalnız yakın dövüşte matt pataklıyor, eleman range hero resmen uzaktan ne fırlattı kalemi falan
  • 3x5

Bullseye'ın o psikopatlığı çok iyi yansıtılmış harbidende psikopat bir karakterdir o yüzden batman'in jokeri gibidir ne yapacağı kestirilemez.Onun haricinde origin hikayesini detaylı pek bilmiyorum ama biraz değiştirmişler gibi.Beyzbol kısmı ise en beğendiğim kısım oldu bullseye origin deyince aklıma direk beyzbol imgesi geliyor ve onun kulanılması çok iyi olmuş. Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

3x10'u hızlandırarak izledim. 30-35 dakika acayip boştu. Kilise sahneleri güzeldi gayet.
    harbiden ya bende şimdi 30. dk da durdurdum yorumlara bakmaya geldim illa böyle boş bir bölüm yapacaklar bütün marvel dizilerinde var
  • 3. sezonu bitirdim. Güzel sezondu, 4-6-8-12 ve 13. bölümleri ayrıca beğendim, kalanlar klasik DD standartında. Şu diziyi 10 bölüme indirseler çok daha iyi olacak.

3x13'te Kingpin vs Daredevil vs Bullseye harikaydı Hakeza 3x4'teki malum tek çekimli hapishane dövüş sahnesi
    Vincent D'Onofrio -ki role çok yakışıyor- ve Charlie Cox da karakterlerin anlaşma yaptıkları sahnede döktürmüş. Yalnız Matt'in 1 -bir- kere bile kostüm giymemesi kötü olmuş bence.
    Dex karakteri ise oldukça cooldu, Punisher'ın altında kalmadı diyebilirim. Çok beğendim.
    Nedim abi de hikayeye önemli katkı verdi, yalan olmasın başta Bullseye rolü bu abiye gidecek sandım -trailerdan haberim yoktu-, sonrasında yakışıklı gene Dex'i görünce jeton düştü
    Fisk, tam bir aşk adamı oldu çıktı, üstelik hanımcı takılıyor Vanessa ile olan uyumu yine çok iyi.
    Matt'in annesi mevzusunda hiç beklemiyordum böyle bir şey, şaşırdım epey. Ama Karen'ın da dediği gibi Matt, aralarına bir duvar örmüş gibi.

Final, gelecek sezon villainini belirledi:
    Bullseye. Umarım gerçekten o olur ve Frank'in de katıldığı bir 4. sezon izleriz.

• sonunda ilk bölümü izleyebildim
  • Ulan bu diziyi özlemişim yav. Harika gidiyor yemin ederim. Wilson FİSK ıstırırım seni.
  • 3x6 Efsane bir bölümdü böyle tabiri caizse mutluluktan ağlaya ağlaya izledim bölümünün sonlarını

Bu mutluluğun sebebi dövüşün çok gerçekçi olması değildi.Mutluluğumun sebebi bir dövüşün bu kadar mı çizgi romana uygun olmasıydı.Çizgi romanlarda bullseye hand to hand dövüşte iyi değildir ve daredevil gibi bu işin ustası bir kişiden çizgi romanlarda hand to hand kavgada dayak yer durur ve gerçekten saf güçle !!! hand to hand kavgada daredevil'ı yenecek çok az kişi vardır; çünkü adamın olayı bu silah vs kullanmadığından yumrukla dövüşe dövüşe hayvan gibi ustalaşmış.Peki bullseye'ın olayı ne ?

1-Psikopatlığı.... Joker nasıl saf gücü olmasa da deliliği sayesinde batman'i en çok zorlayan ve yaralayan adamsa daredevil içinde bullseye odur

2-El becerisi.....şimdi hand to hand kavgada iyi değil demiştik fakat bullseye'ın acayip iyi olduğu bir alan var.Eğer kavga örnek vermem gerekirse fırlatılacak küçük ağır taşların olduğu bir alanda olursa işin rengi tamamen değişir ve büyük ihtimal bullseye daredevil'ı öldürür aralarındaki mesafeyi iyi korursa.Çünkü adamın olayı elindekileri mızrak gibi fırlatması hatta çizgi romalarda bunun bokunu çıkarıp kartları falan böyle kavis vererek kurşun gibi fırlatıyor elleriyle düşünün artık.

Bu bölümde dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama hand to hand kavgada hep daredevıl üstünlük sağladı ta ki bullseye ofisteki malzemeleri kullanıp biraz uzaklaşana dek.Ondan sonra dövüşün üstünlüğü direk bullseye geçti.Çok iyiydi abi ya harbiden ince düşünülmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 21 Ekim 2018; 2:42:34 >

• victor zsasz kullanıcısına yanıt
    Bullseye ilk geldiğinde bir tırsmadım değil. Adam harbi sorunlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu diziye hastayım be!Özellikle wilson fiske hastayım.Ben insanı bu kadar manipule eden birini görmedim arkadaş.Önünde saygıyla eğliyorum reis
  • 9x3

Bu bölümle aksiyon başladı.

9x4

Hapishane sahnesindeki çekimler çok iyiydi

• the defenders izlemedim, 3.sezon direkt izlenir mi ?

kızın matt'e tepkisini falan çok merak ediyorum daredevil olduğunu itiraf edince.
  • sezonu bitirdim.Müthiş sezondu Karen konuşunca 5er saniye ilerletin hep daha da sarıyor.
  • Bitirdim gerçekten çok iyi olmuş 4. sezonu beklemeye başlayabiliriz
  • Şimdi bitirdim, ilk iki sezonun gerisinde kalmış bana göre. Karen Page'i zaten sevmezdim fakat bu sezon sayesinde nefret ettim kendisinden.
    Öte yandan Wilson Fisk bu sezonun en güzel yanıydı. Reis 1 saat boyunca patates soysa keyifle izlerdim.
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    defenders kötü bir diziydi ama iyi yanı kısaydı. yanlış hatırlamıyorsam 8 bölümdü ve bağlantılı olduğu için izleyebilirsiniz.
  • Defenders izlemedim ve 3. sezonu bitirdim. Hiç eksikliğini hissetmedim. Farkında olmadan bir şey kaçırdıysam bilemem. Defenders'ı izlemek istemeyenler doğrudan 3 e başlayabilir bence.
  • 03x06

Son sahneler muhteşem ötesiydi. Diziyi nasıl özlemişim izlerken anladım.
  • Benim anlayamadığım bu fake daredevil o maskenin ardından nasıl görüyor? Maskenin göz kısımları dışarıyı görecek şekilde tasarlanmamış zaten. Matt için ne kadar karanlık o kadar iyi. Orası çok ilginç.

Bir de dövüşlerde tutarsızlık oluyor, keyif kaçırıyor. Tamam, ana karakterin dayak yemesine okeyim. Zaten sevmem öyle geleni geçeni indireni. Ama bi bakıyorsun tek bi adamla anca mücadele ediyor, sonra bakıyorsun, korumalı kasklı sayıca fazla polisleri tek yumrukla indiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack-White -- 22 Ekim 2018; 0:57:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bullseye çok havalı bi karakter be; Adamın eline kaşık versen silaha çevirir, tehlike arz eder. O tehlikeli tipi hissettirmisler, izlerken gerildim yer yer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack-White -- 22 Ekim 2018; 14:8:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.