Şimdi Ara

Markette yaşadığım sıkıntı. Rezalet. Acil fikre ihtiyacım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akşamüstü haftasonu da olmasıyla marketçiye kasaya gittim. 10 - 15 parçaydı. Sepetin içinde. neden sepetin altı tuttu burası    Çünkü ikiye bölmüşler. Markette kasada duran olmaz diyor. Kızı çağırdı o daha önce ikiye bölmüştük olabilir dedi. Sonra kız benim yanımda fikrini söyleyince bunlar içeri gittiler. 10 dakka sonra geri geldiler. Kız bu sefer olmaz bölünmez diyor   Sepette durmuyormuş hiçbir şekilde. Ben sinirlenmeye başladım. Az önce dedim kız olur dedi herkes bölüyormuş. Herkes demedi dedi. Tamam dedim herkes demediyse de birileri dedi. Sonuçta bu oluyor. Bunun altında da yok üstünde de yok. Benimle dalga geçer gibi geç geç dediler. Arkamdaki müşterinin işlemini yaptılar. Simdi benim bunu bir şekilde ispat edip fişi götürmem lazım. Hepsini iade edicem  

• Ben anladım, kasa 10 parça geçirebildiğin ekspres kasaymış, bu kamil 15 parça ürünle gelmiş illa ben gececem diye tutturmuş. Kasiyer olmaz geçirmem demiş, müdürle görüşmüşler ikiye bölüp gecirelim herkes öyle geçiriyor demiş, kasiyer olmaz böldürmem demiş, sonra bunu kenarda bekletirken arkadaki adamı geçirmişler bu da bak onu geçirdiniz beni niye gecirmediniz diye gelmiş konu açmış
  • hiçbir şey anlamadım ne diyon sen

• Osurup osurup kaç panpa
  • Blok.

• Yazdığını bir oku, anlayabilirsren bize de anlat.
  • Anlayan varsa anlatsın bi zahmet.
  • Beyler arkadaşı örümcek soktu kusura bakmayın.
  • 8 kere okudum bi bok anlamadım
  • Anladığım kadarıyla bi sorun yaşamışsın ama, ney?
  • Ben anladım, kasa 10 parça geçirebildiğin ekspres kasaymış, bu kamil 15 parça ürünle gelmiş illa ben gececem diye tutturmuş. Kasiyer olmaz geçirmem demiş, müdürle görüşmüşler ikiye bölüp gecirelim herkes öyle geçiriyor demiş, kasiyer olmaz böldürmem demiş, sonra bunu kenarda bekletirken arkadaki adamı geçirmişler bu da bak onu geçirdiniz beni niye gecirmediniz diye gelmiş konu açmış
  • Ne diyon sen awk
    Blok.
  • Blok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.