DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
marincap balık yağı 500 mg aldatmacası
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
14.604
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> marincap balık yağı 500 mg aldatmacası
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1871 Mesaj
      17 Mayıs 2012 13:30:49 Konu Sahibi
      Arkadaşlar marincap balıkyağı aldım fakat pişman oldum, epa %18 dha %12 toplam epa ve dha 500 mg da 150 mg.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

Elektronik ve Haberleşme Mühendisi
    • Yarbay
      2062 Mesaj
      18 Mayıs 2012 11:37:03
      Amerikadan ithal tarım bakanlığı onaylı Trunature balık yağı tavsiye ederim.45 tl kargo dahil
      http://forum.donanimhab...arlungs//tm.htm#60949581

|
      |

• Android Beta Kullanıcısı
      4671 Mesaj
      02 Aralık 2012 20:02:37
      marincap special al daha kaliteli yüksek epa dha oranı var arasında 10tl oynuyor.

|
      |

Kendini iyi hissetmek arkadaşlarının arkanı kolladığını bilmek değil, senin onların arkasını kolladığını bilmendir.[G.S.E.]
    • Çavuş
      53 Mesaj
      03 Aralık 2012 00:24:41
      Carlson ya da Ocean, ikisini de bulamazsanız solgar 950 mg alın. Piyasadaki en iyi balık yağları bunlardır.

|
      |

Katılım zamanı: 4 Haziran 2005;
    • Teğmen
      199 Mesaj
      03 Aralık 2012 22:20:38
      vıtabol kapsul gayet ıyı.

|
      |

Kotu nıyet sahıbını bulur .....
    • Er
      0 Mesaj
      08 Aralık 2012 11:31:07
      Aldığınız balıkyağının faydalı olup olmadığını anlamanın çok basit bir yolu var sizlerede denemenizi tabsiye ederim.köpük bardağın içine yarısına kadar sıcak su koyun ardından içerisine bi tane kullandığınız balık yağından atın,balık yağını attığınızda etkileşim yapıp köpük bardağı deliyorsa bu doğru balık yağıdır ama bir etki yapmıyorsa malesef vücudumuzada bi faydası yoktur.ben size forever'ın balıkyağını öneririm içerisinde omega-3 ve omega-9 birleştirilerek extra olarak kolestrol ve trigliserid seviyelerini düzenlemeye yardımcı olur ben oğlumda kullanıyorum eğer istersen temini noktasında da yardımcı olabilirim

• Yarbay
      70136 Mesaj
      08 Aralık 2012 15:38:22
      quote:

Orijinalden alıntı: behraa

Aldığınız balıkyağının faydalı olup olmadığını anlamanın çok basit bir yolu var sizlerede denemenizi tabsiye ederim.köpük bardağın içine yarısına kadar sıcak su koyun ardından içerisine bi tane kullandığınız balık yağından atın,balık yağını attığınızda etkileşim yapıp köpük bardağı deliyorsa bu doğru balık yağıdır ama bir etki yapmıyorsa malesef vücudumuzada bi faydası yoktur.ben size forever'ın balıkyağını öneririm içerisinde omega-3 ve omega-9 birleştirilerek extra olarak kolestrol ve trigliserid seviyelerini düzenlemeye yardımcı olur ben oğlumda kullanıyorum eğer istersen temini noktasında da yardımcı olabilirim

hocam bu biraz şüpheli değil mi ? yani o bardağı delen etken maddeyi diğerlerine koysalar ondada aynı şey olmaz mı ? sadece buna bakarak zihne yararlı demek doğrumu bilmem. hadi bu bardak deliyor damarlar için iyi diyebiriliz belki de.

|
      |

• Er
      0 Mesaj
      08 Aralık 2012 16:25:42
      Öncelikle doktor diilim sadece ben ve ailem için doğru olan şeyleri kullanmaya çalışıyorum ve etrafımdakilerlede paylaşıyorum söylediğinize gelice”*Köpük bardak, damarlarımızın içerisindeki yağlar ile molekülü en yakın olan maddedir.
      *Arasında sadece 1 molekül fark vardır.
      *Omega 3’ün köpük bardak gibi damarlarımızın içerisindeki yağları erittiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
      *Eğer kısa bir süre sonra köpük bardak parçalanmaya başlamıyorsa teste tabi tuttuğunuz omega 3 balık yağı asidi gerçek veya etkili bir omega 3 değildir yani vücudumuzdada bi etki yapmayacaktır.ve omega 3 yağının fda onaylı olmasıda önemli drnuza sorarsanız görüceksinizdir

• Yarbay
      70136 Mesaj
      08 Aralık 2012 20:21:25
      quote:

Orijinalden alıntı: behraa

Öncelikle doktor diilim sadece ben ve ailem için doğru olan şeyleri kullanmaya çalışıyorum ve etrafımdakilerlede paylaşıyorum söylediğinize gelice”*Köpük bardak, damarlarımızın içerisindeki yağlar ile molekülü en yakın olan maddedir.
      *Arasında sadece 1 molekül fark vardır.
      *Omega 3’ün köpük bardak gibi damarlarımızın içerisindeki yağları erittiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
      *Eğer kısa bir süre sonra köpük bardak parçalanmaya başlamıyorsa teste tabi tuttuğunuz omega 3 balık yağı asidi gerçek veya etkili bir omega 3 değildir yani vücudumuzdada bi etki yapmayacaktır.ve omega 3 yağının fda onaylı olmasıda önemli drnuza sorarsanız görüceksinizdir

peki ben şuan carlson 1000mg kullanıyorum testi yaptım anında delmişti bardağı içim rahat olabilir o zaman.

|
      |

• Er
      0 Mesaj
      08 Aralık 2012 20:46:01
      Aynen öyle

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.