Şimdi Ara

Marşpiyel Onarımı Hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
11.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selam, yeni bir araç aldım sağ marşpiyeli hasarlı. Araç rengi biraz sıkıntılı olduğundan yetkili serviste boyatmak istedim. Fotoğrafları ekledim görebilirsiniz bu işlem için iki kapıyı da sökeceklerini boyayı da o şekilde atıp kapıları tekrar takacaklarını söylediler. Kapıların sökülmesi hem orijinal ayarlarınınMarşpiyel Onarımı Hakkında. tutturulamaması hem de değişmiş görüntüsü vermek değil midir? Kafam çok karıştı bilgilendirirseniz sevinirim. Marşpiyel Onarımı Hakkında.Marşpiyel Onarımı Hakkında.Marşpiyel Onarımı Hakkında.Marşpiyel Onarımı Hakkında.

• 2 kapı değişenli araç ,çıtır hasarlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Hakkaten araç böyle o...pu muamelesi görür mü acaba.

• Aracın marka model nedir kapı sökülmeden marşpiyelin çıkması lazım

• Auto King e gittim bugün onlar da en azından arka kapı sökülecek diyorlar, araç Renault Laguna 3

• karlıkçı halilden etek al tak dayson silikonla hem ucuz hem işlemsiz boya vs uğraşma bizim millete anlatamazsın
  • Satılırken değişen muamelesi göreceğini düşünmüyorum hocam. Bizim bi aracımızda boyasız göçük düzeltme işlemi oldu. Kapıyı söküp öyle düzeltiyorlarmış. Ben de sizin gibi endişelendim ama hangi ustaya sorsam anlaşılmaz içiniz rahat olsun dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harvardharvey -- 1 Temmuz 2017; 8:53:7 >
  • Resimlerini çek önce sonra yaptırt bence. Soran cinslere de gösterirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Gato Negro -- 1 Temmuz 2017; 9:33:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • burdaki 2.sınıf daciacılara göre tornavida izi okunca o parça değişmiş demektir. boya ölçüm cihazı yemek yapmaya yaramıyo herhalde.orjinal mikronda boyalı değişen kapı ben hayatımda görmedim.

• hayatında daciadan başka bişey görmemiş yolda görse abi çekicek işyerinde olsa ceketinin önünü ilikleyecek adam burda atıp tutuyor forum yönetimi de buna göz yumuyor işte..

• Aynı durumda benim aracı kapıları sökmeden yapmışlardı. Marşpiyeli alttan fleksle açıp içine ulaşarak düzeltmişlerdi.

• Mutlaka izah edilebilir ama mide bulandırmasın yok yere, boyasız göçük düzeltme ustasıyla konuşup uygun maliyetle düzelttirebilirsem boyayı da serviste yaptırıcam. Olmazsa fotoğraf-fatura ve servis kaydına güvenerek yaptırıcam artık. Çünkü bu şekilde binmek benim içime sinmiyor.

• Kapı sökülmeden yapan adamın işi 2 -3 yıla kalmadan paslanma ve boya kusmasıyla sonuçlanır. Doğrusu servisin dediği. Sökülecek düzgünce işlem görüp boyanacak. Aksini söyleyen sizi kandırır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.