Şimdi Ara

Maksimum 3000TL'ye kadar 10 kg'lık çamaşır makinası tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayırlı forumlar öncelikle. 10 kg'lık çamaşır makinası almayı düşünüyoruz. 3000 TL gibi bir bütçemiz var. Hangi makinayı önerirsiniz? Okuduğum kadarıyla AEG LFX6G1454R Modeli önerilmiş. Başka herhangi önerisi olan var mıdır?

• Bütçenize uygun olarak alabileceğiniz en iyi makine AEG LFX6G1454R; alternatif olarak Electrolux EW6F3146EB bakabilirsiniz. İkisi kalite ve özellik yönünden muadil cihazdır. Tamburları net 68 lt. Bu bütçeye alabileceğiniz daha kaliteli bir cihaz yok, 10 kg olduğunu iddia eden diğer markalarda da tambur daha küçük genellikle.
  • bEnim de çamaşır makinem bozuldu..
    Açıkçası düşündüğüm modeller bunlar ama bizim makine 9 sene olsa da iyi dayandı.. Battaniye dahi yıkıyor eşim)))
    Şimdi bu cihazlara battaniye yıkanar mı? ben kıyamam da eşim kıyar mı bilemiyorum(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

bEnim de çamaşır makinem bozuldu..
    Açıkçası düşündüğüm modeller bunlar ama bizim makine 9 sene olsa da iyi dayandı.. Battaniye dahi yıkıyor eşim)))
    Şimdi bu cihazlara battaniye yıkanar mı? ben kıyamam da eşim kıyar mı bilemiyorum(((
    Sentetik malzemeden yapılan ve kuru iken ağırlığı 3 kg'ı geçmeyen tüm yorgan, battaniye ve yatak örtülerini yorgan programında yıkayabilirsiniz.
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim, insallah ayın 8’inde alıyoruz. Hayırı akşamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bir de hocam cihazı en uygun epttavm'de bir satıcı satıyor. Bir bilginiz var mı satıcıyla ilgili? Bu da linki;https://www.epttavm.com/item/37142635_aeg-lfx6g1454r-a----1400-devir-9-kg-camasir-makinasi?akakce.com&utm_source=akakce.com&utm_medium=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=akakce&v=1.91.5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratozgulz -- 6 Mart 2019; 0:11:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratozgulz

Bir de hocam cihazı en uygun epttavm'de bir satıcı satıyor. Bir bilginiz var mı satıcıyla ilgili? Bu da linki;https://www.epttavm.com/item/37142635_aeg-lfx6g1454r-a----1400-devir-9-kg-camasir-makinasi?akakce.com&utm_source=akakce.com&utm_medium=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=akakce&v=1.91.5
    benim de bu fiyat dikkatimi çekti. Ancak şikayet.var da ürün göndermedikleri filan da yazıyordu. Bu nedenle Bir şekilde onlara ulaşıp stok ve ürün bilgisini net almanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratozgulz

İlgili mağaza Samsung, Grundig ve AEG toptancısı. Geçen sene kendilerinden Samsung TV aldım, bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.