Şimdi Ara

Maliye Bakanı N. Ağbal: 'Dışarıda herkes Türkiye'yi kıskanıyor.' (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
1
Favori
22.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
264 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar şeyi kıskanıyor işte ; "Yahu o kadar vergi alıyorsunuz hemde bu vergi aldıklarınız zengin falan değil 3-5 kuruş kazanan adamlar ama sesleri çıkmıyor kıskanıyoruz"
  • Galiba bunlar meclis tv yayını bittiğinde bonzai partisi yapıyorlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bunlar gerçekten ruh sağlığımıza kast ediyorlar. Bunun hesabını kim verecek hasta oldum bu yetersizler yüzünden bakırköylük olacam.
  • Maliye Bakanı N. Ağbal: "Dışarıda herkes Türkiye'yi kıskanıyor."
  • Konuyu okumadim da malum kesim cevap yazamamistir herhalde. Ya gelmemislerdir yada sacma sapan bir mesajla lafi cevirmeye kalkmislardir. Dogru muyum?
  • Gündeme öylesine söylenen laflardan bi tane daha

Bi çatlamadılar gitti arkadaş

• 6. Ülkedeyim. Hala kıskanan görmedim.

• Nasılsa kisaniyorlar diyince hulooooo yapan cahil iç anadolulu ayağı naylon ayakkabili köylüler var. Onlar yesin bu mavallari sen ben yemesek de olur nasilsa yesek de oy vermeyiz yemesek de onlar da bunu bildikleri için bizim inanacagimiz tarzda palavra değil o cahillerin inanacagi tarzda palavra atıyorlar. yani bu palavralarin hedef kitlesi zaten biz değiliz sonuçta o yüzden istedikleri gibi sikarlar buna benzer uçuk palavralari nasılsa yiyen var o ayagi salvarlilar yiyor bunları onların da istediği bu onlar yesin yetiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 14 Ağustos 2017; 11:10:37 >
  • Hasssstirsin

• Şaşırdık mı?Tabi ki Hayır!!Hayatını sadece yeme içme ve köle gibi çalışmayla dünyadan bi haber olan insanların bulunduğu toplumda böyle yöneticilerin bulunması çok normal. Bende olsam bizim ülke çok böyük o kadar böyükki uzaylılar bizi kıskanıyor.Bizi engellemeye çalışıyorlar derim.
  • Yaman şakacıymışsın Sn. Ağbal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ucuz tatil ucuz elbise ucuz yiyecek onun haricinde boş beleş ülke doğru düzgün markası bile yok

• Imam Erigi, kapagi acilinca isigi yanan ekmek kutusu ve tabiiki de hosafimizla Avrupa'yi titretiyoruz !!!

Heybetini sakli tut yigidim, cakallar hosafindan asdadasdasdasdadadssadds
  • Ben ingilteredeyim velevki kebabcida çalışıyorsun, maasin ortalama £1300 yani 1KG kiyma £5. 1lt benzin £1.2 bir iyi durumda 4-5 yasinda bir otomobil 3000 4000 £.. £1000 pesinat ile £600 taksitle 0 araba alabiliyorsun

Velevki Türkiye de kebabcida çalışıyorsun kazancin 1400tl kiyma 50 tl benzin 5tl araba min 40000 tl.. 0araba icin 40000 pesinat versen 1200 tl civarında kredi oduyorsun. Ve hala diyirsun ki avrupa bizi kıskanıyor.

Daha dün Pakistani bir arkadaş Erdoğanı seviyormusun diye sordu. Yok dedim. Ya dedi Tum türklere soruyorum sadece 1 kisi sevdiğini söyledi... Son 4 5 yılda inanilmaz bir göç var avrupa ya ve bunlar okumuş eğitimli ve Türkiye'de belirli bir ekonomik gelire sahip kitle.

Yani Tr battikca avrupa mutlu eğitimli kalifiye is gucu kazanıyoruz diye. E zaten kendini Polat alemdar sanan siyasi peşinden düşünmeden giden kesim zaten kendi icinde patlamaya hazir bomba. Bati avucunu ovusturuyor ülkenin kendi kendini baturacagi gunu bekliyor...

• hahahahahhahahahahah

• bravoecho kullanıcısına yanıt
    viyana kapılarında iken aman dileyenler dillenmiş. yiğit düştüğü yerden er geç kalkar elbet ozaman surat halinizi görürüz.
  • Kaynak lütfen

• Su sacmaligin videosu var mi Allah askina ? yoksa birisi milletle tesekkur mu geciyor?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.