Şimdi Ara

MANLI GTX 1070 Ti — 2.143,00₺ — Bizde hesaplı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
3.515
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçenlerde 1070 lerde indirimler yapmışlardı. Şimdi 1070ti ye yapmışlar.

https://www.bizdehesapli.com/manli-5rghdppp-f378g-gtx1070ti-8gb-ddr5-256bit-urun-M-NGTX1070TI?ref=criteo&utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=lowerfunnel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaklaşık 1 haftadır fiyatı aynı ama alınmıyor. 2 nedeni var 1. Refubrished olup olmadığını kontrol edebileceğiniz bir mekanizma yok (fiyat piyasanın baya altında, nedir bunun esbab-ı mucizesi) gerçi kart sorunsuz çalışıyorsa kafaya takılacak bir husus değil 2. Husus ikinci el piyasası, MANLI için açılan ilanı pek aramıyor insanlar.
  • fiyat çok uygun eyvallah da 1607/1683MHz gpu frekansı 1070ti için az değil mi
  • eskikarateci kullanıcısına yanıt
    Msi da da aynı değil mi?

GG de 2.261,00₺ Bonus kartla almak isteyen olurda 75₺ de puan gelir.

Edit: Visa kampanyasıyla bu fiyatmış. 2.331,00₺ normal fiyat.

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/manli-5rghdppp-f378g-gtx1070ti-8gb-ddr5-256bit-419523395

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysakay -- 26 Şubat 2019; 17:17:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Msi da da aynı değil mi?

GG de 2.261,00₺ Bonus kartla almak isteyen olurda 75₺ de puan gelir.

Edit: Visa kampanyasıyla bu fiyatmış. 2.331,00₺ normal fiyat.

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/manli-5rghdppp-f378g-gtx1070ti-8gb-ddr5-256bit-419523395
    izledğim testlerde hep 1800 1900 mhz de çalışıyordu bu kart. belki bir şeyi atlıyorum çok da bilgi sahibi değilim

• Ben olsam 200 - 300 daha koyar rtx 2060 alırdım. Hem güncel teknoloji hem ray tracing var , hemde fps değerleri nerdeyse aynı 1070 ti ile. Hatta ilerde nvidia 2060 'ı sürücülerle öne bile geçirir.
  • Merak edenler için msi ile karşılaştırma videosu.
    Yeryer fps de geçmiş sıcaklık olarak da 15-20 derece daha soğuk çalışıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=tWNW6mnaSBw
  • s.s.s kullanıcısına yanıt
    Şahsen bende rx580 var. Değiştirmeyi falan düşünmüyorum ama sanırım bu marka stok eritiyor. Bu ürün bitince 1080/1080ti de indirime girebilir. O zaman fiyata göre belki alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysakay -- 26 Şubat 2019; 17:36:37 >
  • manli gtx 1070 / 1080p kullanıyorum gayet başarılı.. OC potansiyeli biraz zayıf geldi ama sıcaklık ve stabilite konusunda beni üzmedi OC scanner 100mhz civarı core oc yaptı bide 400mhz ramlara verdim ..

sonuçta tavsiye ederim.. Ses konusunda asus dual fan gtx 1060 dan çok hafif daha fazla , sapphire rx 480 den daha az sesle çalışıyor..

fiyatı göz önüne alınca 1670tl den ,, oldukça tatmin edici diyebilirim.. 1070 ti extra CUDA larla daha iyi olacaktır..
  • GTX 1070Ti ile RTX 2060 kaşılaştırması.
    Açıkçası izledikten sonra vazgeçtim daha da düşerse o zaman alırım :)
    Şimdilik Gtx970 ile devam.
    https://www.youtube.com/watch?v=iIKiNeHDtO0
  • Yaklaşık 1 haftadır fiyatı aynı ama alınmıyor. 2 nedeni var 1. Refubrished olup olmadığını kontrol edebileceğiniz bir mekanizma yok (fiyat piyasanın baya altında, nedir bunun esbab-ı mucizesi) gerçi kart sorunsuz çalışıyorsa kafaya takılacak bir husus değil 2. Husus ikinci el piyasası, MANLI için açılan ilanı pek aramıyor insanlar.

• Fiyat gayet uygun. Manlı kaliteli bir marka, 3 fanlı bir model alınabilir.

Tabi bu noktada iki kıstas var ;

1. Ram fiyatları git gide ucuzluyor, haliyle ekran kartı maliyetleri de düşecek gibi. Bu durum ekran kartlarına yansır.

2. Seçimler sonrası ekonomik durağanlığın artacağı söyleniyor, bu durumda döviz artışı meydana gelirse ekran kartı fiyatları artabilir.

İki durumu da değerlendirip, karar vermekte yarar var.
  • Garanti durumunu önceden konuşup ona göre sipariş geçmenizi tavsiye ederim. ZOTAC 1070 için garanti durumunu satıcı ve distribütör firmayla mailleşmem gerekti.
  • Chembond kullanıcısına yanıt
    Garanti konusunda rahat olun. Satıcı, ithalatçı ve üretici size karşı asgari 2 yıl sorumludur.

Bunlardan birini yakalamanız yeterli. Eğer servis sunamazlarsa ücret iadesi alırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marka algısı hariç güzel fiyat. rtx 2060 ın uzun sure 2500 altını görme ihtimali olmadığından alınabilitesi var tabi garanti vs iyi araştırılmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerros

Fiyat gayet uygun. Manlı kaliteli bir marka, 3 fanlı bir model alınabilir.

Tabi bu noktada iki kıstas var ;

1. Ram fiyatları git gide ucuzluyor, haliyle ekran kartı maliyetleri de düşecek gibi. Bu durum ekran kartlarına yansır.

2. Seçimler sonrası ekonomik durağanlığın artacağı söyleniyor, bu durumda döviz artışı meydana gelirse ekran kartı fiyatları artabilir.

İki durumu da değerlendirip, karar vermekte yarar var.
    Ben dolara güvenmediğim için geçen hafta düz 1070 modelini 1655 liradan aldım. Diğer markalardan yaklaşık 200 lira daha ucuz. 2 sene kullanıp, sonrasında 2. eldeki ürünlerden 100-150 lira bile ucuza satsam hemen gider diye düşünüyorum. İnşallah sıkıntısız kullanırım.
  • Haftaya 2500 lira ilanlara hazır olun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen hafta vatan bilgisayardan 1620 tl'ye rx590 nitro+ special edition sipariş ettim yanlışlıkla nitro+ gönderdiler neyse kartı değişim talebiyle gönderdim doğru kart şuan kargoda. Acaba iptal edip bunu mu alsam bilemedim şimdi

• c0mander C kullanıcısına yanıt
    ben sapphire 590 nitro + aldım 1535'e. iade başvurusunda bulundum yarın kargoluyorum ama bunu alayım mı 1070 mi kovalayayım bilemedim.
  • s.s.s kullanıcısına yanıt
    hocam ben 1080p rx580 diye yola çıktım. birkaç yüz daha koydum indirimden rx590 düşürdüm. dedim olmuşken 2k 60fps olsun, birkaç yüz daha koyup 1070 niyetlendim. şu an min. 1070 düşünürken birkaç yüz daha koyup 1070ti mi alsam diyordum...

ki mesajınızı gördüm. en iyisi ben birkaç yüz daha koyayım.

3000tl ile çıktığım yolda 6000tl'ye kasa toplamanın buruk sevinci içersindeyim
  • balcis kullanıcısına yanıt
    Bu yıl kullanıcam artık rx590'ı kredi borcum var yıl sonu bitecek. Belki black friday'de uygun olursa 1080 falan alırım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.